Bílá halenka/košile

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.05.13 01:16
Bílá halenka/košile

Už docela dlouhou dobu pátrám po bílé košili, spíše halence, a protože stále marně, zkusím do této detektivní činnosti zapojit širší obecenstvo :)

mám ale obavy, že moje představa je možná nerealizovatelná.

potřebovala bych něco, co:

• ideálně není úplně průhledné (abych se pod tím nemusela v létě pařit s další vrstvou),
  • není z takového toho tuhého košilového materiálu, ale alespoň částečně to splývá,
  • nemá krátké rukávky do gumičky
  • nemá takové to rolování, kdy je v půlce rukávu knoflík a vevnitř poutko
  • je to dlouhé cca na boky (ale i kdyby jedinou vadou bylo, že je dlouhá, zkrátit se dá většinou vždycky)
  • bylo buď úplně volné, nebo kopírující postavu (= ani upnuté, ani visící)

jestli budou knoflíky kryté nebo ne, bude mít límec nebo jen třeba kulatý výstřih, jestli to vůbec bude mít knoflíky, na tom mi nesejde.
pokud o něčem víte, asi i v dražší (pro mě) kategorii třeba kolem 1000 kč, neváhejte se podělit. nevadí mi ani second hand, pokud se vám ta vše doma už nelíbí :)

do peklo radí to nedávám hlavně proto, že tam nechodí docela hodně lidí a věřím, že taková halenka coby basic kus se může hodit kdekomu :)
já zatím narazila jen na samé zcela průhledné šifony, tvrdé košile a rolovací rukávy :( tak snad měl někdo lepší oko.

stejně tak bych upotřebila i halenku/košili se stejnými parametry, jen bez rukávů.

moc díky.

Reakce:

kappa  18.05.13 01:45

Popisu presne zodpovedajucu uplne volnu koselu mam. je kupovana uz peknych par rokov do zadu, ale tak za pokus to stoji. na stitku je Marks&Spencer, pozrela by som teda tam. (jo, a podla vsetkeho je z detskej kolekcie - velkost 13 rokov, ale skutocnou velkostou je to taka 40-42, takze by som pozrela aj detsku cast)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit