Brazilský keratin - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dominicca
3 příspěvky 10.05.14 22:55
Brazilský keratin - zkušenosti

Ahojte, máte prosím někdo zkušenosti s tímto keratinem? Rozhodla jsem se že si ho objednám z aukra http://aukro.cz/show_item.php?… myslíte, že je to dobrý nápad? Ke kadeřnici mi to přijde zbytečné, když si to můžu nanést sama doma. Taky bych se chtěla zeptat když keratin po 3 dnech umyju, jestli ty vlasy budou samy od sebe rovné a nebo se můžou potom i vyžehlit? Můžu na to používat vlasovou kosmetiku? Předem děkuji. :-)

Reakce:

Lightshadow
993 příspěvků 12.05.14 10:42

Konkrétně s tímhle nemám zkušenost, nechávala jsem si dělat u kadeřnice. Je nutné nejdříve umýt speciálním šamponem, který vlasy vysuší, otevře. Následně se dává keratin a ten se zažehluje. Sama si to podle mého názoru neuděláte a bude třeba někdo, kdo to udělá. Chce to brát po opravdu malých pramíncích (mě to dělala kadeřnice kamarádka, takže vše i vysvětlovala a popisovala). Tím, jak se keratin zažehlí se rovnou vlasy i narovnají, pak ty 3 dny se nesmí nejen mít, ale ani dávat do culíku nebo používat čelenky apod. Mohlo by to na vlasech udělat ohyby a zvlnění. Pokud člověk náhodou třeba zmokne, je nutné hned přežehlit. Po 3 dnech kdy se smyje není nutné už vlasy žehlit. Tedy záleží na kvalitě keratinu, kvalitě a typu vlasů, atd. Já žehlit nemusela. Ovšem cca měsíc. Následně další měsíc byly vlasy rovnější, hezčí, ale už se začínaly sem tam vlnit, takže jsem přežehlila. Pak ale vydržely rovné i když bylo vlhko, případně jsem trošku zmokla.

g.kala
399 příspěvků 12.05.14 10:56

Pokud jsem to dobře pochopila, jde o keratinový sprej. Mamka používá jinou značku za cca 350 Kč, která se aplikuje po mytí a neoplachuje. Já jsem to po několika aplikacích vzdala - vlasy se mi zdály těžší a zplihlé a musela jsem si je mýt častěji. Na mamce velký rozdíl v kvalitě vlasů oproti dřívějšku nepozoruji. Ale aspoň to moc hezky voní:).

Lightshadow
993 příspěvků 12.05.14 12:03

Aha, tak to jsem si nevšimla, nekoukala jsem pořádně na odkaz a jen jsem četla 3 dny, což po keratinu se 3 dny vlasy nesmí mýt. Já brazilský keratin beru jako to, co se dělá u kadeřnice a ne nějaké spreje apod, které nebudou mít podle mého názoru skoro žádný účinek, rozhodně ne takový, jako ten keratin, co se opravdu zažehlí.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit