Blazer pro fitness postavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karmy
3 příspěvky 24.05.14 00:05
Blazer pro fitness postavu

Zdravím,
potřeboval bych poradit kde sehnat vhodný blazer. Bohužel mám problém s mírami, dost se mi přes rok mění (106-112 cm přes prsa, za rok to bude nejspíš tak o 2 cm více; 76-88 cm v pase, atd..), tudíž se naprosto neshodnu ani se slim-fit konfekcí. Řešením je určitě nechat si ušít jej na míru, ale vzhledem k výkyvům se toho poněkud bojím. Nechci do toho vrážet příliš peněz, ale obávám se že nebude jiná možnost. Uvítám jakoukoliv radu, protože sám jsem z toho už poněkud zoufalý a do práce jej potřebuji :)

Reakce:

Betty J.
2031 příspěvků 24.05.14 12:42

@karmy: moc tomu nerozumím - hledáte snad sako, které se přizpůsobí změnám tělesných proporcí?

karmy
3 příspěvky 24.05.14 12:57

Spíše najít rozumné řešení, zda existuje třeba něco v konfekci co na mě nebude vypadat jako hadr (nejspíše pak 1 menší a 1 větší), nebo nemám jinou možnost než si jej nechat ušít.

Betty J.
2031 příspěvků 24.05.14 16:13

@karmy: v konfekci asi neuspějete, ale někteří výrobci nabízejí propasování saka, určitě byste našel i šikovného krejčího, který by Vám konfekční oděv upravil na míru.

symplooke
28 příspěvků 26.05.14 09:27

Kupte si nějaký slim-fit blazer co vám bude sedět v ramenou a přes prsa, pas se dá vždy upravit u šikovného krejčího (doporučím nějakého který se opravdu věnuje přímo úpravě a šití obleků - např. v Praze Studio Pokorný).

Pokud se vám míry mění, doporučím nezabírat na krev, nechat si tam menší toleranci.

karmy
3 příspěvky 26.05.14 09:33

Super, díky :)

Yonkop
2 příspěvky 12.06.14 13:11

Co se týká slimfit, koukněte se na čínské obchody. Kupoval jsem jednou bavlněný blazer z ebay (odesláno z číny), stál nějakých 1100,– a kvalitou fakt pěknej (srovnatený třeba z H&M, tedy taková běžná kvalita). Všude mají napsaný míry, podle toho jde v pohodě spočítat velikost.
Jinak já mma tmavě modrý blazer a podle mě je nejuniverzálnější, viz tento článek .

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit