Boty Melissa a Mel

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 22.03.13 18:42
Boty Melissa a Mel

Znáte tuto značku bot? Jsou plastové a prý voňavé. Připadají vám pekelné? A proč jsou tak drahé, když je to jenom umělohmotný výlisek? Mně se některé typy líbí, zvažuji jejich koupi. Máte s nimi zkušenosti?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 22.03.13 18:48

Až teď jsem našla podobnou diskuzi na tyto boty…snad nevadí.

HertaDeOran
866 příspěvků 22.03.13 18:50

@ještěřička
Voňavé budou asi proto, že když jsou z plastu nožička Vám v nich moc vonět nebude. Na mě jsou moc holčičkovské, ale jestli je foto v profilu Váš portrét určitě Vám budou slušet.

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 22.03.13 18:52

http://www.modnipeklo.cz/…-princ-1813/
Tady čtenářka hledala Melissy s motivem Malého prince.

Mylady2
12409 příspěvků 22.03.13 18:52

Ano mám několik…zrovna MEL se mi teda nezdají extra drahé!!!
Jsou eko :-) to je milé…

smrtonoška  22.03.13 19:00

Zrovna ty první žluté se mi líbí, ale ty s Malým princem jsou tedy hrozný kýč. Jinak s nimi nemám zkušenosti a neumím si představit, jak se v tom musí chodit - jestli to neodírá nohu, nepotí se v tom atd. Bez zkoušení z netu bych si je nejspíš nepořídila. Nevíte, jestli je prodávají i v nějakém kamenném obchodě? (Brno, nebo i Praha)?

Karoleenah
2322 příspěvků 22.03.13 19:03

@smrtonoška Bella Brutta naproti Špalíčku. :)

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 22.03.13 19:03

@HertaDeOran Tak teprve teď je foto v profilu moje :-)

Baara
35 příspěvků 22.03.13 19:18

Já mám od Mel jedny otevřené balerínky (nevím jak lépe to nazvat). Jsou krásné, voňavé a naprosto je miluju, ale o pohodlnosti nemůže být řeč. Mám je dva roky a za tu dobu jsem je měla na noze jen párkrát. Okolo prstů a na patě mě opravdu hodně dřou. Vylepila jsem je gelovými polštářky což trochu pomohlo, ale ani tak to na nějaké větší pobíhání není.
V Praze se dají koupit například v Destroy.

Karoleenah
2322 příspěvků 22.03.13 19:19

Jinak mně se líbí, bohužel pro mě většinou ty dražší „kolaborační“… třeba takové ty organické asymetrické od Zahy Hadid, ach. Jak mě organické tvary v architektuře neba, tak ty boty bych brala hned, jsou takové mimozemské. :)

A i tyhle placky co dělal Jason Wu se mi zdají fajn:

Jo a myslím, že někdy teď jde do prodeje kolekce od Lagerfelda:

megisek 1
156 příspěvků 23.03.13 12:11

Otevřené boty od Melissy jsem měla. Opravdu voněly, ovšem to bylo jediné plus. Chodit se v nich dalo jen chvíli, poté začaly pěkně dřít a chůze se stala nesnesitelnou. Proto radím-nekupovat.

real.blond
6688 příspěvků 23.03.13 12:13

@Mylady2 a jake jsou? Pohodlne?

Mylady2
12409 příspěvků 23.03.13 12:16

Ano pro mě jo…ale chápu že pokud někomu po chvíli čvachtá noha v botě potem to musí být očistec ;-)

KlaudieS
1640 příspěvků 23.03.13 12:22

@ještěřička Mně se moc líbí, jestli je koupíte, dejte vědět 1. jaké, 2.jak se v tom chodí :)

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 23.03.13 12:48

@KlaudieS Oboje určitě ne, možná ani jedny, ale balerínového typu asi ano. Nicméně docela mě odradilo, že nejsou moc pohodlné…pořád nevím, chce to si je vyzkoušet asi.

abcdefg
75 příspěvků 23.03.13 13:04

Ja mam nekolikery - vetsinou baleriny s nizkym podpatkem, nejoblibenejsi bezove se zlatou spickou a patkou a jedny divoke do herchkoviche. ty vysoke s „kouli“ nebo „srdickem“ mi prisly trochu nevyvazene v podpatku a moc uzke, nechodilo se v nich dobre. jinak spokojenost, fakt se v nich nohy nepoti a pri volbe spravne velikosti sedi jako ulite, nedrou me.

abcdefg
75 příspěvků 23.03.13 13:06

P. s. na yooxu a asosu se daji sehnat hodne levne

baltik
1704 příspěvků 23.03.13 13:33

Ted jsou v akci i na slevomatu. jen dejte pozor na velikost, ja mam bezne neco mezi 36 a 37, tak jsem si loni objednala cire sandalky v 37 velikosti a byly mi male. projdete si radsi tu velikostni tabulku v cm. kolegyne ma jejich baleriny, rikala, ze nejpohodlnejsi boty na svete to nejsou, ale chodi v nich, takze uplna hruza to asi taky neni. proc jsou tak drahe, nechapu, za plnou cenu bych je nechtela.

gabous
196 příspěvků 23.03.13 14:16

Já kupovala tyhle sandálky mel loni k moři a měla jsem je na sobě tuším jednou. Jsou hrozně nepohodlné. Naštěstí jsem je objednávala ze slevomatu, takže nebyly tak drahé.

La Belette
271 příspěvků 23.03.13 19:02

já mám ze slevomatu tyhle, a pohodlné jsou, samozřejmě ten rozdíl plast vs. kůže, na kterou jsem jinak zvyklá, tam je, nicméně mě nikde netlačí, nedřou atd.
kromě nich mám ale ještě dvoje melissy (tyhle jsou mel, ta levnější řada) - baleríny a jedny na lehkém podpatku - a oboje jsou nositelné pouze občas a na kratší dobu…tak je to asi hodně individuální a kus od kusu =)

monicka
565 příspěvků 24.03.13 07:13

Já mám tyhle. Kupovala jsem je v Bella Brutta.
Vůně je na nich opravdu silná (je jí cítit celý botník :) ). Nejpohodlnější boty které mám to rozhodně nejsou, ale mám i daleko horší páry - nicméně chodit celý den v nich nevydržím. Jinak pozor na to, že zrovna tenhle druh je dost úzký, takže lidi s širší nohou (jako jsem třeba i já) můžou tlačit - pokud byste je kupovaly, tak bych je rozhodně radila nejdřív vyzkoušet.

Nadya
85 příspěvků 26.03.13 16:15

Melisy mám troje-černé balerinky-jsou dirkovane-takže o nejakem pocení nohou nemůže být ani řeč a jsou strašně moc pohodlné. O dovolené jsem v nich prochodila moc moc..pak mám žabky-taky velmi pohodlné, strašně ráda v nich chodím-a nebojte se, vím, co si o nich myslí ortopedi…no, a pak jsem si v pominutí smyslu koupila další Melisy-béžové, s puntikatou mašličkou-já jak vidím mašli nebo kytku na botě, tak se neudržím:-)..ale jsou plné a v tom se noha fakt potí…a navíc!!Mam velikost 37,zakoupila jsem 37 a to byla chyba! Melisy urcitě větší!!!

strashidlo
47 příspěvků 27.03.13 12:18

@abcdefg A kde ty vaše s koulí skončily? Já je totiž marně sháním :-/

lablonderousse
234 příspěvků 27.03.13 13:22

Tak já dala šanci skoro všem typům:
balerínky mám červené s pečetí od vivienne westwood a ty jsou jakštakš pohodlné, není to jak kožená bota, ale dá se to třeba do práce a tak, žádné dlouhé procházky.
na podpatku taky od vivienne s černé s mašlí a modré s koulí ty jsou oboje taky tak, prostě k šatům krása, kratší cesta v pohodě, pak horší…
na klínku mám smetanové a ty jsou asi nejpohodlnější, ale co je důležité, fakt jsou malé, kupuju si 39 někdy i 40, a to mám normálně noho 38 nebo 38,5.
a pak má ještě jedny melissa hello zlaté a ty jsou taky pohodlné v rámci možností, ale ta guma se na bocích trochu odchlipuje, což nevypadá moc hezky.
Takže když to shrnu, tak melissy jsou krásné, některé i pohodlné, ale prostě není to jemňoučká kůžička, takže žádné tůry a celodenní nošení. A fakt krásně voní jako gumové medvídky.
od Mel /levnější odnože Melissy/ mám zlaté ofxordky - ty jsou fajn, ale nemají téměř podrážku, když v nich jdu do města, tak super, ale vzala jsem si je jednou na výlet a ke konci dne jsem si chtěla amputovat nohy:) a pak ještě ty nízké gumáky, ty jsou v pohodě. Ale nevoní těma medvídkama.

Saamantha
18 příspěvků 27.03.13 16:25

Už bych si je nekoupila. Mám dvoje a dají se vzít, tak akorát když jdete na menší nákup (čili nebudete v nich déle jak hodinku). Oboje dřou.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit