Boty do nepohody

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

oscarca
5 příspěvků 24.07.12 09:24
Boty do nepohody

Ahoj všem, i když je právě léto, pomalu začínám přemýšlet o podzimních botkách (vlastně i botkách na pršavý studenější léto). Hledám plné boty, které se dají nosit za deštivého počasí - na výlet do nějakého města i na pracovní pochůzky, venku je nějakých 22 stupňů a prší/má pršet. Vím, že budu víceméně celý den na nohou a příležitost neodpovídá ani podpatkům ani keckám. Pokud neprší, nosím oxfordky, ale přijde mi, že mají poměrně slabounkou podrážku, která nevydrží pořádný déšť. Mokasíny mi spadají do stejné kategorie… A sama sobě si to ztěžuji tím, že nenosím černé boty :) Co vy v takovém počasí nosíte? Děkuji za inspiraci.

Reakce:

Curlygirl
1901 příspěvků 24.07.12 09:35

Já speciální boty na déšť nemám vyjma holin do totální břečky a slejváku. Já nosím normální mokasíny (např. Geox), které mám naimpregnované. Vždy se mi podařilo je vysušit a nikdy se nezničily a nezůstaly na nich mapy. Možná byste se mohla podívat na Melissa/Mel dělá myslím nějaké kotníčkové holinko-polobotky.

Pavlena
778 příspěvků 24.07.12 09:46

Do deště nosím „gumáčky“ Melissa, například tyhle.
Nejsou to holínky, ale jsou z plastu, nepromokavé, nezničitelné, přesto pohodlné.
Pokud byste se pro ně rozhodla, pořádně je vyzkoušejte. Plast nepovolí a bota musí už od počátku dobře sedět, jinak bude tlačit.

PavlinkaK
96 příspěvků 24.07.12 11:00

Ježiš, ty jsou krásné :-)

katango
1356 příspěvků 24.07.12 15:13

@Kevinka Ty vypadaj dobře, hlavně barva se mi moc líbí.

DanielaS
4603 příspěvků 24.07.12 16:32

Stejne pozadavky jsem vyresila botkama Nagaba (prodejna Mixer tusim). Mivaji totiz BAREVNE modely.

• *]

tykadlová
2 příspěvky 24.07.12 19:36

Pavlena: Vaše boty jsou vážně krásné. Nevíte, jestli najdu prodejnu Melissek i v Brně?

Pavlena
778 příspěvků 24.07.12 20:16

@tykadlová Melissy mají v Brně v Bella Brutta naproti Velkému Špalíčku. Ale Malého Prince už neseženete, je z kolekce 2008 nebo 2009. :-(

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 24.07.12 20:29

Tenhle problém řeším už dlouho a zatím jsem nevyřešila, jen tiše trpím;-) do deště bych ráda něco, co kryje nárt a nebude to zrovna vypadat jako půjde to i k sukni ke krátkým hubeným nohám a nebudou to kecky. soudím, že tahle rovnice nemá řešení:-(

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit