Boty k sukni pro úzkou nohu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Linda
65 příspěvků 04.08.12 21:13
Boty k sukni pro uzkou nohu

Nemate nekdo podobny problem a radu na reseni?
Mam uzke nohy a dlouhe prsty, vel 40. Lodicky a baleriny mi budto padaji, vyzouvaji se (kdyz zvolim spravnou velikost na delku) anebo tlaci a drou patu (kdyz zvolim mensi). Proste pokud mi nedrzi mezi spickou a patou naknop, vyzouvaji se (na sirku jsou volne.

Samozrejme mam nejake boty s paskem pres nart nebo s gumickou, ale ty nejdou ke vsemu, chtela bych nejake klasicke hladke lodicky anebo i baleriny.
Nemate nejaky tip?

Reklama

Reklama

Reakce:

MUDr.Lant
389 příspěvků 04.08.12 22:26

Chodit a zkoušet. Dost často se mi stává, že vidím úžasné lodičky, ale jsou dělané na úzkou nohu. Konkrétní obchod neporadím, ale sama chodím do Ecca, Baťě a Humanicu.

teetee
499 příspěvků 05.08.12 14:49
úzké

Hezkou neděli.
Mám také úzkou nohu a s lodičkami obvykle podobný problém. Kromě toho, že je opravdu třeba zkoušet, doporučuji z vlastní zkušenosti botky Buffalo London. Lodičky i bez pásku přes nárt jsou jediné, které mi sednou jako ulité. Mají i v Humanicu, cenově od 1200 výš.

hhhudec  05.08.12 18:22

@MP Linda Máma mi jednou donesla od známe, hm, jak je popsat, ručně šité baleríny, které mají přes nárt pásek s gumou, který se v případě užší nohy stáhne(neroztáhne). Až někde najdu foťák, pokusím se je vyfotit.

MP Linda
65 příspěvků 05.08.12 18:39

Diky za tip, zkusim ten Humanic.
Ono je to fakt peklo, kracet se „zatatymi prsty“ na nohou a stejne obcas tu botu poloztratit za sebou.

radussskaaa
106 příspěvků 05.08.12 19:10

Taky mám velkou úzkou nohu. Rozhodně doporučuju Tamaris, mám od nich úzké černé lodičky už několik let a na jaře jsem si tam koupila baleríny na klínku.
Pro mě je vždycky nakupování bot šílený boj, protože:
1. musí se mi ty boty líbit
2. musí mít mé číslo
3. no a musí být uzké

A největší peklo je nakupování kozaček, mám i úzkou nohu, takže mi pak sněží dovnitř :D :D

Radím ZKOUŠET, ZKOUŠET A ZKOUŠET :)

Alizon
1233 příspěvků 07.08.12 16:24

@radussskaaa
Za jakoukoliv radu kde koupit kozacky na uzkou nohu budu vdecna. Vybirat si jake se mi libi moc nemuzu, tak jednou za dva roky objevim kozacky ktere jakz takz vypadaji slusne a neplandaji mi okolo nohy.
Predloni jsem sehnala jedny u Bati, loni nic, letos budu zase nejake potrebovat. Na podzim na to asi zalozim diskusi a budu vitat jakekoliv tipy.

hhhudec  07.08.12 17:26

@radussskaaa Já bych zase byla vděčná dozvědět se, kde mám koupit kozačky na úzkou šlapku(rozumějte to pod kotníkem dolů) a tlusté lýtko…

@Alizon Myslím, že byste měla založit diskuzi už teď, abyste si udělala časový plán.

Vipera
216 příspěvků 08.08.12 11:23

Tak kozačky na úzkou nohu i lýtko jsem sehnala loni v Riekru, šedé semišové na klínku a uvnitř maj beránčí vlnu, takže je mi v nich při nule vedro :-) Zato jsem teda letos nevyřešila problém se sandálkami na podpatku/klínku - z úplně všech mi vyjížděly prsty. Z toho už jsem vážně zoufalá, celý léto chodím v jedněch černých placatých a k těm mým světlým barvám je to hrůza…

Canavi
226 příspěvků 08.08.12 11:43

@Vipera co to vyřešit sandálky - žabkami? Nezadržel by ten pásek mezi prsty nohu? Nejsou žabky jako žabky, v těch ortopedicky tvarovaných se dá chodit celý den.

Vipera
216 příspěvků 08.08.12 14:18

@Canavi no to je další věc, já ty žabky nějak nemůžu, vadí mi mezi prsty :-(

Nicméně ještě k těm kozačkám, vzpomněla jsem si, že jsem si asi předloni nebo loni zkoušela v Aře ty tmavěmodrý goretexový a přes lýtko mi byly dokonce malý, což mě teda dost překvapilo…

nina1000
1 příspěvek 16.11.13 00:20

Díky baby, dneska sem tak šla kupovat lodičky na ples, protože jinak lodičky nenosim a uplne sem došla zdeptaná nic sem nekoupila všechno velký, des :/

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama