Boty do práce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teterrinda
3 příspěvky 15.05.13 21:47
Boty do práce

Zdravím všechny. V nové práci mám poměrně přísný dress code, oblečení nějak zvládám, ale s botami si nevím rady. Musí být černé, elegantní, s uzavřenou špičkou. Nosím balerínky, které to splňují, ale problém je v tom, že stát v nich 8 hodin je peklo. I když jsem si do nich koupila „ortopedickou“ vložku, stále mě neuvěřitelně bolí nohy i záda, a po pár dnech už je stejně „prošmajdaná“. Máte někdo nějaký tip, kde sehnat boty, které by slušně vypadaly, a zároveň se v nich dalo vydržet? Ideálně v Praze. Mockrát děkuji :)

Reakce:

HertaDeOran
866 příspěvků 15.05.13 22:21

@teterrinda
Jestli celý den stojíte doporučuji mít dvoje boty a přes den si je prohodit - jemná změna tvaru boty Vám určitě uleví. Kombinace černé baleríny - černé lodičky - černé oxfordky by Vás mohla uspokojit.

chinin
2788 příspěvků 15.05.13 22:40

@teterrinda
Takovych diskuzi a dotazu v Peklo radi uz zde bylo mraky. Dejte si trochu prace s hledanim a najdete spoustu tipu. ;-)

Karin
3401 příspěvků 15.05.13 22:49

Na takové dlouhodobější nošení si pořiďte botky s nízkým podpatkem (do 3 cm), mohou to být i baleríny, ale ne úplně bez podpatku, ne úplně placaté. Takovými byste si opravdu zanedlouho odrovnala nohy i záda. Můžete mít i baleríny, ale musejí být správně tvarované. Jestli je nosíte takhle často a dlouho, určitě doporučuji na nich nešetřit, nenosit nějaké šlupičky za tři stovky, ale jít do kvalitních, dobře tvarovaných a kožených lodiček, ve kterých se noha bude cítit dobře a nebude vahou vašeho těla tlačená 8 hodin do nepřirozeného postavení. (A taky ne s úzkou špičkou. Ať má chodidlo dost místa.)
Zkuste se podívat třeba sem . Nebo co třeba tyhle ?

andano
577 příspěvků 16.05.13 10:27

Jsem také nucená hodně chodit a stát a ideální jsou skutečně boty s 3-4cm podpatkem, nejlépe širokým - podobné boty, na které ukazuje Karin, jsem si koupila zn. Clarks a jsou neskutečně pohodlné. Odkaz na ně jsem nenašla, ale v černém provedení jsem je viděla minulý týden v Clarksu v Praze na křižovatce Vodičkovy a Lazarské… a možná byste si tam vybrala i jiné.
Na podobné pracovní účely mám také boty zn. Jana, nízké lodičky, vevnitř „vyměkčené“, ale mají dost tenkou přední podrážku - takže jsou pohodlné v práci, ale jít v nich venkem už není nic moc.

Karin
3401 příspěvků 16.05.13 10:36

@andano : značku Clarks prodává i Baťa (nevím, zda všechny prodejny, ale u Bati na Václaváku jsem boty Clarks viděla).
A značku Jana si taky moc chválím, taky mám od nich jedny lodičky na nižším podpatku (koupila jsem si je v Globusu :D) a jsou velmi pohodlné a člověk v nich úplně bez problémů vydrží i těch několik hodin.

budox
619 příspěvků 16.05.13 10:39

Přísný dress code dle mého vypadá takhle, takže jste na tom ještě hodně dobře :)

TulaJ
254 příspěvků 16.05.13 13:13

Pohodlné a slušne vyzerajúce sú Jenny by Ara - je celá séria topánok na cca 3 cm širokom podpätku, lakované, niektoré s „krokodýliou“ štruktúrou, v rôznych farbách, vrátane čiernej. Sú síce trošku babkovské (ja som predsa len už starší ročník), ale vcelku ich vďaka drobným detailom (napr. kovový prúžok v opätku) znášajú aj mladší - dajú sa dostať aj v e-shope Klingel (to je asi jediné, čo sa dá od nich nosiť). V tých vydržím fakt celý deň - najmä pre širšie chodidlá sú veľmi vhodné. Kvalitné a pohodlné topánky má aj Gabor.

http://www.klingel.sk/…-570465.html?…

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit