Boty Fare

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

FrancesAnn
81 příspěvků 13.06.12 19:51
Boty Fare

Chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s obuví značky Fare. Mělo by jít o českého výrobce (Valašské Klobouky). Už delší dobu hledám boty, které budou pohodlné na delší vycházky a nepromáčí se (= dají se nosit i v dešti). Což se mi zdá, že by tyhle boty mohly splňovat. Máte někdo zkušenost, jestli je tahle značka kvalitní? tj. vydrží déle než jednu sezónu?

Reakce:

eveK
333 příspěvků 13.06.12 21:05

Tak já mám zkušenost pouze s dětskými botami, ale jsme s nimi spokojení, tak snad to bude ok i v dospělé verzi.

efisa  13.06.12 21:52

My od nich kupujeme téměř všechny dětské boty, já mám jedny dámské. Jsem maximálně spokojená - jsou pohodlné a všichni mi je chválí.

MP Barbucha
3716 příspěvků 13.06.12 23:27

Kamarádka má a pochvaluje si!

MUDr.Lant
389 příspěvků 14.06.12 08:20

Mám od nich papuče, dostala jsem je darem před 3 lety k vánocům a jsem spokojená, jsou dobře tvarované a i po těch třech letech vypadají dobře.

Cotton
44 příspěvků 14.06.12 08:26

Dětské boty jsou od nich skvělé.

daniela11  14.06.12 09:04

Sorry, ale o dětských botách Fare může napsat někdo, že jsou skvělé pouze když nezkusil jiné. Téměř všechny jsou lepší. Ne tak široké, tvrdé a neohebné. Samozřejmě poměřuji pouze s kvalitními botami, ne s deichmannem a Baťou a už vůbec ne s vietnamem

Cotton
44 příspěvků 14.06.12 09:39

Mám skoro 9 letou zkušenost s obouváním dětí (kluk i holka), kupuju boty z 90 % ve speciálním obchodě, kde si sakra dávají pozor na kvalitu, certifikáty atp. (Praha Zbraslav), z 10 % u Bati (sandály jsou ok, zimní boty velmi nedoporučuju).
S botičkami od Fare nenám jedinou negativní zkušenost.

Jaké značky dětské obuvi se vám osvědčily?

Milli
2523 příspěvků 14.06.12 09:41

Fare jsem kupovala synům, když byli malí. V těch větších velikostech (tak od ca 2 let výš) mají některý modely dost úzký chodidla a nízký nárty.
Teď kupuju Santé, do nich se vejde pěkně i zdravotní vložka (máme vlastní na předpis od dr.) a sedí parádně. Jen kupuju většinou loňské modely - ta cena je tam oproti aktuální kolekci skoro poloviční. A dát za dvoje boty po 6-700 nebo 1100-1200 je teda dvakrát do roka dost znát.

daniela11  14.06.12 10:12

Mrkla jsem se na nabídku obuvi na Zbraslavi a tam je opravdu Fare jednooký mezi slepci králem. Takže z českých bot jsou lepší-mnohem lépe sedí dětem na noze a ohebnější-DPK a některé modely konsorcium. Jinak naprosto nesrovnatelné jsou superfit, richter ecco. Z nich konkrétně superfit je cenově naprosto srovnatelný s fare.

Moncicanda
46 příspěvků 14.06.12 19:58

Mám od nich pět párů, manžel má jedny. Vzhledově to není nic extra, ale jsou to boty, na které se dá spolehnout - prostě se jen tak nezničí, žádný „módní obuv“ jako z některých obchodů. Ale trošku tvrdé mi připadají.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit