Bořiči mýtů

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Diankenstein
1891 příspěvků 16.06.12 13:20
Bořiči mýtů

Svět není černobílý. Jsem si jistá, že potrhané a flekaté džíny, prosvítající podprsenka a ponožky v sandálech můžou být naopak velmi stylové.

Dopouštíte se cíleně některých z propustek do pekla nebo jste je někde viděli a líbily se vám?
Podělte se!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

Diankenstein
1891 příspěvků 16.06.12 13:23

Jako stará milovnice ponožek v sandálech přikládám tyto fotky:

Ann-Marie  16.06.12 13:30

Skvělé téma!
Jen málo věcí je pekelných samo o sobě, většinou se pekelnými stávají ve špatných kombinacích. Ja mám například ráda místními diskuterkámi zatracované slim kalhoty.

GreatSusan  16.06.12 13:42

@Ann-Marie co slim kalhoty, ja mam dokonce i leopardi kabat :-)

(a nevypadam jako prostitutka, da se to kombinovat vtipne, tak ze je jasne, ze je to jen kabat. A neuhodnete, kde jsem se setkala s vylozene priznivyma reakcema - v ceskem malomeste od takovych normalnich, beznych lidi. Nekolikrat mi bylo receno, ze mam zajimavy kabat, oni by si ho sice nevzali, ale rozveselil jim den. )

pixie
232 příspěvků 16.06.12 13:48

Mě se ponožky v sandálech občas i líbí, sama jsem si je dvakrát vzala - prvně: černé džíny, černé páskové sandálky na podpatku, žluté ponožky a žluté doplňky, podruhé: černé džíny, černé ponožky, žluté páskové sandálky na klínku a žluté doplňky. Nemyslím si, že to vypadalo špatně.
Obecně mi ponožky nevadí, pokud jsou jednobarevné a ke kraťasům nízké, u kalhot mi stačí, když jsou jednobarevné. Někteří lidé mají skutečně ošklivé nohy, které je lepší schovat těmi ponožkami.
Prosvítající podprsenky mě nijak zvlášť nepobuřují, občas to tak nosím, ne přímo záměrně, ale protože se mi to nezdá kdovíjak příšerné. S plným vědomím toho, že nade mnou budou někteří opovržlivě ohrnovat nos:) Pokud to není do divadla, na zkoušku, na pohovor, prostě mi to nevadí.
Lezoucí prádlo mi nevadí v případě vykukujících ramínek, pokud to není v racerback tílku, ale pokud to vypadá prostě jako nehoda, klidně i záměrně nebo skutečně nedopatřením. Ale lezoucí zapínání, tanga a podobně se mi taky nelíbí.
Dokonalého pekla se dopouštím v práci - špinavé odrbané džíny, zabahněné boty… zkrátka na stavbu je to úplně jedno, stejně se tam člověk ušpiní.
V okamžiku, kdy je vidět v daném oblečení nějaký záměr, nevadí mi to, ať už se jedná o ponožky v sandálech, igelitku místo zavazadla, lezoucí spodní prádlo… vadí mi to až v případě, kdy si to člověk očividně ani neuvědomuje.

eveK
333 příspěvků 16.06.12 13:54

ANO. Mám ráda „Sex ve městě“ a tam kouká podprda dost často a neruší mě to. Jinak ty výše uvedené ponožky v sandálkách se mi líbí taky. Já často nosím hodně tmavé a nevýrazné oblečení a mám jen jednu hodně barevnou věc, ať už jsou to přepestré náušnice nebo zářivé ponožky. Mám to tak ráda. Jo a miluju džíny, nejvíce slimky. A taky se mi líbí vyyyysoké lodičky a to i ty na platformě, nejlépe v nějaké řvavé barvě. A některé zde v pekle vychvalované boty nebo šaty se mi zdají starobní :-) A ty šaty co měla Ada v tom zde zmiňovaném televizním pořadu se mi zdají dost nudné.

Příspěvek upraven 16.06.12 v 13:56

seznam.mih  16.06.12 13:55

Ponožky v sandálech mi nevadí. Když sandále vypadají, že jsou do města a né na tůry a ponožky když jsou čisté a nevytahané. Taky mi někdy vykukují ramínka od podprsenky. nevadí mi to, ale většinou stejně nosím trika, takže nejsou vidět. Pekelný mi ale připadá lezoucí podprsenka jako košíčky ven. Je to děsný jakkoliv. A nepohoršujou mě ani špinavé boty. někdy prostě není snadné udržet si boty v čistotě. Ale pořád všeho s mírou. Vadí mi vykukující kus bůčku na bokách u štíhlých holek.

Diankenstein
1891 příspěvků 16.06.12 14:05

@eveK ty šaty! Jsem ráda, že nejsem sama. Neurazily, ale takové nosí moje máma, která nerada vybočuje. A červené doplňky neohromily. Pěkný oděv do kanceláře, no. Ale nechci být hnusná! Prostě mě to zklamalo.

runningfox  16.06.12 14:19

Co čtu MP, mám výrazně silnější chuť nosit všechny ty „zakázané“ věci. Džíny už nenosím zhruba od 36 let, teď ale asi zase začnu. Ponožky do sandálů taky, mám tyhle sandále
http://www.ecco.com/…330923-01037?i=13
k nim nosím ponožky. Vypadá to dobře a nikdo na mne ještě módní policii nezavolal(čís­lo 666).

Jen tak  16.06.12 14:27

Ann-Marie: Měla jsem dojem, že tady se kritizovaly zatím jen skinny kalhoty a legíny v různých podobách, ne slim. To už by člověk podle názorů Pekla nemohl nosit nic:-) Slim jsou v podstatě normální rovné, ale úzké, slušně a pěkně vypadající kalhoty (i když samozřejmě záleží i a materiálu, barvách, vzorech atd.), často moc hezky sedí a sluší, vcelku si nedovedu představit, že by i tyhle někdo kritizoval… To mě překvapuje.

Diankenstein
1891 příspěvků 16.06.12 14:27

A co tohle?

runningfox  16.06.12 14:33

@Diankenstein
Toto nikdy nebyl můj styl, ale líbí se mi to. Ovšem na takovýchto ženách, že.
Zase si nebudeme nalhávat, že všechno je vhodné pro každého, že. Já bych ty ponožky v sandálech taky nenosila, kdybych měla místo drátů do betonu nohy od klavíru :-)

seznam.mih  16.06.12 14:34

@Diankenstein Tak to už se mi nelíbí.

pixie
232 příspěvků 16.06.12 14:42
@Diankenstein píše:
A co tohle?

Jen ta první varianta, ty ostatní už se mi zdají přehnané.

Diankenstein
1891 příspěvků 16.06.12 14:43

@honza234 Byly to normální šaty, což mě překvapilo. Já jít do televize, tak se obleču do něčeho extra. Tak teď nevím, jestli to bylo podle Ady extra (to by mě nemile zaskočilo), nebo „denní uniforma“ ( to obdivuji, že odolala chuti se předvést v nejlepším světle…)

@seznam.mih jasně nejde tak o to, aby se to vše líbilo, je spousta outfitů, které se mi nelíbí, ale uznávám, že jsou stylové, nebo jak bych to řekla… víte co myslím?

Diankenstein
1891 příspěvků 16.06.12 14:47

@pixie zrovna ta první se mi nelíbí, ale to bude asi z části tím, že nesnáším oranžovou :D

pixie
232 příspěvků 16.06.12 14:54

@Diankenstein Já oranžovou taky nesnáším, ale takhle se mi kupodivu líbí:) Ještě bych asi zvládla tu pod ní, ale ty kombinace vpravo se mi nelíbí vůbec. Ničím mě nezaujaly. Lezoucího prádla je všude tolik, že mám skutečně radši jen malé kousky nebo lépe vůbec žádné. Velké množství vyčumujícího prádla prostě nevnímám.

runningfox  16.06.12 14:54

@honza234
Přesně tak, výběr veškerých autorčiných outfitů považuji za mimořádně konzistentní a toto ona má naprosto zvládnuté. Osobně bych si podobné šaty nevybrala, ovšem já nejsem ona! Kéž by toto dokázali všichni, hned by bylo na ulici lépe.

Diankenstein
1891 příspěvků 16.06.12 15:04

@pixie líbí se mi, že tím jak se podprsenka použije ne jako spodní prádlo, ale jako módní doplněk, ztrácí ten zprofanovaný sexi rozměr a je na stejné úrovni, jako náhrdelník, třeba. Ale nevím, jak to vidí muži, no:D

Příspěvek upraven 01.08.13 v 18:02

uu  16.06.12 15:54

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:03

motorová pila
110 příspěvků 16.06.12 16:08
@Diankenstein
@Diankenstein píše:
líbí se mi, že tím jak se podprsenka použije ne jako spodní prádlo, ale jako módní doplněk, ztrácí ten zprofanovaný sexi rozměr a je na stejné úrovni, jako náhrdelník, třeba. Ale nevím, jak to vidí muži, no:D

Schválně jsem se přítele zeptala. Není to žádný nudný usedlý týpek, ale lezoucí podprsenka (tak jako to má výše Rihanna) patří podle něj do bordelu. Sorry za ten výraz. A neříká to proto, že by věděl co chci slyšet.

@Diankenstein píše:
Byly to normální šaty, což mě překvapilo. Já jít do televize, tak se obleču do něčeho extra. Tak teď nevím, jestli to bylo podle Ady extra (to by mě nemile zaskočilo), nebo „denní uniforma“ ( to obdivuji, že odolala chuti se předvést v nejlepším světle…)

Mě zase docela překvapuje ta kritika od mnoha lidí tady. Myslím, že vzhledem k tomu, že se natáčelo přes den a ve městě byly šaty perfektně zvolené. Vzhledem k příležitosti, věku i postavě. Představovala jsem si, že přesně takhle se Ada obléká. Kdybych ji potkala na ulici, moc by se mi líbila. Musím se přiznat, že málokdy potkávám ženy v takovýchhle „nudných šatech do kanceláře“, kéž by jich bylo na ulicích více :) Samozřejmě mohl být outfit barevnější, ale když psala, že byla nemocná, tak chápu, že neměla chuť vybírat nejbarevnější kombinace…

Ponožky v sandálech můžou být skutečně často milosrdnější než škaredé nohy, ale nechápu, když se nosí bílé. Bílé ponožky jsou hned zasviněné a vypadá to blbě. Když jsou v barvě, na které není vidět špína a sladěné, může to vypadat dobře. Ale lezoucí podprsenky… když to jsou jenom ramínka, čistá a vykouknou spíše omylem, chápu. Ale jinak… nevím… já třeba nerada ukazuju spodní prádlo cizím lidem a ani mě nezajímá, jaké prádlo mají ostatní. Připadá mi to nevhodné. A potrhané džíny… ano, Kurt Cobain v nich vypadal skvěle. Ale neznám moc dalších lidí, kteří v nich vypadají dobře a stylově. Možná jsem staromódní, ale nejhorší mi přijdou pokydané roztrhané džíny a k tomu vystajlovaný flitrovaný top. To by neslušelo ani Kurtovi :)

Diankenstein
1891 příspěvků 16.06.12 16:22

Toto téma jsem založila, abychom si ukázali, kdy se jsou tyhle věci hezké a ne naopak.

Co se Adiných šatů týče, rozhodně jsem neříkala nic o barvách, klidně ať si chodí v černočerné (viz příspěvek uu). Ty šaty jsou hezké, ale v tom podání rozhodně nebyly osobité. To nemyslím nijak zle, jenom vyjadřuji svoje překvapení.

K poznámce o bordelu.. to samé by řekl můj přítel. k tomu můžu jen dodat, že pokud se žena obléká pro muže, je lepší kašlat na módu a držet se starých pouček o tvaru přesýpacích hodin a kouzlu tajemna.
Pokud se žena navléká do trendy věcí, dělá to pro ženy a ty tak časté konotace s bordely nemají a to ze zjevných důvodů.

Příspěvek upraven 01.08.13 v 18:03

motorová pila
110 příspěvků 16.06.12 16:40

@Diankenstein
už jsem se lekla, že to myslíte tak, že potrhané džíny jsou hezké vždy :)
Přispěju tedy obrázkem podle mě stylových roztrhaných džín. Ale stejně si myslím, že byly stylové jen na Kurtovi. Vzhledem k jeho hudbě, životu a době. Potkat tak někoho v tramvaji tak si rozhodně nemyslím nic o stylu ale o pekle.

motorová pila
110 příspěvků 16.06.12 16:44

@honza567
je to přesně jak říkáte, ale nemůžu si pomoct. Spíš tady nejde o oblečení ale o moje nadšení pro grunge a Kurta zvlášť. Bohužel je to tak.

janiiiv
781 příspěvků 16.06.12 17:44
@Diankenstein píše:
@honza234 Byly to normální šaty, což mě překvapilo. Já jít do televize, tak se obleču do něčeho extra. Tak teď nevím, jestli to bylo podle Ady extra (to by mě nemile zaskočilo), nebo „denní uniforma“ ( to obdivuji, že odolala chuti se předvést v nejlepším světle…)

Ada nebyla v televizi, ale točila s Českou televizí během dne v ulicích Brna. Mě by vážně hrozně zajímalo, co byste jí oblékla Vy „extra“.
Omlouvám se ostatním, že reaguji na off topic, ale jsem taková - kritizovat umí každý, já radši konstruktivní kritiku s návrhy, co udělat jinak (a případně jak). Podle mě byly ty šaty zcela adekvátní příležitosti, času i prostoru, stejně jako dlouhé večerní šaty na předávání Týtý.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit