Blogerka Jágrová

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

liskarysava
294 příspěvků 09.03.13 14:04
Blogerka Jágrová

V časopise jsem teď četla rozhovor s Pavlínou Jágrovou (neteř J. Jágra), má svůj modní blog.
Jak se vám líbí?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Audrey.Piper
412 příspěvků 09.03.13 14:17

Mně se moc nelíbí já bloggerky tohohle typu ani od sebe nerozeznávám…

Viktorie H.
664 příspěvků 09.03.13 14:24

Takovýhlech bloggerek je všude dost, já mám radši ty, které mají svůj osobitý styl, ne ty, co slepě následují trendy

Mylady2
12409 příspěvků 09.03.13 14:29

Je to mladá a šikovná holka:-)

MaM7
177 příspěvků 09.03.13 14:33

Ne.

Mylady2
12409 příspěvků 09.03.13 14:41

Není to náhodou ta slečna co má furt problémy s tím že si koupí něco značkového? Někde jsem četla, že je teď fenomén někomu nadávat za značkové boty, kabelky… všelicos.

lioncity  09.03.13 14:47
@Mylady2 píše:
Není to náhodou ta slečna co má furt problémy s tím že si koupí něco značkového? Někde jsem četla, že je teď fenomén někomu nadávat za značkové boty, kabelky… všelicos.

to budou spis czechchicks…tam to mnozi nemuzou rozdychat, holky chodi jak ze skatulky, doplnky nosi mnohdy top, ale samozrejme, jak to neni hm, je to nuda…ach jo.

Mylady2
12409 příspěvků 09.03.13 14:49

@lioncity aha:-) nemám moc přehled o blog sféře. Mrknu na czechchicks. Díky!

guinejske_prase
178 příspěvků 09.03.13 14:55

Líbí se mi její styl oblékání. Je to jednoduché, čisté, elegantní tak akorát. Myslím si ale, že vzhledem k tomu, že jej nijak neobměňuje ani neposouvá dál, je to pro blog málo. Totálně nesympatická se mi ale stala svou neschopností snášet kritiku a arogancí při kontaktu se čtenáři(a myslím teď i čistě slušné komentáře ve smyslu „toto se mi nelíbí“ „toto ti podle mě nesluší“ apod.)

Chápu, že ji štvou neustálé narážky na její drahé značkové věci. Ono do toho v podstatě nikomu nic není. I tak si ale myslím, že pokud takhle chodí s kůží na trh a píše blog, jehož hlavními diváky jsou puberťačky a mladé holky, musí s otázkami, kde ty desítky tisíc na oblečení bere, počítat. Její reakce jsou ale silně za hranicí slušnosti a to i v případě, že tazatelka toto komentuje zcela slušně a věcně.

lioncity  09.03.13 14:59
@Mylady2 píše:
@lioncity aha:-) nemám moc přehled o blog sféře. Mrknu na czechchicks. Díky!

Ony jsou docela dobre, taky jsou to dve mlade stihle holky, tak jim slusi prakticky vsechno, ze. Jen tam teda maji jedno video (resp. mozna vic, ja videla jen jedno, nesleduji to nijak pravidelne) a to jsem si rikala, at radeji styluji a foti, ale hlavne at proboha nemluvi:-)

Sibyla
2639 příspěvků 09.03.13 15:15

Taková nakupovačka, nic osobitého

Lachenauerin
544 příspěvků 09.03.13 15:16

Pavlína Jágrová je moc hezká. Nemůžu říct, že by se mi její oblečení nelíbilo, jen mě nijak dvakrát nezaujme. Ale každopádně jí to sluší, a pokud je bohatá, tak je asi logické, že si pořizuje dražší věci. Nechápu, proč toto musí někdo stále řešit.

Jetthro
1129 příspěvků 09.03.13 15:16

@lioncity Zrovna tyhle dve mi teda nicim vyjimecny ani zajimavy neprijdou, navic z jejich pisemneho projevu (a i z mluveneho, schvalne jsem se na to video sla podivat) mam pocit, ze musej bejt jedna blbejsi nez druha..o ty jejich anglictine nemluve.

Mylady2
12409 příspěvků 09.03.13 15:17

@lioncity hezké! Když si vzpomenu bude je sledovat;-)

Karoleenah
2322 příspěvků 09.03.13 15:18

Mně se její styl docela líbí, učím se od ní minimalismu, jsem strašná kýčařka a mám tendenci přehánět to se vzory a barvami, takže blog Pavlíny, která má v šatníku barev i vzorů spíš minimum, mě vlastně docela inspiruje. Sice to jednu dobu vypadalo, že se zasekla na těch samých kombinacích a její outfity byly na jedno brdo, ale poslední dobou už je to o něco lepší.

@guinejske_prase Taky mám dojem, že komunikaci se čtenáři nemá zrovna zvládnutou, na kritiku reaguje vždycky přehnaně dotčeně, nebo aspoň takový mám pocit, tak jen doufám, že v tomto nedopadne jako Sandra Leopardová. :) Plus má teda dost otřesné texty, resp. slovní zásobu - všechno, co si koupí, je její nejoblíbenější, přesně to potřebovala, určitě to na ní uvidíme častěji, no prostě pořád dokola točí stejné fráze a já už ji radši vůbec nečtu, protože mi to nesmírně lezlo a ještě stále leze na nervy. Vlastně by možná udělala líp kdyby se na ty texty u outfitových postů vykašlala úplně a měla tam jen fotky.

@Mylady2 No docela nedávno si koupila Balenciagu za tuším 30k a lidi jí v komentářích taky dali pěkně zabrat, že je to akorát nána co se narodila do bohaté rodiny a to se jí to bloguje když jí rodiče kupujou kabelky za desetitisíce a ona nemusí hnout prstem:)) Takový anonymní dav čekající na příležitost je asi součástí každého oblíbeného blogu… ale u kabelky za 30k ty vzteklé reakce ještě docela chápu, když ale podobnou sadu dostala jiná blogerka za boty za 3 tisíce, to už jsem si fakt klepala na čelo. :D

Jetthro
1129 příspěvků 09.03.13 15:27

Jinak k Jagrovy: prijde mi v pohode, minimalisticky styl mam rada, i kdyz z davu blogerin nicim nevybocuje. Jediny co me u ni trochu udivuje je, ze neinvestuje do nejakych lepsich bot, prestoze by si to evidentne dovolit mohla. Aspon teda po proklikani nekolika stranek tam vidim samej topshop, hm, zaru..nevim no, ja retezcovejm botam nejak neverim :)

Mylady2
12409 příspěvků 09.03.13 15:29

@Karoleenah tak já to nechápu ani v jednom případě;-( smutné…ale člověk se musí prát se realitou;-)

lioncity  09.03.13 15:39
@Jetthro píše:
@lioncity Zrovna tyhle dve mi teda nicim vyjimecny ani zajimavy neprijdou, navic z jejich pisemneho projevu (a i z mluveneho, schvalne jsem se na to video sla podivat) mam pocit, ze musej bejt jedna blbejsi nez druha..o ty jejich anglictine nemluve.

No jo, anglictina je takova czenglish, vsak jsou to taky czech chicks. Obsahove to sdeleni, myslim, odpovida modnimu blogu, prejedu ocima, omrknu outfity, v duchu zhodnotim (povetsinou pozitivne) zavru, dal neresim.

lioncity  09.03.13 15:43
@Karoleenah píše:
No docela nedávno si koupila Balenciagu za tuším 30k a lidi jí v komentářích taky dali pěkně zabrat, že je to akorát nána co se narodila do bohaté rodiny a to se jí to bloguje když jí rodiče kupujou kabelky za desetitisíce a ona nemusí hnout prstem:)) Takový anonymní dav čekající na příležitost je asi součástí každého oblíbeného blogu… ale u kabelky za 30k ty vzteklé reakce ještě docela chápu, když ale podobnou sadu dostala jiná blogerka za boty za 3 tisíce, to už jsem si fakt klepala na čelo. :D

A neni to nahodou principne to same? Nebo uz je Blaenciaga za 30 za hranici…vlastne ceho? Dobrej coud dostala, kdyz tam uvedla, ze na vanoce dostala kabelku Celine, parchant jeden rozmazlenej, predstavte si to!

Karoleenah
2322 příspěvků 09.03.13 15:49

@lioncity Jasně, že to je to samé, však já taky neřekla, že s tím souhlasím, jen, že u té Balenciagy to chápu, protože pro ty puberťačky, které Jágrovou čtou především, je to prostě astronomická částka, kterou možná nikdy v životě pohromadě ani neviděly. Kdežto tři tisíce za boty je pořád ještě průměr a nikdy by mě nenapadlo, že kvůli tomu někdo může dělat scény a dost mě to překvapilo. U značkových kabelek za desetitisíce prostě takové reakce překvapivé nejsou, naopak se v českých fashionblogových vodách dají s určitou mírou jistoty očekávat. :)

lioncity  09.03.13 16:00
@Karoleenah píše:
@lioncity Jasně, že to je to samé, však já taky neřekla, že s tím souhlasím, jen, že u té Balenciagy to chápu, protože pro ty puberťačky, které Jágrovou čtou především, je to prostě astronomická částka, kterou možná nikdy v životě pohromadě ani neviděly. Kdežto tři tisíce za boty je pořád ještě průměr a nikdy by mě nenapadlo, že kvůli tomu někdo může dělat scény a dost mě to překvapilo. U značkových kabelek za desetitisíce prostě takové reakce překvapivé nejsou, naopak se v českých fashionblogových vodách dají s určitou mírou jistoty očekávat. :)

Jasne, rozumim. ja jsem si to slovo „chapu“ vylozila asi v trochu jinem vyznamu:-)

smrtonoška  09.03.13 16:22

Budu se tady asi opakovat, v podstatě souhlasím s tím, co už napsala @guinejske_prase a @Karoleenah … Ten minimalistický styl se mi velice líbí, já vzory nemusím vůbec. I když mám ráda poněkud výraznější barvy, tak ne vždy mám na ně náladu.
Jinak že je neteř Jágra jsem ani donedávna nevěděla, myslela jsem, že je to jen shoda jmen. :D Kolik má prachů mě vesměs nezajímá, ale myslím, že bloggerka by byla nudná, kdyby chodila pořád v tom samém. Co mi přijde u Pavlíny jako mínus, jsou ty její slaboduché texty ve stylu: „koupila jsem si tohle v té a té barvě, myslím, že ji teď budu nosit docela často“, „zkombinovala jsem tohle s tímhle“… Ale ono člověk asi od fashion blogu ani nečeká nějaké spisovatelské výkony. Fotky má prvotřídní. A komentáře už radši nečtu, většinou je to tam hrozné, je vidět, že jí hodně lidí závidí a ona se přes to asi není schopna úplně přenést, i když se snaží pěstovat image ledové královny.

guinejske_prase
178 příspěvků 09.03.13 16:48

Co se týče těch drahých věcí, je to podle mého názoru hodně o tom, jak to ten člověk prezentuje. V jejím blogu to na mě působí tak, že se sice snaží lidem vysvětlit, že co si ona kupuje a kdo to platí, může být každému jedno. Což je pravda. Ale nemá absolutně zvládnutou tu komunikaci. Vyznívá to z její strany straně povýšeně.

GalianosjednimL  09.03.13 17:02

Nedávno jsem projel několik blogů v rámci tématu Nejhezčí blogerka a má to většinou vše dost podobný rukopis, odkazy na sebe vzájemně a vše v programu Blogger. Zas je pravda, že má člověk svobodnou volbu ty blogy otvírat. Každopádně se to vždy tématicky unaví. Být opravdu originál a vybočovat je práce na celý úvazek, včetně toho, že kromě peněz musí mít člověk i nápady. Pak je tu úskalí reklamy, čtenáři nejsou blbci a tak většina těch čtených blogů dříve či později naskočí na vlnu nabídek produktů. Nemám na módní blogy ani P. Jágrovu zásadní názor.

MaM7
177 příspěvků 09.03.13 18:26

@GalianosjednimL Víte, já mám taky blog a ze všech domén, které jsem vystřídala je blogger prostě nejlepší. Ale přesto i ten rukopis může být jiný. Je pravda že ty módní blogy jsou si dost podobné.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit