Bokové kalhoty

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mischelinmisa
326 příspěvků 14.09.13 23:04
Bokové kalhoty

Vždycky jsem měla za to, že jsou bokové kalhoty cool, in a sexy. Ale po letech sledování vlastně ani nevím jak jsem na to přišla. Protože takový s prominutím vorvaň mi v tom cool, in a ani sexy nepřijde. Možná za to může fakt, že obchody jsou stále přecpané bokovkama i ve vel.xl možná i xxl. Tak moje otázka je, jsou bokovky moderní?

Reakce:

Navaa
529 příspěvků 14.09.13 23:35

Přijde na to… ;)

andreama
228 příspěvků 15.09.13 07:13

Bokovky se mi líbí, ale sama je z výše uvedeného důvodu nosit nemohu. Co se mi na nich nelíbí je, že polovině slečen leze ven zadek, když se předkloní.

Alizza
26 příspěvků 15.09.13 07:24

Já si stejně myslím, že kalhoty do pasu dělají nejvíc sexy zadek na světě :)

Carrion
80 příspěvků 15.09.13 09:11

Pokud na ně člověk má postavu, tak jsou bokovky v pohodě. Bohužel většina žen, které je nosí, na ně postavu nemá.

Lištička666  15.09.13 10:20

Bokovky jsou fajn, ale řekla bych, že jejich éra pomalu končí.

Morže
1091 příspěvků 15.09.13 14:43

Mám radši kalhoty s mírně zvýšeným pasem. Mám pocit, že bokovky sluší jen štíhlým ženám s plochým břichem.

Lucka073
149 příspěvků 15.09.13 15:03

Zvlaštne, ja mam bokovky rada, mozem si ich postavou aj dovolit, na trciace gatky si davam pozor ani rit mi nelezie von :D avšak nemozem nikde bokovky najst, ja som myslela ze uz ta moda skoncila :) tak sa zapinam kdesi na pupku v zmysle dostupnej ponuky obchodov :) ale zasa v zime je to lepsie, uplne najhorsie je ked vidim slecnu v bedrakoch a v zimnej bunde zohnutu s holymi krizami.. brr

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 15.09.13 17:01

Já myslím, že bokovkám už odzvonilo.Jak někde vidím „low waist“,tak prchám :-) Dřív jsem je taky nosila, byla jsem hubená a vypadalo to dobře, i když ten zadek při podřepu stejně koukal :-/ Teď mám ráda vyšší pas, nemusí být přímo do pasu, ale aspoň k pupíku. Stáhne to břicho a vypadá to lépe, než vykukující „muffiny“ na bocích.

dost_bot
2070 příspěvků 15.09.13 17:45

Bokovky kazí tvar boků, úplně tragicky. Ta oblina je prostě ztracená, zvlášť viditelné je to zezadu, jak moc je to marné. Takže dobře v tom vypadá jen ta, která vůbec žádnou oblinu boků nemá. A, kdo z nás, dámy, to tak má? :-)

Lucka073
149 příspěvků 15.09.13 18:01

@dost_bot no nahodou ja ked aj priberiem tak do stehien, obliny na bokoch sa mi vyhybaju :D kamaratka to ma presne naopak, nohy ako srnka, len boky, jej bokovky ozaj nejdu (napriek tomu rada nosi :D) ved predsa ale aj bokovky nemusim kupovat XS ko aby mi rit vytisli niekde pod lopatky :))

dost_bot
2070 příspěvků 15.09.13 18:05

@Lucka073 To není je velikost, že by „rit vytiskli niekde pod lopatky“ :-), ale pásek je prostě více či méně zařízlý vprostřed té obliny boků, to není velikostí, to je střihem

Lucka073
149 příspěvků 15.09.13 18:16

@dost_bot a tak sa zhodneme, ze stihla zenska v lete si snad moze bokovky dovolit ;)

dost_bot
2070 příspěvků 15.09.13 18:17

Ale tak dovolit si může kdo chce co chce :-), ale podle mě to právě není jen o /ne/štíhlosti, ale o rovných/nerov­ných bocích

jennyfor
758 příspěvků 15.09.13 19:18

Mám ráda džíny bokovky takového střihu, kdy zadní část je vyšší, než vpředu. Pak mi vzadu nic nekouká a přitom mám pásek vpředu v rozumné výšce. Já totiž nějak nesnáším cokoliv do pasu, ani kalhotky nebo tepláky či sukni, okamžitě se mi nějak nafoukne břicho a všechno mě škrtí, i když mi to normálně těsný není. I punčocháče sháním bokový. Pro mne je naopak mor móda kalhot do pasu…

v2e2rka
477 příspěvků 15.09.13 19:55

No vidíte, a já kvůli nízkému sedu musím shánět bokovky, abych je měla pro mě ideálně 2-3 prsty pod pupík…A je pravda, že vrcholně nesnáším cokoliv do pasu, nedejbože nad pas, to si nemůžu ani pořádně sednout, aby mě to netáhlo.

svk
3 příspěvky 16.09.13 17:47

Ja to mam tak ze bokovky ktore maju nizsie polozene zadne vrecka alebo predlzene vrecka mi robia celkom fajn pozadie, ale vo vysokych mam dva krat vacsi zadok..

Navaa
529 příspěvků 16.09.13 23:02

@svk Podle mě to dělají nevhodně umístěné kapsy, které uměle rozšiřují, jak psala jednou Ada. ;)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit