Boty k chinos

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Theo96
6 příspěvků 28.03.16 22:44
Boty k chinos

Ahoj, pořídil jsem si chinos (tabákové barvy) a sháním k nim nějaké casual boty do města. Jediné co mě napadlo jsou conversky, ale s těmi nemám dobrou zkušenost. Tak prosím poraďte. nebráním se ničemu :)

Reakce:

pecka79
2011 příspěvků 29.03.16 08:29

Mozno as inspirujete
http://www.fashionbeans.com/…-guide-ss15/

Dony Rafin
343 příspěvků 02.04.16 21:32

@Theo96 Ono hodně záleží jakým směrem se chcete vydat a dle toho ty boty zvolit. Ovšem když vidím tu mikinu s kapucí, tak už je prakticky jedno jaké boty si dáte, protože ta mikina je úplně mimo, pokud se tedy chcete oblékat stylověji, než běžná mužská populace.
A ty chinosy určitě zkrátit a dle fotek jsou Vám i volné, takže i klidně o číslo menší. A dle fotek jste štíhlý, takže se nebojte případně slim střihu, neboli bude mnohem lépe vypadat než klasický střih.
Pokud se chcete vydat zajímavější cestou než mikin, triček a tenisek, tak k chinosům rozhodně košili a k tomu pak už samozřejmé ne tenisky. Dobrou službu na úvod splní nějaké semišové polobotky, chukka boots a podobně.
Každopádně si zajděte na fórum muzivcesku.cz a tam dostanete spoustu zajímavých rad, tady Vám nikdo moc neodpoví.

Theo96
6 příspěvků 04.04.16 11:57

Štíhlý rozhodně nejsem, ty chinos už slim jsou a připadám si v nich dost „narvaně“. Jinak mi přijde, že na „mužskou“ módu nemám obličej a vypadal bych jak mimino v oblečení pro důchodce. mikinu asi budu muset fakt přehodnotit :) muzivcesku.cz jsou trochu jinde, tam bych moc nepochodil, proto jsem tady, čekal jsem že mi někdo poradí něco „mladšího“.
Btw. Nad košilema z charles tyrwhitt přemýšlím už dost dlouho, ale netroufnu si objednat. (na muzivcesku mi neporadili velikost)

Dony Rafin
343 příspěvků 04.04.16 18:20

Na té dvoufotce co jste dal do „co jsem dnes měl/a na sobě“, mi na té pravé fotce přijdou snesitelné, na levé jsou prostě veliké. je taky vidět, že na levé fotce máte pas spadlý níž a na pravé jste si kalhoty povytáhl, z čehož logicky usuzuju, že jsou vám veliké. A ani na té pravé fotce mi nepřijdou, že byste je měl uplé, i na té mi přijdou docela hodně volné. Slim střih v pořádku, to rozhodně na vaši postavu doporučuju. Každopádně zkrátit! Hromadí se Vám tam moc látky. Každopádně mně přijde, že o číslo menší byste bez problémů snesl a vypadaly by lépe.
Na „mužích“ se občas nějaký ten dotaz „ztratí“, zamluví, takže se někdy opravdu stane, že někdo odpověď nedostane.
když mi tu napíšete Vaše míry (obvod krku, hrudník a pas), tak Vám případně poradím. Tyrwhitta a Lewina mám x košilí, takže myslím, že dokážu poradit.
Každopádně dle těch fotek mi přijdete štíhlý, maximálně pár KG navíc.
Nikdo neříká, že máte chodit pořád v obleku. Ale troufnu si tvrdit, že chinosy, košile, blazery, svetry a k tomu vhodné boty sluší každému muži. Samozřejmě je spoustu druhů, typů, střihů, barev atd., takže zkombinovat to někdy není jednoduché, ale prostě chinosy, semišky boty, padnoucí košile, to prostě sedí úplně každému, k tomu blazer případně, či svetr, a jsem si jistý že by Vám to sedělo, protože to opravdu sedí každému, ale důležité je, aby vše dobře padlo, jinak to taky může být dost průser a vypadat spíš komicky.

Theo96
6 příspěvků 04.04.16 20:26

Tak pokud poradíte CH. Tyrwhitt. míry mám krk 43, hrudník 107, pas 90.

Dony Rafin
343 příspěvků 04.04.16 21:17

Jste si jistý těmi 43 cm okolo krku? Protože ty ostatní míry k tomu absolutně nesedí, nebo byste musel mít krk jak Hulk.-). U krku má být mezera akorát na jeden prst! Zkuste to ještě přeměřit, nejlépe ať Vám to někdo přeměří. Dle těch ostatních rozměrů byste měl mít krk 40,5-41 cm, což myslím, že i tak bude.
Protože při takových rozměrech by na Vás i extra slim fit doslova vlál.-)
Máte stejné míry jako já, hrudník mám stejně, jen pas mám o pár cm užší a mám krk 39,5-40 cm, takže těch Vašich 43 je nesmysl:-). Výška 186 cm, hmotnost 88 kg.

Theo96
6 příspěvků 05.04.16 09:59

Jsem vůl, kolem krku mám fakt 41. Ale poslední košili co jsem kupoval 43 a byla mi kolem krku tak tak…

Dony Rafin
343 příspěvků 05.04.16 12:26

Tak v tom pripade u Tyrwhitta velikost 16 extra slim fit.
A délku rukavu zalezi jak jste vysoký. Kolik merite?
A jeste bych doporučil TM Lewin košile. Mají jeste vystihlenejsi strihy a kvalitou jsou na tom zhruba stejne jako Tyrwhitt. U Lewina taky velikost 16 a stříl klidne fitted.

Theo96
6 příspěvků 05.04.16 15:50

188 cm 85 kg

Dony Rafin
343 příspěvků 05.04.16 18:41

Tak máte o pár cm víc a u Lewina mám rukávy 34,5 a u Tyrwhitta 35. Myslím, že 35 by jste měl akorát. pak je 36 palců a to myslím, že už byste měl dlouhé. Čili Tyrwhitt velikost 16 extra slim fit a rukávy 35. A TM Lewin to samé a střih fitted.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit