Brazilský keratin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miparime
30 příspěvků 27.05.13 17:29
brazilský keratin

Ahojte holky, mám dloluhé vlasy, docela roztřepené konce a takové sem tam rovné a sem tam vlnité-žádná sláva. Uvažuji o braz.keratinu.Jak s ním máte zkušenost vy? nerada bych utratila dost peněz a pak si vlasy umyla a výásledek byl pryč. Takže jak dlouho vydrží a vypadají vlasy po něm opravdu lépe?

Reakce:

Baila
28 příspěvků 28.05.13 18:52

Po keratinu si vlasy nesmíte 72 hodin mýt ani jinak upravovat, vypadají hrozně mastně, ale dá se to přežít (i když já už si je pak třeba dala do drdolu nebo do čelenky-bez následků:). Mě osobně keratin moc pomohl, samozřejmě záleží kde Vám ho dělají, s jakou značkou a jak pečlivě. Měl by ve vlasech vydržet asi 3 měsíce, ale já největší změnu poznala tak první dva, ale je pravda, že jsem měla (a mám) vlasy hrozně zničené z neustálého odbarvování, takže předpokládám, že na každého bude mít keratin jiný účinek. Hodně mi ale pomohl s „vatovými“ vlasy, myslím, že se tomu říká frizzy (nevím zda pro to máme výraz v češtině:).

miparime
30 příspěvků 29.05.13 14:50
@Baila píše:
Po keratinu si vlasy nesmíte 72 hodin mýt ani jinak upravovat, vypadají hrozně mastně, ale dá se to přežít (i když já už si je pak třeba dala do drdolu nebo do čelenky-bez následků:). Mě osobně keratin moc pomohl, samozřejmě záleží kde Vám ho dělají, s jakou značkou a jak pečlivě. Měl by ve vlasech vydržet asi 3 měsíce, ale já největší změnu poznala tak první dva, ale je pravda, že jsem měla (a mám) vlasy hrozně zničené z neustálého odbarvování, takže předpokládám, že na každého bude mít keratin jiný účinek. Hodně mi ale pomohl s „vatovými“ vlasy, myslím, že se tomu říká frizzy (nevím zda pro to máme výraz v češtině:).

Jste mě potěšila A nevíte po jak dlouhé době se může aplikovat znovu?

Baila
28 příspěvků 29.05.13 22:15

Myslím, že po těch 3 měsících:)

miparime
30 příspěvků 30.05.13 10:19
@Baila píše:
Myslím, že po těch 3 měsících:)

Tak se zeptám přímo v salonu, četla jsem si o tom na www.prodluzko.cz a podrobnější info mi dají tam předpokládám, ale děkuju

budox
619 příspěvků 29.07.14 09:22

Mám vlasy po lopatky, velmi jemné a vlní se přesně tak, jak nechci. Přemýšlím o brasilském keratinu. Máte nějaké zkušenosti? Osvědčila se vám nějaká značka? Čemu se vyhnout obloukem?

vlasta159
2 příspěvky 23.09.14 08:54
Brazilský keratin

Ahoj, máte někdo zkušenosti s brazilským keratinem kera-vit? Je plno druhů BK, ale nikde nepíšou jestli je dobrý BK kera-vit. Dnes mi přišel přes zbozomat a za pomocí dcery si ho aplikovat doma. Četla jsem, že při správném postupu to lze zvládnout i doma. Bohužel nemám tolik peněz na zbyt abych mohla ke kadeřnici a zaplatit tam 2500-3000 kč. Mám vlasy černé, barvím si je již několik let a zajímalo by mě jakou barvu budu mít po aplikaci braz. keratinu. Děkuji za odp.

Karin
3401 příspěvků 23.09.14 09:48

@Baila - ad frizzy hair - česky se tomu říká chemlon :D

vlasta159
2 příspěvky 23.09.14 09:52

Máte vyzkoušené??

SweetPotato  23.09.14 09:55

@vlasta159
Jestli to může něco udělat s černou barvou, nevím. Ale kadeřnice, která mi keratin dělala, vždy důrazně nabádá „keratin nejméně týden před barvou nebo po ní“! Přišlo mi, že hnědé a nazrzlé barvy mi keratin trochu zesvětlil, ale může to být jen jiný dojem ze zcela hladkých vlasů.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit