Boty Rieker

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivanina  12.06.12 19:39
boty rieker

Zdravím všechny Pekelnice, jak se Vám líbí boty Rieker takové ty jako krajkové? A ještě, jakou kabeklu k šatům ve stylu 50-tých let, v pase přestřižené a rozšiřující sukně, vím, že chci černou, ale nechci kabelku do ruky, tak nevím jakou. Dík

Reakce:

cashmere
57 příspěvků 12.06.12 19:44

Ja by som skúsila kabelku, ktorá sa nosí cez rameno, napríklad. Výber majú široký.

ivanina  12.06.12 19:46

To ano, ale v jakém tvaru a tak.

cashmere
57 příspěvků 12.06.12 19:58

Ja neviem, ťažko radiť niekomu, kto sa chce silou mocou štylizovať do nejakej pózy, s ktorou nie je stotožnený. Pozri si nejaké filmy z 50. rokov alebo filmy, ktorých dej je v 50. rokoch. Ale to skús opačnou metódou, čo by sa k tým šatám vôbec nehodilo. Ak sú šaty pekné, aj taška pekná a ešte aj kvalitná, nič tým nepokazíš. Ja by som na to išla čisto inštinktívne.

ivanina  12.06.12 20:11

No, já se nechci stylizovat do nějaké pózy, to mě skoro uráží, šaty jsem si koupila, protože se mi líbily a teď jednoduše nevím jakou kabelku, myslela jsem si, že se zde diskutuje o módě a ne o tom, kdo má jaký charakter a na co, že si hraje. Prosím ať mi odpoví jen ten, kdo mi chce poradit a ne ten koho jsem pohoršila svou pózou. Děkuji

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 12.06.12 20:29

riekerky k šatům ve stylu 50 let určitě ne. to raděj třeba hladké balerínky. kabelku jakoukoliv malou, hlavně ne „pytel“.

ivanina  12.06.12 21:27

Ty boty, to byla jiná otázka, ty samozřejmě ne, boty k nim mám lodičky na klínku, ale všude mají buď pytle nebo moc malé, mám svoji představu, ale nic tomu jsem ještě neviděla, ale díky.

mickiela
13 příspěvků 14.06.12 17:27

Zkuste sem nahrát fotky…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit