Boty k sukni do časného jara

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mika90
69 příspěvků 15.01.13 17:42
Boty k sukni do časného jara

Ahojky, potřebovala bych poradit, jaký typ bot si mám pořídit k sukni/šatům. Pořídila jsem si totiž nové sukně a šaty (jednoduchého střihu, většinou jednobarevné), které se hodí i do jarního počasí. Akorát k nim nemám boty, mám buď kozačky nebo balerínky. Tak že potřebuju nějaké, ve kterých mi nebude taková zima (jako by byla v balerínkách) a které nemají moc velký podpatek (často chodím pěšky). Díky za tipy, odkazy, inspirace;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Rosalyn
925 příspěvků 15.01.13 17:48

Co třeba kotníčkové boty?

Grossularia
3204 příspěvků 15.01.13 18:16

Na takové to mezipočasí ani zima/ani jaro mám oxfordky na středním podpatku - něco mezi touhle a touhle výškou. Chodivé jsou velice, denně ujdu slušných pár kilometrů s kočárem.

Sibyla
2639 příspěvků 15.01.13 18:29

Kotníčkové jsou do studeného jara ideální.

Audrey.Piper
412 příspěvků 15.01.13 18:56

Já nosím oxfordky na cca 5 cm podpatku. Mám je z Deichmannu, tam mají podobných kotníčkových bot spoustu. Vzala bych si na sebe sukni a zkoušela. Pokud vám vadí riziko, že boty z Deichmannu nemusí být kvalitní (5th avenue obvykle kvalitní jsou, graceland už tolik ne), tak bych tam stejně zašla, protože tam mívají často největší výběr, a tak si uděláte přehled o tom, co shánět dál.

Jinak myslím, že k sukni lze vzít i oxfordky bez podpatku: 

Mika90
69 příspěvků 15.01.13 20:26

Díky za inspiraci! Něco takového jsem si představovala:)

sekaclady  15.01.13 20:55

Proboha jen si nekupujte tyhle křusky se špičkama nahoru.. raději si počkejte, jestli přece jen nevymyslí návrháři nějaké slušivější modely..

Mika90
69 příspěvků 15.01.13 21:05

@sekaclady no jenže já bych ráda chodila v botách už toto jaro:D

sekaclady  15.01.13 21:11

@Mika90 no,myslím, že jarní kolekce na pultech určitě ještě není..zatím jsou plné regály výprodejů..

Kokoska1  16.01.13 11:41

@Audrey.Piper K sukni určitě lze, naše 80ti letá sousedka to tak nosí, jen punčochy má šedivé :D

valery
1579 příspěvků 16.01.13 12:40
@Kokoska1 píše:
@Audrey.Piper K sukni určitě lze, naše 80ti letá sousedka to tak nosí, jen punčochy má šedivé :D

Jj, už jen ta špacírka schází… ;-)

ionicera
4561 příspěvků 16.01.13 13:09

Já mám podobné jako uvádí Grossularia od firmy Camper, jen podpatek je jiný a maximální spokojenost.

chinin
2788 příspěvků 16.01.13 15:58
:-)
@Kokoska1 píše:
@Audrey.Piper K sukni určitě lze, naše 80ti letá sousedka to tak nosí, jen punčochy má šedivé :D

shirla
878 příspěvků 16.01.13 17:00

@Grossularia
Nevím proč, ale ty boty, co uvádíte se mi prostě k sukním nelíbí, někdo to asi umí nosit, ale u většiny to prostě vypadá děsně, babkovsky…nevím, jestli @Kokoska1 to brala jako vtip, ale asi tak bych to vnímala já.
@Mika90
Dokážu si představit spíše toto:

Pavlena
778 příspěvků 16.01.13 17:11

Něco takovéhoto?

chinin
2788 příspěvků 16.01.13 17:18

Souhlasím s @shirla.

Jinak, osobně v „přechodném období“, kdy je teplo na kozačky a zima na balerínky nebo klasické lodičky, nosím lodičky na klínku s nízkou platfotmou (platforma cca 1 cm) - skvěle to izoluje od studené země.

Mylady2
12409 příspěvků 16.01.13 17:27

Různé kotníkovky:-)

real.blond
6688 příspěvků 16.01.13 19:51

@Mylady2 ty prostredni jsou super! Od koho?

Mika90
69 příspěvků 16.01.13 20:30

@Mylady2 @real.blond jj prostřední se mi taky líbí, jenže jak už jsem psala, chodím často pěšky - sice městem, ale o to je to horší třeba na „kočičích hlavách“ apod. Nechci se moc hlídat při chůzi, abych se někde nerozplácla a ty nohy fakt pak bolí, když se jde dál, než z auta třeba do kanclu a zpět:D Tak že potřebuji, aby byly zároveň praktické.

Mika90
69 příspěvků 16.01.13 20:38

@sekaclady já si je nebudu kupovat hned, jen o tom teď už přemýšlím, navíc ještě nějaký čas využiji ty zimní:)

@Kokoska1 @valery jenže je to někdy těžké, spojit krásné s užitečným. A zrovna u bot není v rámci těchto kritérií snadný výběr, ale když už se vám to nelíbí, zkuste mi tu dát nějaký názorný tip;) třeba to zrovna bude opravdu to pravé:)

Gräfin
2634 příspěvků 16.01.13 20:40

Ale ty první od @Mylady2 by mohly být pohodlné, nejsou to žádné jehly, klínek bude stabilní i na kočičích hlavách

Mika90
69 příspěvků 16.01.13 20:48

@chinin píše:
Souhlasím s @shirla.

Jinak, osobně v „přechodném období“, kdy je teplo na kozačky a zima na balerínky nebo klasické lodičky, nosím lodičky na klínku s nízkou platfotmou (platforma cca 1 cm) - skvěle to izoluje od studené země.

hm teď jsem se dívala na jejich fotky a musím říct, že některé varianty byly super (jen je ještě v obchodě sehnat:D), bylo by to asi ještě lepší než zmíněné oxfordky. Ty sice vypadají pohodlně a nezatracovala bych je, ale přece jen mám i elegantnější varianty šatů a k tomu by to nešlo. Díky.

Mika90
69 příspěvků 16.01.13 20:51

@Gräfin to je pravda, ale ty se mi moc nelíbí, resp. mi připomínají zimní boty, na jaře chci něco „odlehčeného“.

Kokoska1  16.01.13 20:58

@Mika90 Já nemám na sobě kotníčkové boty k sukni ráda. Když je sucho, nosím už kolem 5-6° uzavřenější lodičky na klínku (a budu muset sehnat náhradu za ty, které už mě pomalu opouštějí, ach jo), tj. výřez nesahá až k prstům, jsou kožené a mají silnější podrážku. Když prší a je zima, v sukni nechodím a beru si ke kalhotám kotníčkové boty na nižším podpatku, buď s teplejším vnitřkem, které nosím i teď, nebo lehčí bez kožichu uvnitř. Taky mám jedny mokasíny s kožichem uvnitř, ty nosím k džínám když nemusím být „za dámu“. Jsou hodně uzavřené, opravdu teplé a mají asi 3 cm podpatek. Kdybych už musela volit, asi bych zkusila některé ty oxfordky na podpatku, těch se určitě vynoří před jarem spousta.

Mylady2
12409 příspěvků 16.01.13 23:21

@real.blond tak je snad jasné:-) Loubi!

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit