Boty ALDO

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Anitti
6 příspěvků 06.07.12 19:13
Boty ALDO

V poseldní době jsem četla na internetu, v časopisech a u popisků fotek celebrit i „celebrit“, že nosí boty Aldo a chválí si je. Prý byl obchod otevřen na Chodově, neměla jsem ještě čas se tam podívat, máte někdo zkušenosti? :)

Reklama

Reklama

Reakce:

kimnie
411 příspěvků 06.07.12 19:52

Ještě jsem si tam nic nekoupila, ale v obchodě jsem se párkrát podívat byla a všechny boty vypadají krásně :)

Roisin
35 příspěvků 09.07.12 11:26

Mám z tej značky pár kúskov, som moc spokojná, ale vadí mi, že je tam malý výber pre úzku nohu, lebo cenovo je táto značka v zahraničí prijateľná

tekmar
5 příspěvků 16.07.12 19:50

Mam par kuskov, su velmi pohodlne a kvalitne. Kupila som ich na anglickom e-bayi.

dominic
85 příspěvků 16.07.12 21:52

Panske nejsou spatne, ta Mr. B's rada vypada na svoji cenu vic jak prijatelne. Videl jsem je nazivo, moje preferovana uroven to uplne neni, ale na ceske pomery vynikajici. Kamaradky v UK pozitivne referovaly i o damskych.

Samuel Verdon
1 příspěvek 30.06.17 15:58
palec dolů

Podruhé bych do nich nešel. Kvalita kůže na úrovni bot do rakve, nic nevydrží. Za několik dnů v kanceláři rozedraná. Reklamace neakceptovaná. Cena přes dva tisíce, hodnota tak stovka.

Karin
3499 příspěvků 1 inzerát 30.06.17 18:38

Já měla od téhle značky peněženku (dárek) a moc dlouho nevydržela, byla to laciná koženka, která se brzy začala loupat… A koukala jsem, že boty jsou často nebo většinou taky polyuretanové, a do toho bych rozhodně neinvestovala.

emuna
105 příspěvků 01.07.17 23:26

Mám sandály a zimní boty na nízkém podpatku, oboje kožené a oboje víc než rok. dávám jim dost zabrat a zatím to zvládají na jedničku. a jsou velmi pohodlné, takže žádná stížnost.

bluuudicka
613 příspěvků 02.07.17 09:09

Obecně se mi jejich boty líbí, ale ještě nikdy jsem si tam nic nevybrala - všechno je buď na 10cm podpatku nebo úplně placaté, téměř nikdy něco mezi. Ale když značka u nás začínala, koupila jsem si tam psaníčko a to se mi líbí dodnes :-) Doporučit můžu určitě Wojas, cenově jsou na podobné úrovni, a ty mi nejenže skvele sedí, ale i kvalita vypadá dobře. Zatím :-)

Reklama

Váš příspěvek

ERDEM uzavřel spolupráci s řetězcem H&M

Kolekce bude dostupná od 2. listopadu 2017. Erdem Moralioglu je... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek

Reklama