Butik Ikona - čeští návrháři

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teetee
499 příspěvků 26.07.12 08:18
butik Ikona - čeští návrháři

Na Praze 7 jsem objevila nový butik Ikona. Mají tam kousky českých návrhářů, vše v omezeném množství, originály. Některé kousky jsou poměrně pekelné, ale dají se tam najít – já jsem našla – věci, ze kterých se mi málem zamlžila skla, jak byly krásné. Znáte ten obchod, máte odtamtud úlovek nebo obecně máte doma nějaký návrhářský kousek? (předem upozorňuji, že mne s obchodem nic nepojí, kdybyste si mysleli, že to je reklama…:-D)

Reakce:

natale  26.07.12 10:30

Obchod neznám, ale znám návrhářku Jiřinu Tauchmanovou, od které mám celkem dost kousků. Nic se totiž nevyrovná tomu, když máte kostým nebo večerní šaty ušité na míru. Možná budu schopná něco nafotit později, teď alespoň dva starší přehlídkové modely z mého šatníku. Šaty jsem si kupovala pro nošení v těhotenství:-). Pokud budete mít jakýkoliv dotaz k Jiřině, napište mi soukromou zprávu - ráda ji zodpovím.

uu  26.07.12 11:50

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:26

teetee
499 příspěvků 26.07.12 12:39

@uu Přesně tak, některé ty hadříky byly opravdu…podivné… padnul mi tam ale do oka takový kompletek, od vcerejska na něj myslím, a ten byl naopak ze skvělé látky… jen teda ty omezené velikosti mě děsí. abych potom zas neměla depresi, že musím hubnout, když se do něj nezavřu :-D a věci slouží, drží, v pořádku?

Curlygirl
1901 příspěvků 26.07.12 12:53

Mohly byste, prosím, napsat, kde to přesně je? Na googlu jsem nic nenašla a P7 je celkem široký pojem. Díky.

teetee
499 příspěvků 26.07.12 12:56

Je to na Milady Horákové. Když se jde z Letenského náměstí Na Strossmayerák, tak cca sto metrů po pravé straně. Je to celkem nové, paní povídala, že ani ne dva měsíce…

Curlygirl
1901 příspěvků 26.07.12 12:58

@teetee Díky, zní to zajímavě, asi tam někdy zajedu.

sister
26 příspěvků 03.08.12 16:16

Aha, novinka…znám všechny v centru, na P7 ne… zajdu tam.-). Od jakých návrhářů prodávají nevíte???

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit