Bussiness suit v sedmnácti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabrielaCharlota
114 příspěvků 04.11.11 20:00

V září mám nastoupit na střední školu do Velké Británie, kde se místo uniformy požaduje formální oblečení. Co nakoupit a nosit abych nevypadala jak stará mladá (je mi šestnáct)?
Běžně jsem zvyklá nosit sukně i podpatky, ale v tomhle si nevím rady - je to až za dlouho, ale jde o oblečení!
Děkuji :).

Reklama

Reklama

Reakce:

selia
14 příspěvků 06.11.11 11:35

nie su na stranke tej skoly nejake skupinove fotky studentov? by si zhruba odkukala ten styl…

Ada Pekelná
971 příspěvků 06.11.11 15:09

Uniformy většinou tvoří sukně + halenka + blejzr (bývá se znakem školy), tak něco takového. Střízlivá barevnost, nic vyzývavého, u sukně délka po kolena. Pokud nenajdeš fotky, což je dobrá rada, tak vyraž takhle a detaily už odkoukáš na místě.

Dahllie
2222 příspěvků 06.11.11 16:55

S nákupy počkej až do UK. Okoukneš co a jak a i levněji nakoupíš. Klasické oblečení tam mají na každém kroku. Zvlášť v srpnu, když vypuká marketingová akce Back to school.

seznam.mih  06.11.11 17:34

Nenosí taky náhodou nějak ty podkolenky, nebo to je výsada japonských školaček?

Karoleenah
2322 příspěvků 06.11.11 18:36

Jedna má známá taky studovala střední školu v UK, kde měli předepsaný dresscode a soudě podle fotek nosila většinou nějaké sáčko (šedé nebo černé), pouzdrovou sukni (černou), neprůhledné punčochy (černé, červené), šněrovací boty na podpatku (něco jako tyto: http://deichmann.scene7.com/…n/t_p_detail$im=1056148_P­&$sh=1056148_P&de­faultImage=de­fault_dsd ), halenky a košile různých barev (ale žádnou vzorovanou divočinu) a občas i klobouk v pánském stylu. Velmi jí to slušelo a vůbec nevypadala staře nebo usedle. A jak píše Dahllie, v Anglii asi pořídíš líp a levněji…

zelitschko  06.11.11 18:38

známá mi říkala, že existuje i obchod zaměřený na oblečení do školy

GabrielaCharlota
114 příspěvků 07.11.11 18:17

Nechci jet jak stará - mladá a v Anglii budu mít jiné starosti než nákupy oblečení :). Spíš bych potřebovala poradit, kde a co v čechách.
Ale děkuji.

MP scully  07.11.11 19:09

Nemuzes-li se vyradit na unoforme jako takove (v UK jsem pracovala mnohokrat, tak vim ,co ty deti nosi, sama jsem si koupila super pouzdrovku v kategorii 14 let, ktera mi slouzila leta, byt jsem v UK nikdy do skoly nechodila ,le ty ceny, to se uz jednomu vyplati, obzvlast s figurou 158/48), tak se muzes nasytit s doplnky. Barevne pasky, saly, satky, puncochy, cepice nebo klobouky a rukavice..nevim jaka je zrovna „kmenova“ barva vasi skoly (vetsinou to byva neco jako tmave modra, tmave zelena, cerna atd., ale pravidlem to byt nemusi, vidala jsem studenty i v cervene nebo hnede basic uniforme). Je-li to napr. zelena, nic ti nebrani v tom ,koupit si napr.l sortky ke kolenum (pumpky) a k tomu vzit zelene puncochace a nausnice nebo nahrdelnik take v zelene barve, aby to byl vyvazene. Sama nosim do kanclu klidne i cervene puncochace a completely blact suit, ktery dopnim nahrdelnikem a nausnicemi nebo satkem rovnez v cervene. Co asi budes muset udelat tak jako tak, pokud nejsi konfekcni postavy, je upravit si sukni/kalhoty - podle sebe, zuzit,kde je zapotrebi u kalhot a delku u sukne, ona oficialni sukne neslusi nikomu, nekdo vypada lip v te tesne nad kolena, nekdo ke kolenum, tam to muzes svest na vysku.

mwich
115 příspěvků 08.11.11 07:57

No můžu Ti poradit téma tohoto fóra ""Módní blogy":http://modnipeklo.cz/forum/topic.php?… " a tam se inspirovat. Např. touhle klasikou nic nezkazíš a stará-mladá nevypadá, té holce je 16 ;-)
Zdroj: raspberryandred­.blogspot.com

Ani  09.11.11 01:51

Mwich: Ta je fakt dobrá. Ale zároveň mám pocit, že je tak hezká, že by jí slušelo snad cokoli.

The sheep
30 příspěvků 11.11.11 15:00

Nakupovala bych určitě až v UK, budou mmít vetsi lepsi vyber za nizsi cenu. Takove veci jake by se ti hodily sem videla v uk i v obchodech jako je Tesco a kvalita byla velmi dobrá.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama