Boty k sukním

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mulen
854 příspěvků 21.12.11 12:56

Co nosíte v zimě za boty? Já teď nosím k sukním a šatům v podstatě jen kozačky. Líbí se mi barevné nebo vzorované punčocháče, jenže ty v kozačkách zrovna moc nevyniknou…

Reakce:

MP limonada
16 příspěvků 21.12.11 14:30

Tak co třeba nějaké kotníkové s kožešinkou a podpatkem? Těch teď prodávají spoustu. Já k sukni nosím kozačky, mám ráda lýtka v teple.

sasha
171 příspěvků 21.12.11 15:24

kotnikove velmi deformuju nohy a lytka v nihc vyzeraju este silnejsie. ja si ich nemozem dovolit

kurzatko
230 příspěvků 21.12.11 20:48

Letos mám svoje první kozačky a jsem z nich naprosto nadšená, takže je nosím skoro pořád. Moje barevné punčocháče jsou spíš podzimní/jarní, takže by mi v nich v nižších botách už stejně byla zima a na jaře si jich užiju dost s balerínama nebo martenskama.

seznam.mih  21.12.11 22:18

Kozačky nemůžu mít, protože mám tlustá lýtka. Kotníčkové bych správně nosit taky neměla, protože rozširují lýtko. S kozačkama toho moc neudělám, s druhým se dá opticky pracovat. Na nohy nepotřebuju mít takové teplo, jako v „centru těla“, ale chodidla teda v teple být musí, takže mi nevadí kombinace krátkej kabát, huňatá šála, rolák, punčochy a kotníčkové kozačky. Jo ještě rukavice a čepici
Ale stál bych kozačky brala, ale opravdu nemám 2000,– né-li víc, abych nějaký měla

mulen
854 příspěvků 22.12.11 07:06

Tak kotníkové na podpadku s kožešinkou se zrovna chystám kupovat ke kalhotám. Jenom nevím, jestli v nich nohy v punčocháčích nebudou vypadat jak špejle do jitrnic :o) Vyzkouším to..

iron board
72 příspěvků 22.12.11 12:58

K sukni nosím jen kozačky. Mám širší lýtka a v kotníkových botech bych vypadala jako selka. Na kotníkové boty k sukni musí být podle mě dost hezké lýtka. Některé ženské v tom fakt vypadají dost tragicky a ještě to dorazí tělovýma punčochama…Kot­níkové boty mám jen ke kalhotám.

Lachenauerin
544 příspěvků 22.12.11 16:25

Jojo, kotníkové botky k sukni (není-li to tedy nějaký dlouhý hippie-model) jsou docela problém. Přijde mi, že to zkracuje nohy i štíhlým a ne úplně malým postavám. V zimě to k té sukni fakt kozačky chce, což je k vzteku při tom mizerném výběru v obchodech.

billie
369 příspěvků 22.12.11 21:25

Myslím, že pokiaľ má niekto viditeľný rozdiel medzi hrúbkou kĺbov a svalstva a pritom nemá úplne štíhle nohy, tak by ani členková obuv nemusela byť katastrofa. Podľa mňa je dôležité, aby topánky nespravili z nôh opticky dva stĺpiky. Ja som si tento rok po dlhom hľadaní kúpila prvý krát členkové čižmy a som z nich nadšená. Sú neutrálne hnedé, 8cm opätok, bez kožušiny, šnurovacie a dostatočne úzke aby sa dali stiahnuť tesne okolo členku. Predtým som mávala stále čižmy pod kolená a vzhľadom na to, že mám skôr štíhle lýtka, tak som bez štucní vyzerala ako v gumákoch. A okrem som mala potom podobný pocit ako mulen - že tak nevyniknú farebné pančuchy. Teraz nosím bez problémov sukne aj šortky a nemám pocit, že by mi to nejakým spôsobom skracovalo nohy. Je ale pravda, že aj s opätkami meriam asi 187cm O:-)

mulen
854 příspěvků 23.12.11 10:27

To už je slušná výška :o). Ale popis těch bot zní moc dobře.
Taky mívám ten problém, že mi kozačky kolem lýtka odstávají. Občas to řeším návlekama, líbí se mi, když kousek vyčnívají nad kozačky.
K úzkým kalhotám se mi ale kotníkové kozačky na alespoň menším podpadku moc líbí.

kurzatko
230 příspěvků 23.12.11 10:34

mulen: Já vím, že jsem asi hnidopich a grammar nazi, ale vy tu chybu v příspěvcích opakujete, takže: Jaké je jednotné číslo od vašeho slova „podpadky“? Jeden podpadek? Vaše boty mají špičku a padu? A ztvrdlou kůži na padách si ošetřujete speciálním krémem na hrubé pady? Lidi, přemýšlejte trochu, když něco píšete…

MP Faraya
24 příspěvků 23.12.11 14:25

Omlouvám se dotčeným, ale s gramatikou souhlasím, taky mi občas něco ujede, ale pady, tip/typ, standardy/ty, mně/mě, i/y, s/z, to mě fakt tahá za oči. Nevím, jak pro vás, ale pro mě ten příspěvek ztratí část důvěryhodnosti.

mulen
854 příspěvků 26.12.11 06:56

Máte pravdu, mám to tak asi bohužel zažité. Možná si dám za domácí úkol stokrát napsat podpatky, podpatky… :o)

JanaIII
38 příspěvků 20.12.13 17:47
boty velké nejen zimní

Milé dámy, co jste z Plzně, tak jediná prodejna nadměrných velikostí obuvi končí a vyprodává do konce roku ve slevě za 50%, jak zimní, tak letní boty. Stránky zde http://www.nadmernaobuv.net/obuv.html

Motyka
327 příspěvků 21.12.13 13:15
Doktor M

Já mám vysoké kozačky na menším podpatku dr. Martens (tzv. 20ti dírkové, nebo spíš 20ti háčkové) a pak nižší pod lýtko na vysokém podpatku, stejná značka. I když je podpatek vyšší, je velmi stabilní a oboje boty mají silnou podrážku.

Barborkax
12 příspěvků 22.12.13 22:08
@JanaIII píše:
Milé dámy, co jste z Plzně, tak jediná prodejna nadměrných velikostí obuvi končí a vyprodává do konce roku ve slevě za 50%, jak zimní, tak letní boty. Stránky zde http://www.nadmernaobuv.net/obuv.html

woow, něco tak příšernýho patří někam do divokejch devadesátých let nebo na větnamskou tržnici… no škoda slov

Barborkax
12 příspěvků 22.12.13 22:10
@Barborkax píše:
woow, něco tak příšernýho patří někam do divokejch devadesátých let nebo na větnamskou tržnici… no škoda slov

a tou „větnamskou tržnicí“ jsem samozřejmě měla na mysli „vietnamskou tržnici“ =D… Ale abych se vyjádřila k tématu. Mě letos na zimu učarovaly Boty Emu, znáte, neznáte? Jsou to válenky z ovčí kůže a jsou strašně moc pohodlné.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit