Boty pro silné nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikita.miki
1931 příspěvků 10.09.13 11:12
boty pro silné nohy

Máte nějaký tip jaké boty by mohly vypadat dobře při silných nohách k sukni? nosím většinou tu zde extra zavrhovanou midi délku. přes léto je to jasné, ale zima mi dělá vársky a minulou zimu jsem kvůli tomu ani nenosila sukně, protože spolu s opucháním nohou se nedalo nosit nic, než hnusné,,sněhule,,. teď už problém s otoky nemám, ale prostě tak jako tak mám lýtka jako bandasky. ovšem i kozačky bych sehnala, to jo, ale nechci vypadat jako ze 70. let, když se lem kozaček bude ztrácet pod sukní. navíc nemohu mít vyšší podpatek. myslíte, že kotníkové boty by mohly vypadat ok? půlku svého kojícího času prolejzám blogy xxl blogerek, ale ty buˇžijí v tropech nebo mají zhola jinde práh umrznutí a i v zimě nosí lodičky a subtilní střevíčky, nebo nosí minisukně a tam se ten nepoměr vykukující nohy vyrovná.

Reakce:

Karin
3401 příspěvků 10.09.13 11:27

Karin
3401 příspěvků 10.09.13 11:29

Asi záleží na tvaru nohou. „Silné nohy,“ to je široký pojem. Tady Olivia je má ještě docela o. k. a hezky tvarované, ale regulérně tlusté nohy holt vypadají v zimní obuvi mohutněji…

mikita.miki
1931 příspěvků 10.09.13 12:58

Ovšem to je ta potíž… to budu muset neustále nosit černé punčochy, protože právě díky nim to vypadá tak, jak vypadá. s tělovými punčochami už to zase bude jiné kafe.

ohledně nohou - jasně, že si zázrakem nevykouzlím laní nožky, maximálně že bych je měla tak chlupatý :-D ovšem zbytečně si je rozšiřovat taky nechci

Karoshi
344 příspěvků 11.09.13 10:06

To opravdu záleží jak konkrétně vaše nohy vypadají… Ale pokud nejste vyloženě bachratá, řekla bych, že kotníkové boty na podpatku (aspoň nějakém, nemusí být vysoký), podpořené třeba ještě stejnobarevnými punčochami, nemůžou nic moc zkazit.

jazes  14.10.13 23:32

Taky nosím v zimě takové. vypadá to celkem dobře, nízký podpatek/klínek. nosím i s barevnými punčocháči, ale je fakt, že tělové v zimě nevedu. jako druhou variantu mám světle hnědé přibližně tohohle typu a ty nosím s jakýmikoli punčocháči, ale často přidávám trochu vykukující ponožky cca v barvě bot. efekt je ten, že to jakoby vyváží „šířku“ nohou, tj. nevypadají štíhlejší, ale hezčí, vyváženější, pokud mne chápete…

edit: k sukním na/těsně pod kolena. snad vám to pomůže =)

jumbeee  15.10.13 20:51

@mikita.miki Nosím na nohách podobných Oliviiným podobné boty, jaké má ona a vypadá to asi nejlépe. U kozaček mám problém s tím, že jakmile přetáhnu přes lýtko, jsou široké i u kotníků a mám z nohy sloup.

Liesel  17.10.13 12:47

Jsem taky vlastnicí silných lýtek a musím říct, že jsem to až do minulé zimy řešila kalhotami, ale pak se mi povedlo sehnat od Reiker vysoké kozačky, které mají v zadní části všité části, které jsou poddajné. Jsou to moje první vysoké kozačky, ale stejně k ním raději nosím černé punčochy. Přeci jen nemám výstavní nohy…

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit