Bílá halenka/košile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.05.13 01:16
Bílá halenka/košile

Už docela dlouhou dobu pátrám po bílé košili, spíše halence, a protože stále marně, zkusím do této detektivní činnosti zapojit širší obecenstvo :)

mám ale obavy, že moje představa je možná nerealizovatelná.

potřebovala bych něco, co:

• ideálně není úplně průhledné (abych se pod tím nemusela v létě pařit s další vrstvou),
  • není z takového toho tuhého košilového materiálu, ale alespoň částečně to splývá,
  • nemá krátké rukávky do gumičky
  • nemá takové to rolování, kdy je v půlce rukávu knoflík a vevnitř poutko
  • je to dlouhé cca na boky (ale i kdyby jedinou vadou bylo, že je dlouhá, zkrátit se dá většinou vždycky)
  • bylo buď úplně volné, nebo kopírující postavu (= ani upnuté, ani visící)

jestli budou knoflíky kryté nebo ne, bude mít límec nebo jen třeba kulatý výstřih, jestli to vůbec bude mít knoflíky, na tom mi nesejde.
pokud o něčem víte, asi i v dražší (pro mě) kategorii třeba kolem 1000 kč, neváhejte se podělit. nevadí mi ani second hand, pokud se vám ta vše doma už nelíbí :)

do peklo radí to nedávám hlavně proto, že tam nechodí docela hodně lidí a věřím, že taková halenka coby basic kus se může hodit kdekomu :)
já zatím narazila jen na samé zcela průhledné šifony, tvrdé košile a rolovací rukávy :( tak snad měl někdo lepší oko.

stejně tak bych upotřebila i halenku/košili se stejnými parametry, jen bez rukávů.

moc díky.

Reklama

Reklama

Reakce:

kappa  18.05.13 01:45

Popisu presne zodpovedajucu uplne volnu koselu mam. je kupovana uz peknych par rokov do zadu, ale tak za pokus to stoji. na stitku je Marks&Spencer, pozrela by som teda tam. (jo, a podla vsetkeho je z detskej kolekcie - velkost 13 rokov, ale skutocnou velkostou je to taka 40-42, takze by som pozrela aj detsku cast)

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama