Bílé "saniťácké" kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koyka
3 příspěvky 02.05.12 16:55
Bílé "saniťácké" kalhoty

Trochu větší vedra přiměla 8 z 10 žen obléknout bílé kalhoty. Nechápu proč. 7 z těch 8 v nich vypadá děsně. Navíc si pod ně obléknou bílé - buď bombarďáky - nebo tanga - ač mají velikost 54. Myslíte, že je to sexy ??? Podle mne je to bleee.

Reakce:

Sibyla
2639 příspěvků 02.05.12 18:57

Mně se bílé kalhoty líbí, ale záleží na střihu a samozřejmě na materiálu. A jak říkáte, nesmí prosvítat spodní prádlo. Nedávno jsem šla za satnou paní, která měla na kalhotkách červenomodré kotvičky - moc pěkně čitelné.

Kolemjdoucí  02.05.12 20:15
Bílé kalhoty
@koyka píše:
Trochu větší vedra přiměla 8 z 10 žen obléknout bílé kalhoty. Nechápu proč. 7 z těch 8 v nich vypadá děsně. Navíc si pod ně obléknou bílé - buď bombarďáky - nebo tanga - ač mají velikost 54. Myslíte, že je to sexy ??? Podle mne je to bleee.

7 z 8 v nich vypadá děsně? Nemyslím, že sis dělala statistiku, jenom potkala pár lidí, kterým to podle tvého názoru neslušelo. Navíc nejsou bílé kalhoty jako nílé kalhoty (materiál, střih), ve lněných volnějších je ve velkém parnu kolikrát příjemněji, než v krátkých šatičkách, na které se ne každý cítí. Nemyslím, že bílá barva obecně na jakémkoli kusu oblečení je nutně zlo.

„Myslíte, že je to sexy ??? Podle mne je to bleee.“ Nemyslím si ani že je to sexy, ani že je to blééé. Čímž netvrdím, že je to vkusné, ale jako tragédii bych to neviděla.

Tanga bych pod to nedávala, bombarďáky asi taky ne, bílá barva prádla je míň hrůzná, než tmavá, takže alespoň nějaká snaha, tělové prádlo by samozřejmě bylo lepší. Možná by pro vel. 54 byla vhodnější dlouhá zavinovací sukně, ale těžko soudit, když sama nosím malou velikost a starosti žen s většími proporcemi jsem -zatím- nepoznala.

Bugatti
4051 příspěvků 02.05.12 22:45

Silnější ženy nosí rády v létě kalhoty proto, že si v sukni v horku dřou silná stehna o sebe, což je bolestivé a někdy se rozedřou až do krve. To ovšam neznamená, že by ty kalhoty měly být bílé. Svítivě bílá barva není elegantní, lépe vypadá tzv. „offwhite“ nebo „eggshell“, smetanová až po režnou.

Oliva
33 příspěvků 02.05.12 23:07

Ona je to taková módní vlna asi, před pár lety jsem viděla film „Zvětšenina“ a rozhodla jsem sehnat si bílé kalhoty (jaké nosil hlavní hrdina). Nikde je neměli. Teď mi připadá, že bílé kalhoty prodávají naprosto všude v jakémkoliv myslitelném provedení. Nepřipadá mi, že by bílá barva kalhot měla co do činění se „sexy vzhledem“.

MUDr.Lant
389 příspěvků 03.05.12 08:39

Bílé kalhoty jsou i dost nepraktické, velmi rychle se zamažou (nebo alespoň já mám to štěstí), což si bohužel ne všichni uvědomují. Vzhledem k tomu, že pracuji v laboratoři, bílé kalhoty nosím téměř denně. Možná i díky tomu nemám potřebu chodit v bílých kalhotech po ulici. Kolegyně takto jednou vysvětlovala, že se opravdu převlékla, když šla na oběd a že opravdu nemá nové krásné laboratorní kalhoty, ale jen nové kalhoty do města.

Cimbur  03.05.12 14:21
Doktorské

Mě se bílé kalhoty líbí, ale když jsem se do nich v kabince navlíkla, ocitla jsem se rázem zpátky v zaměstnání - takže pro mě, ostatní zdravonice, pekařky, cukrářky apod. nedoporučuju. :-) Jinak mohou i slušet…

Cimbur  03.05.12 14:22

No, zrovna to tu píšu. :-)

MP Monis
50 příspěvků 03.05.12 14:31

Já bych s těmi odsudky bílých kalhot brzdila. Je to s nimi skoro jako se vším v módě. Záleží, jak se to uchopí. Když si někdo koupí průsvitný šunt, který nesedí, tak to není vina bílých kalhot.
Třeba takhle mi to přijde dost v pohodě.
http://www.karlascloset.com/…/boyish.html
 http://www.karlascloset.com/…ie-stop.html

Jen tak mimochodem, za tři otazníky/vykřičníky v řadě, stejně jako za projevy typu „blee“ bych vraždila.

MUDr.Lant
389 příspěvků 03.05.12 14:38

Když bych použila bílé kalhoty do města, připadala bych si jak v pracovním, ale do práce si ráda kupuji opravdu hezké bílé pracovní kalhoty.

U ostatních nemám s bílými kalhoty problém pokud:

• jsou vhodného střihu k dané postavě (to ostatně platí o všech kalhotech)
  • neprosvítají z pod nich vzorované kalhotky a pod. (platí pro všechny světlé kalhoty)
  • NEJSOU UŠMUDLANÉ

Ema_SN
148 příspěvků 03.05.12 14:39

Ono biele nohavice sú dosť zákerné a nepraktické, ale tiež jedny vlastním. Je to niečo ako džínovina (nemám ich po ruke), sú pevné, pomerne hrubé, rozhodne nepresvitajú a lichotia postave. Dokonca ani kilá nepridávajú, čomu som uverila, až keď som si ich vyskúšala. A necítim sa v nich ako v nemocnici (tiež som zdravotník), ale to bude tým, že narozdiel od pracovných majú tie civilné tvar. Takže podľa mňa biele áno, ale so zvýšenou opatrnosťou.

Bugatti
4051 příspěvků 03.05.12 15:02

V létě nosím volnější lněné kalhoty v přírodní barvě, tzv, „skořápkové“ a přes to hedvábnou tuniku, která zakrývá zadek (mám velikost 44). Když je velké vedro, není nic lepšího. Ovšem prosvítající spodní prádlo pod bílýma kalhotama je hrnus první kategorie.

Lola  03.05.12 17:23
@MP Monis píše:
http://www.karlascloset.com/…/boyish.html

Děkuji za tento odkaz! Tyto kalhoty jsou přesně můj styl, a ač jsou bílé kalhoty též mými montérkami vzhledem k medicínské profesi, na léto je miluju. Ano, musí být z kvalitního materiálu, neprůsvitné a musí mít tvar, narozdíl od pracovních planďáků, které musí vydržet týrání v autoklávu.
A proč je nosím? Dají se perfektně kombinovat a bílá barva mi dělá optimistickou náladu. Kritérium „sexy“ mě v životě nenapadlo, takže nevím, zda je to sexy, a je mi to fuk.

Sibyla
2639 příspěvků 03.05.12 18:27

Určitě jsou dobré bílé džíny. Mám letní Pietro Filippi z krásné, hrubě tkané látky - relativně hrubé, protože jsou velmi lehké, ale u těch taky volím něco pod zadek - nemusí mi každý číst střih kalhotek.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit