Brašna na notebook

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mirekstrnad
5 příspěvků 30.06.13 11:26
Brašna na notebook

Měl jsem skvělou a velmi oblíbenou tašku na notebook od Kevin Black, bohužel se rozbil popruh a při reklamaci mi vrátili peníze, protože stejné již nemají a já stojím před problémem znovu. Mým cílem je brašna na notebook. Přenáším běžně 14" notebook a k tomu jeden tablet. V tašce mám běžně nějaké dokumenty a všechno klasické příslušenství adaptér, komunikační kabely, doklady, klíče, vizitky, psací potřeby atd. Celkově toho nosím dost, takže potřebuji opravdu kvalitní tašku co vydrží vyšší hmotnost. Tašku mám běžně vedle sebe v autě, takže ocením, když to není typická aktovka která se jen přivře, ale když se jednotlivé kapsy dají nejdříve zavřít zipem. Velmi jsem si oblíbil kapsu na zadní straně, kde mám pohotový přístup třeba pro sluchátka nebo poslední dokument z porady odkud jdu. Preferuji spíše business look a kůži černou. Nemusí to být nutně hladká kůže. Máte nějaké tipy?

Reakce:

Ems
1482 příspěvků 30.06.13 17:56

V Kotvě dole mají docela slušný výběr…

Atlacoya
2146 příspěvků 20.07.13 20:16

@zoband Hlavně nenápadně… 2 příspěvky, oba o tomtéž obchodě. To je mi náhodička!

DRW
1240 příspěvků 20.07.13 20:27

Zkuste vyrobce techto tasek
http://www.fler.cz/…ovka-3390734
http://www.fler.cz/…aska-3091405
udelaji Vam ji na zakazku, presne v rozmerech jake budete chtit (nechali jsme delat tasku dceri na notebook a sesity, tuzky (dle jejiho navrhu) a kabela slouzi velmi dobre jiz 3 roky bez viditelneho poskozeni.
Taky je najdete tady
 http://www.kmsaddlery.eu/…t-hneda.aspx

chinin
2788 příspěvků 20.07.13 21:15

Hmm, tak uz je tech reklamnich prispevku 6, vsechny z dnesniho dne a vsechny stejne blbe.:-/

@Atlacoya píše:
@zoband Hlavně nenápadně… 2 příspěvky, oba o tomtéž obchodě. To je mi náhodička!

chinin
2788 příspěvků 20.07.13 21:16

@zoband
Hlasim vas adminovi.

Fantasma
67 příspěvků 21.07.13 01:24

@zoband tak presne toto, co jste napsala Chinin, jste mi poslala v soukrome zprave pote, co jsem vam v jine diskusi napsala, ze jsem vas nahlasila adminovi… Uprimne se bavim :-)

zoband  21.07.13 08:19

No vídíte…alespon se nebudete tak nudit :D

zoband  21.07.13 08:24

Ano, přesně toto jsem napsala. Pokud něco vysvětluji…nevím, co jiného by jste si představovala :D.. jako že jsem měla napsat něco jiného :O… možná by to chtělo trochu přemýšlet.. :D

Giulietta  21.07.13 08:25
@zoband píše: … možná by to chtělo trochu přemýšlet…

Vy ste to evidentne ešte nikdy neskušala.

zoband  21.07.13 08:29

No ted v tom asi máte pravdu… Vubec mne nanapadlo, že pokud mám oblíbený obchod a mám s ním jen nejlepší zkušenost a dám ho do 6 příspěvků ( jak někdo uváděl viz výše), že se strhne pátrací akce - jestli je to skrytá reklama. Je vidět, máte nový popud k zábavě :D

Giulietta  21.07.13 08:32

@zoband Keby ten obchod bol dobrý a mal aspoň jeden jedinný produkt hodný kupenia, tak prečo nie. Ale vy propagujete zlý obchod s ešte mizernejšou ponukou a prístupom k zakaznikovy. Prečo by mali ľudia posielať prachy zlému obchodu a potom ani nedostať svoje peniaze pri reklamácii naspäť.

zoband  21.07.13 08:39

Já nepíšu za ostatní. Myslím, že každý má nárok na svuj názor a já píši jen za sebe! Ne za ostatní! Pokud jsem ten obchod doporučila a někomu se nelíbí - já přece nikde nepíši, že tam má nakupovat! Každý má nárok si udělat přece svuj názor a já tu zkušenost, co uvádíte, nemám. Já píši za sebe a já mám zkušenost dobrou…nic víc.. Navíc v diskuzích uvádím obrázky… a odkaz na obchod, ale nikde nepíši, že ten produkt koupí jen tam! Těžko by někdo našel produkt podle obrázku..spíše jen podle názvu produktu…

nanjua
961 příspěvků 15.03.14 12:40

Nemáte někdo typ na sportovnější tašku na notebook nějakého zajímavého vzhledu? Tahám s sebou občas 18" pracovní notebook. Černá brašna mě opravdu nebaví a kožená by nesedla k mému oblečení do práce (hodně ležérní a občas vyloženě sportovní) a celkově jsem narazila jen na samou nudu s pár tištěnýma květinkama nebo nějakou psycho vlnkou a podobně, ale třeba špatně hledám a poradíte :-).

GeeGee
21 příspěvků 16.03.14 10:14

@nanjua a myslíte batoh nebo kabelu? Dívala jste se na Dakine? (např. typ Marlene)

nanjua
961 příspěvků 16.03.14 12:48

@GeeGee Myslíte tuto?

Na těch dvou ouškách bych tu svojí potvoru neunesla a asi bych si tak sedřela bundy. Ale i tak děkuji, dívám se. Tahle se mi líbí ale je je strašně maličká :-(

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit