Brýle - trendy?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verrinka  25.11.12 15:14
Brýle - trendy?

Nosíte brýle? Mám kolem tří dioptrií na jednom oku, troje brýle a kontaktní čočky. Co nosíte Vy? Je pro Vás důležité, aby brýle stoprocentně ladily? Sledujete trendy v téhle oblasti? Jak dlouho Vám brýle vydrží?
Jo a - nosíte visací náušnice k brýlím?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

LadyPapajka  25.11.12 15:25

Nosím spíše cocky. Trendy nesleduji, sleduji spíš zda to sluší mě a mému obličeji. Brýle mám dioptrické jedny. Náušnice k brylim neomezují. Nejdůležitější parametr při výběru je pro mě vhodnost na sport.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 25.11.12 15:45

Ano, nosím, mám jenom jedny, takže aby mi ladily vždy ke všemu je pro mě utopie. Nicméně chystám si koupit nové a tyhle staré (cca 7 let) nechat do zásoby, jenom na nich vyměnit skla za silnější :D Visací náušnice nosím, spíš než k brýlím je tedy ladím ke zbytku oblečení. Co mě ale štve je, že mě brýle omezují v nošení čelenek, které miluju, ale musela jsem se jich vzdát, protože mě zároveň s brýlemi hrozně tlačí na hlavě. Čočky jsem nikdy nezkoušela, ale asi jim dám šanci, až se teda konečně dokopu k tomu, abych si našla nového očaře :)

Atlacoya
2146 příspěvků 25.11.12 16:08

Brýle nosím pořád, mám jen jedny a to v neutrální tmavě hnědé barvě, aby ladily tak nějak ke všemu.
Visací náušnice nosím a nějak nevidím důvod, proč se na to vůbec ptáte. Máte s tím snad nějaké praktické potíže?

yanulienka
382 příspěvků 25.11.12 16:12

Brýle nosím. Mám čtvery, ale z toho nosím převážně jedny, černé, jsou mi nejpohodlnější. Takže neřeším, jestli ladí nebo ne. Čočky nenosím vůbec, ani o tom neuvažuju, protože se bojím, že bych si vypíchla oko, a navíc vypadám bez brýlí blbě :-)

Ichy
67 příspěvků 25.11.12 16:14

Brýle mám čtvery. Čočky mít nemůžu a ani nechci. Mám černé s bílými bočnicemi, hnědé s modrými bočnicemi, červené a fialové. Trendy nijak zvlášť nesleduji a na 100% s oblečením mi taky neladí. Nejstarší mám cca 7 let. Dokud vypadají dobře, nosím je. A visací náušnice si s klidem vezmu :) spíš si připadám jako „tydýt“ v čepici, i když doufám, že letos se mi konečně podařila sehnat taková, ve které tento efekt aspoň lehce zmírním :D

Verrinka  25.11.12 16:16

@LadyPapajka s brylama muzu plavat/=vicemene/ a behat. U vsech dalsich sportu mi hrozne zavazi. ¨
@Rabbit-Heart Brýle a čelenka dohromady je skoro druh nějakého mučení. Pak je ještě hrozné brýle a šála. Když si zafuníte brýle… :D

@Atlacoya Nemám, ale nelíbí se mi to. Připadá mi, že se to hrozně tříská dohromady

yanulienka
382 příspěvků 25.11.12 16:30

@Verrinka Tak to je asi pouze otázka vlastního vkusu, podle mě se to netříská…Pokud se teda zrovna netřískají barvy těch brýlí a náušnic…

Atlacoya
2146 příspěvků 25.11.12 16:48

Jinak když se řekne „trendy brýle,“ vybaví se mi Jana Plodková a v tom případě jsem zásadně proti trendům. Za těmi velkými brýlemi se se svou drbnou postavou úplně ztrácí.  

Verrinka  25.11.12 16:55

@Atlacoya mate pravdu :D myslela jsem spis neco jako https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?… 

Verrinka  25.11.12 16:56

Btw znate tohle?

A co si myslite o brylich jenom pro efekt? Bez dioptrii

hanabanana76
160 příspěvků 25.11.12 16:59

Nosim bryle i cocky, tak 50/50.

Jestli jsou me bryle modni? Asi ne, ale vim, ze mi slusi a citim se v nich dobre, a to je pro me nejdulezitejsi.
Preferuji siroke bocnice, protoze zakryji aspon trosku tloustku mych skel, ktere i kdyz priplacim za ty nejtenci, jsou porad dna od popelniku - 6,75 a 8 dioptrii proste jde videt…

Barevne to resim bud cernou, vinove cervenou nebo tmave modrou barvou, protoze to jsou zakladni a vetsinove barvy meho satniku.
Bryle obmenuji co 2 roky, protoze ac uz nejsem nejmladsi, muj zrak se stale zhorsuje.
P.S.Ty co jsou na obrazku mam momentalne na nose.

hanabanana76
160 příspěvků 25.11.12 17:03

@Verrinka

Pro me jsou dioptricke bryle nutnost, ale moc se mi libi, kdyz lidi nosi bryle jen jako modni doplnek.

Sibyla
2639 příspěvků 25.11.12 17:10

@hanabanana76 Tohle si zapamatuji: zatím brýle nenosím, ale co když to jednou přijde? Udělat z nutnosti přednost.

llolla
2102 příspěvků 25.11.12 17:13
@Verrinka píše:A co si myslite o brylich jenom pro efekt? Bez dioptrii

Já jsem je hodně chtěla, když mi bylo asi 14 (takové ty mimoňské, co teď nosí každý druhý), moje matka mi to zatrhal a já jsem jí za to vděčná. Dioptrické nosím s čočkama tak půl na půl, podle toho, jak jsem ráno líná a jak stíhám. O trendech moc nevím. Líbí se mi Ray bany wayfarer, ale nesluší mi, tak jsem sehnala co nejpodobnější, ve kterých vypadám dobře.

LadyPapajka  25.11.12 17:15

@Verrinka Já v brýlích primárně nesportuji, vlastně je mám jenom na doma a Kdyby se něco stalo a já nemohla mít cocky. Občas mě třeba pálí oči, tak si je vezmu na večer na sport, po dní v cockach, ale je to spíš výjimečně, nosím hlavně ty cocky. Ale nemám s nima problém na spinning, jogu, zumbu, beh a tak. Jediný co, kontaktní sporty, florbal (bála bych se o ne), sebeobrana a plavání ( nemám žádné plavecké a nevím jak bych se potopila)

Verrinka  25.11.12 17:19

@ hanabanana76 kvuli tomu nosim plastove obruby :) A jinak souhlasim, kdyz uz jsem slepa jak pen, tak at to jde aspon poradne videt :)

@ llolla takove jsem shanela asi pred dvema rokama, kdyz se po dlouhe dobe zas objevily. Nasla jsem pred rokem a jsou skvele. Jsou velke, nic mi nerusi obraz :) Wayfarer se mi taky moc libi, a taky mam akorat podobne. I kdyz z jinych duvodu - desi me, ze bych si na ne sedla…

yanulienka
382 příspěvků 25.11.12 17:22

@LadyPapajka Pokud do vody neskáčete a brýle vám dobře drží, dá se s nimi plavat v pohodě. I když na vás lidi možná budou koukat jak na blbce (vlastní zkušenost). Ale já třeba bez brýlí ve velkém bazéně nedovidím na hodiny, nebo případné známé, takže s nima plavu.

eva64  25.11.12 17:30

Lovila jste už někdy brýle na dně bazénu? Stává se to.

eva64  25.11.12 17:36

Dioptrické brýle mám asi patery / nastřádané časem, jsem starší osoba/, z toho dvoje proti slunci. Protože mám drobný obličej, v posledních letech nosím brýle bez obrouček, i když to není úplně trendy, ale lidem se v tom líbím, ty brýle není zdálky ani moc vidět. Takové brýle se netlučou s různým oblečením, ale taky žádné oblečení nepodtrhují a nejsou jako módní doplněk nebo originalita.
Myslím si, že i brýle do jisté míry vystihují osobnost a hlavně sebevědomí nositele.

Daisyrella
62 příspěvků 25.11.12 17:48

Venku nosím jen kontaktní čočky, s brýlemi bych do společnosti nevyšla. Asi komplex z dob středoškolských studií. Čočky mi přijdou také o dost praktičtější - už kvůli slunečním nebo 3d brýlím, kukátku v divadle…A taky nesnáším, jak se v zimě vždycky zamží, když člověk přijde z mrazu do obchodu atd.

hanabanana76
160 příspěvků 25.11.12 17:56

@eva64

Me se nahodou moc libi bezobrouckove bryle, jsou lehounke a podle me velmi elegatni.Ja takove bohuzel nemuzu nosit, s myma dioptriema by to ani neslo :-(.

Teressa
12 příspěvků 25.11.12 18:11

Ahoj, ja nosím dioptrické okuliare už od detstva pretože mam silne dioptrie 3.25-…takže musim ich nosiť, ked som bola malá nosila som tie hrozne okuliare typu harry potter, potom som presla na take uzke hranate a teraz nosim ray-bany, take tmavomodre skoro čierne ak chces pozri na foto..som s nimi velmi spokojna, priatelia vravia ze mi pristanu a pacia sa aj mne..šošovky som isty cas nosila, ale nerobili mi dobre, takze som zasa s5 pri okuliaroch ;)

yanulienka
382 příspěvků 25.11.12 18:22

@eva64 Nelovila, ještě mi neuplavaly. A to ani v moři za vln :-) A aby neuplavaly, můžete si tam dát gumičku, ale to zřejmě moc dobře vypadat nebude. Moje naštěstí drží jak přibité, ale je pravda, že jinak je nenosím, protože po chvíli tlačí. Samozřejmě je asi vhodnější na plavání nosit čočky a plavecké brýle, nebo si pořídit dioptrické plavecké brýle, ale já si vystačím i tak.

Kjersti
11 příspěvků 25.11.12 18:23

Ja jsem kvuli skoku o tyci byla nucena prejit na cocky. Po jednom zvlast vydarenem skoku mi bryle odletly kamsi do nebes…
Na cocky jsem si zvykla a bryle pouzivam jen navecer k televizi, takze mi je uplne sumak, jak vypadaji. Ale nekterym zenskym to v brylich uzasne slusi, proste super doplnek navic.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit