Brigita v prostřeno

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

yay
25 příspěvků 15.09.12 11:09
Brigita v prostřeno

http://www.iprima.cz/…zete-tesit-2
Kdo se chce blíže seznámit s renomovanou modní návrhářkou, má příští týden šanci.

Reakce:

gulietta  15.09.12 12:45

@yay toto mi už príde ako stalking. Nepáči sa nám jej módna tvorba, tak zdrbneme aj varenie…

azavina
27 příspěvků 15.09.12 16:08

Zdrbneme i vaření? Pokud vím tak yay napsala jen, kdo se chce blíže seznámit… Možná má divnou tvorbu a trošku arogantní vystupování, ale třeba je to milá paní s úžasným talentem v kuchtění. No dobře, je vysoce pravděpodobné, že to pojala jen jako reklamu svého salonu a tvorby, ale to neznamená, že jí to budu dopředu hanět. Rozhodně mě to zaujalo, tak proč nemrknout???

yay
25 příspěvků 15.09.12 16:56

Přesně tak jsem to myslela.

system_error
815 příspěvků 15.09.12 17:34

@gulietta - stalking si představuju trochu jinak než upozornění, že někdo bude v TV, kam se notabene přihlásil dobrovolně.

Rosalyn
925 příspěvků 19.09.12 11:23

A díval se někdo? Já včera jo, vypadala divně - moc velký výstřih a ty její vlasy vypadají uměle (možná i jsou). Uvidíme, co předvede dál. A jak bude vařit.

Rosalyn
925 příspěvků 19.09.12 11:23

Neměla by být spíš ve VIP Prostřeno? :-)

Lalita  19.09.12 12:39

Příspěvek upraven 09.10.16 v 20:39

Soňa3  19.09.12 13:24
@Lalita píše:
Já jsem se taky dívala a zdálo se mi, že i když se snažila být extravagantní (ty vlasy, dlouhé černé nehty, červený vějíř), tak je to spíš nezajímavá, obyčejná osobnost, že chce být „výstřední“ módní návrhářka, ale neví, jak na to.

Mě stejně pořád připadá, že se zasekla někde v roce 1996, kdy se ty cípaté hrůzy nosily, a s napletenými copánky jste byli strašně cool a nedochází jí, že teď po dvaceti letech je to prostě už jenom trapné. Jo a mít její hrudník, koupím si spíš pořádnou podprdu a halenku a ne ten humáš co měla včera na sobě. Věřím že spolustolovníci museli mít z toho ňaderního rezervoáru zlé sny..
Bohužel když tu paní vidím, napadají mě slova vulgárnost, hřmotnost. Strašlivě mi připomíná spolužačku ze střední, co žrala metalisty a chodila ocvokovaná s mastným hárem. Je jí šíleně podobná a tak holčina „trpěla“ přesně tímhle typem nekonečného sebevědomí, jako paní Brigita.

Anittko
21 příspěvků 19.09.12 14:22

@Rosalyn
Jeji vlasy jsou umele. Na vlasy je napletan kanekalon, neco jako u rasta copanku, akorat tady nejsou copanky az do konce.

LadyPapajka  19.09.12 17:57

@Lalita Mám z toho podobný pocit.

Soňa3  20.09.12 08:34

Jelikož jsem měla tu čest vidět včerejší Prostřeno, které mi opět odhalilo další děsivá zákoutí lidské duše, trápím se od té doby otázkou. Zaujala mě postarší soutěžící zřejmě z Moravy, která na sobě měla velmi krátkou laclovou sukni a velmi dlouhý výstřih. Jelikož jí muselo být kolem 50 let a na jejím těle všechna čest se již zub času vyřádil, byl to pro mě, v kombinaci s jejím vybraných chováním, skutečně zážitek. Pokusím se sehnat někde foto, a požádala bych někoho znalého, zda by mi neřekl, jak se tento styl oblékání jmenuje?

Rosalyn
925 příspěvků 20.09.12 09:42

Včera vypadala paní Brigita obyčejně. Snad jen, že tentokrát měla bílý vějíř. Pokud se nepletu, vaří dneska. Zajímalo by mě, proč má pořád nasazené sluneční brýle ve vlasech, a to i v místnosti. Aby jí jednou nespadly do jídla. :-)

Rosalyn
925 příspěvků 20.09.12 10:33

Bylo by vtipné, kdyby paní Brigita byla na MP pod nějakou přezdívkou. :-)

labrys
74 příspěvků 20.09.12 18:48
Brigita Ročňáková - šlehačka a hnus v prostřenu

Milé pekelnice a pekelníci,
co říkáte na „módní návrhářku“ Brigitu Ročňákovou, která své modely prezentovala už i v soutěži prostřeno?
Asi se paní Brigita řídí heslem: Když ostuda tak pořádná!

Rosalyn
925 příspěvků 20.09.12 19:05

Tak se již předvedla. Vaření nehodnotím, jídlo vypadalo normálně a chuť přes televizi nepoznám. Paní návrhářka předvedla i svoje modely a jen jsem se ujistila, že šaty od ní bych nechtěla ani zadarmo. Nejhorší byly ty zlaté lesklé šaty, ale na druhou stranu, na konkurz do strip baru by byly vhodné. :-)

Ceresa
465 příspěvků 20.09.12 19:06

Kdo?

Rosalyn
925 příspěvků 20.09.12 19:08

@Ceresa Zadejte si do vyhledávače na MP její jméno a budete se divit. :-)

gulietta  20.09.12 19:09

Bože moj už tu je niekolko diskusii na temu Brigita, prostreno, navyše je v dalších 20 o nej zmienka. Je to nutné zakladať dalšiu diskusiu? Vy sa riadite heslom, kd o Brigite tak 100 krát, v 100 diskuziach.

Ceresa
465 příspěvků 20.09.12 19:11

Ja uz to tady xkrat cetla, takze nemam zajem ji hledat…nevim jen, proc tolika lidem lezi zrovna tady v zaludku

Atlacoya
2146 příspěvků 20.09.12 22:59

Tak jsem si to pustila a ona je - světe div se - úplně normální. Vařením si ostudu neudělala, chováním taky ne a proč neukázat vlastní tvorbu v televizi?

MP Markys
136 příspěvků 21.09.12 11:08
Brýle

Paní Brigita se mi v porovnání s některými typy, které byly v minulých pořadech zdála docela normální, až na ty brýle!!! Zdá se, že je stále oslněná :)))

Acrobaleno
948 příspěvků 21.09.12 13:22

Čakala som, kedy sa tu objaví táto téma. Môžem povedať, že je to normálna žena, ktorá zbytočne nerýpe a nehrá sa na to, čím nie je. To že tie vlasy sú otrasné a jej tvorba je kolotočiarska je iné. Toto je program o varení a tam sa predviedla v najlepšom svetle.

Soňa3  21.09.12 16:42
@MP Markys píše:
Paní Brigita se mi v porovnání s některými typy, které byly v minulých pořadech zdála docela normální, až na ty brýle!!! Zdá se, že je stále oslněná :)))

Jako čestnou musím Brigitě uznat, že tam vypadala chvílemi jako jediný člověk v zvířetníku.

yay
25 příspěvků 21.09.12 19:51

Brigita mi taky přišla normální, možná spíš uťápnutá. Přehlídka jejích modelů byla ale otřesná. Bylo mi líto těch modelek, které nevěděly, co si dřív držet, aby z nich šaty nespadly. Bylo to - dobrý den, kozy ven. Nedovedu si představit, jít v těch modýlcích třeba na ples a zkusit tančit.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit