Být single

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

myška.m
53 příspěvků 11.10.12 14:04
Být single

Začetla jsem se do vlákna o sebevědomí a donutilo mě se zamyslet. Některé píšete, že na vás má vliv váš přítel, někdy se naopak člověku sebevědomí zvedne, když nějakého troubu opustí a začne si žít svůj život a zjistí, že to opravdu sám zvládá.
A to mě právě zajímá - určitě jste tu některá teď sama, single (nemám to slovo ráda), prostě současně bez vztahu, jako já. Už dva a půl roku, číslo mého věku začíná trojkou a myslím, že určitě nejsem sama. Tolikrát jsem si říkala, že bych chtěla poznat holky co žijí jako já a jsou z Prahy a vyrazit třeba na výlet, večeři, do společnosti. Jenže ono se o tom buď tolik nemluví, nebo jsem obklopena samými spokojenými vztahy :-) Mám v současné chvíli jednu také nezadanou kamarádku, se kterou se každý týden sejdeme a propovídáme večer a je mi pak vždycky tak fajn, že si říkám, že by to mohlo být častěji.
Jaké jsou vaše zkušenosti? Jste bez partnera spokojené? A věříte někdo taky na náhodná setkání (ano i po té době) a necháváte to osudu, jako já? Má vůbec smysl aktivně tomu jít naproti?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reakce:

gulietta  11.10.12 14:07

Ak sa táto téma rozvinie, tak to tu asi pomaly zabalím. Nechápem čo to ma s módou.

Já První  11.10.12 14:11

@myška.m
Proč musíte mít nutně single kamrádku? Není to jedno? Naopak, ta zadaná vám aspoň nebude konkurovat.
@gulietta
Nevěřím, že to zabalíte.

gulietta  11.10.12 14:12

@Já První no ja verím, že to urobím skor ako vy.

Alizon
1233 příspěvků 11.10.12 14:16

@gulietta Nahodou ma, kdyz jste single zadny moula vam doma nekritizuje obleceni:)

Já První  11.10.12 14:19

@gulietta
Vždyť jo, nejsem proti.

gulietta  11.10.12 14:24

@Já První došli Vám nápady na premenovanie nicku a nechcete mať pamätníkov tých starých na týchto stránkach?

Kachlička
1 příspěvek 11.10.12 14:27

Jsem singl, ale tak pro pobavení… Vyšla jsem si jedním mužem, je to asi půl rok zpátky. V té době jsem už ráda nosila elegantní oblečení, sukně, podpatky, kabátek. A onen muž mi řekl, že se se mnou nemůže dál vídat kvůli mému oblečení. Prostě má rád holky v riflích, mikině a teniskách. Pravda, nejdřív jsem docela udiveně koukala, jestli si nedělá srandu. Nedělal. Jo a ještě jeden byl vtipný-ten se mě zase ptal, jestli po naši schůzce půjdu do divadla.
Takže se docela těším na muže, který ocení, že se chci hezky a upraveně oblékat. A ten čas než bude si užívám podle svého a musím říct, že je to stokrát lepší, než žít v nefunkčním vztahu.

Letefa
716 příspěvků 11.10.12 14:27

@gulietta Že zrovna od Vás tohle uslyším… když někdo v jiném tématu vytýkal, že se diskuse otáčí do OT, byla jste to Vy, komu se to nelíbilo.

gulietta  11.10.12 14:33

@Letefa ja milujem OT, ja mám dokonca vlastné napomenutie od admina za OT, ale nie som Pilát, aby som nemohla zmeniť názor a napísane prepísať. :-D Ale mám krátku pamäť a doteraz som mala pocit, že som to ja koho za OT posielajú za dvere. :-D

uu  11.10.12 14:35

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:27

razorblade  11.10.12 14:38

Nemusite po nikom uklizet spinavy fusekle, muzete si k veceri udelat salat, aniz by na vas nekdo blbe koukal, nemusite si denne holit nohy (v zime), nemusite poslouchat blby reci, kdyz mate chut si pustit romantickou komedii, NEMUSITE KOUKAT NA FOTBAL!:)

GreatSusan  11.10.12 14:42

@razorblade ja jsem vdana a z tech jmenovanych cinnosti taky nic nemusim :-D

Letefa
716 příspěvků 11.10.12 14:47

@gulietta No právě proto bych nečekala, že vám tohle OT bude vadit. :-)

No co už, byla tady mnohem nesmyslnější, ba co víc, stupidnější témata. Obvykle jen vidím název tématu, zasměju se a ani neotevírám, tím pádem mě to nerozčiluje. I když připouštím, že to sem nepatří. Ale sem jsem musela, viděla jsem totiž název tématu a jako poslední odpověď gulietta, tak jsem byla zvědavá :D

Letefa
716 příspěvků 11.10.12 14:48

@razorblade Já teda vdaná nejsem, ale tohle je fakt jen stereotypizace. Souhlasím s @GreatSusan.

Alizon
1233 příspěvků 11.10.12 14:49

@razorblade
A ja se zase na fotbal koukam rada. I kdyz hokej mam radsi.
Ale jinak mi moje single obdobi vubec nevadilo, naopak jsem si ho po dlouhodobem pitomem vztahu docela uzila. A taky mam nejakym podivnym rizenim osudu okolo sebe stale hodne single kamaradek, takze ted jsem jako zadana s ditetem za exota spis ja (a to uz je mi neco pres 30).

Letefa
716 příspěvků 11.10.12 14:51

@uu Myslím, že by tady tomu prospělo, kdyby bylo fórum ještě víc rozchlívkované. Tak by se tyhle věci mohly dostat do sekce s názvem co já vím, třeba OFF TOPIC, a bylo by po problému, poněvadž ty se zájmem o módu by šly rovnou do sekce móda…

Alizon
1233 příspěvků 11.10.12 14:53

@Letefa Ja umru smichy - „rozchlivkovane“ - to je senzacni vyraz. Cestina je uzasny jazyk.

Letefa
716 příspěvků 11.10.12 14:55

Že? tohle by nevyplodil ani nejkomplikovanější francouz :-)

Karin
3401 příspěvků 11.10.12 14:55

A proč vadí, že to není o oblékání, když je to v kategorii Ostatní? Já myslím, že sem chodí spousta lidí, kteří se umějí a chtějí bavit i o spoustě dalších věcí než jenom o módě. A členění zdejšího fóra to podle mě umožňuje - tím, že je tady kategorie Ostatní nebo Vše možné i nemožné, kam spadá imho všechno, co se netýká oblékání, takže cokoliv. A kdo se chce bavit jen o oblékání, tak může chodit jen na diskuse o oblékání, kterých je tu koneckonců převážná většina. A jsme baby, takže každá diskuse se dřív nebo později stejně odkloní od tématu (proto se teď například v diskusi Chování personálu v restauracích vede řeč o problematice výslovnosti cizích slov) a normální účastníky diskuse to nevytáčí, prostě jsme lidi a prostě se bavíme.

gulietta  11.10.12 14:55

@Alizon a čo ešte box a tie sexi telá. :-D

Khajka
506 příspěvků 11.10.12 14:56

@GreatSusan Asi tak. A někdy je ten salát dokonce vyžadován a i pomoc s přípravou se dostaví ;-)
Ono je to fakt hodně o toleranci a schopnosti se domluvit jako dospělí lidé… U některých single jedinců (podotýkám, že ne u všech, nechci zbytečně generalizovat) pozoruji zvětšující se sobeckost v přímé úměře s dobou „singlovosti“.

Karin
3401 příspěvků 11.10.12 14:57

Já bych si často přála být single. Jenže už mám dítě hnedle pětileté a muže a s ním hypotéku, takže už z toho těžko vycouvám :D

Letefa
716 příspěvků 11.10.12 14:57

@Karin Haha, tak ty chlívky tady opravdu jsou, to jsem postřehla až teď. Já to mám trvale na záložce „Nové příspěvky“ a ani o tom nevím.

Curlygirl
1901 příspěvků 11.10.12 14:57

@gulietta grrrrrr, nejsou marní! bratry Klitschkovy mám fakt ráda!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit