Canada goose-zkusenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miisenka
13 příspěvků 24.11.13 21:30
Canada goose-zkusenosti

Holky,
Mate niektora s touto znsckou zkusenosti?
Premyslam nad kupou bundy.
 Dikyy.

Reakce:

jajkaz
163 příspěvků 25.11.13 02:58

Ahoj, na tuto zimu jsem si ji poridila. Jde o damskou Trillium parku. Je naprosto bozi! Krasne hreje, je vetruodolna (pred par dny jsem ji ozkousela v -40 stupnich s vetrem a citila jsem jen tlak na zada), ma ultra prijemnou podsivku a velmi prijemny vrchni voduvzdorny material. Rozhodne se jedna o jedny z nejkvalitnejsich zimnich kabatu - patentovana smes peri, dozivotni zaruka, vyrobeno v Kanade a Expedition parkas vyuzivaji hojne v oblastech Arktidy a Atarktidy.

Zalezi ale, kde ji chcete kupovat. Ja za svou zaplatila v prepoctu 14 tisic, ale v Cechach je ta sama k prodeji i za 22 tisic.. To mi prijde jako zlodejna. Pri koupi si ale dejte pozor na fake zbozi s prekvapive nizkou cenou! Overeni prodejci jsou uvedeni na webu CG.

Příspěvek upraven 11.10.16 v 06:59

miisenka
13 příspěvků 25.11.13 06:31

@jajkaz
Super..diky..jojo, presne tu chcem..:-)
Stale premyslam, ci to neni zbytocne do nasich podmienok sle bunda sa mi paci a pri predstave chodenia von s kocikom v tych mrazoch v obycajnej zimnej bunde, ked vonku stravim tak 1,5h mi je zima..:-)
Btw-pekna oblast na byvanie..

miisenka
13 příspěvků 25.11.13 06:33

@jajkaz
Takze bundy sa vyrabaju v Kanade? myslim nalepka Made in Canada?
Mam totizto veci od Burberry(priamo z obchodu) a treba na penazenke je Made in China..

jajkaz
163 příspěvků 25.11.13 14:15

@miisenka Ja nevim.. Do ceskeho podnebi bych ji asi nekupovala, dle meho bude uz hodne tepla. Zkusila bych treba Kensington parku - ta ma teplotni stupen 3 do -20 stupnu a mela by rozhodne stacit. Kensington u nas ve meste taky hodne vidam.

Jinak ano, vyrabi se v Kanade se stitkem „Made in Canada“ hned u poutka pod kapuci. Na tom si davaji zalezet :)

miisenka
13 příspěvků 26.11.13 15:13

@jajkaz
Dakujem za info..zvazujem, ci si ju mam objednat tu a usetrit, alebo si ju kupit v obchode..:-(
 http://www.bundasczech.com/…c-49_50.html

moninika
1964 příspěvků 26.11.13 20:12
@miisenka píše:
@jajkaz
Dakujem za info..zvazujem, ci si ju mam objednat tu a usetrit, alebo si ju kupit v obchode..:-(
http://www.bundasczech.com/…c-49_50.html

Tady to dost smrdí padelkem… Nedávno jsem procházela Holesovickou tržnici a taky tam visely na vesaku…

miisenka
13 příspěvků 26.11.13 20:16

@moninika
Joo ja si to tiez myslim..holt sa Jezisek placne cez kapsu..:-)

moninika
1964 příspěvků 26.11.13 20:22

Radši připlatit a mít opravdu jistotu originálu :-) Nevím, jestli je v ČR maji někde v obchode, ale kdyz jsem nedávno hledala, byl docela problém najít i eshop, ktery doručuje do ČR…

miisenka
13 příspěvků 26.11.13 20:29

@moninika
Victorinox v Prahe a Hudy myslim..

miisenka
13 příspěvků 26.11.13 20:29

@moninika
Odkial ju mas Ty?

moninika
1964 příspěvků 26.11.13 20:38

@miisenka Zatím ji ještě nemám. Tam, kde žiju je dost teplo, takže bych ji neunosila. Ale porad se kocham, takže myslím, ze přeci jenom neodolam a objednam :-)

miisenka
13 příspěvků 26.11.13 21:22

@moninika
A odkial objednas?:-)))

jajkaz
163 příspěvků 27.11.13 03:51

@miisenka Neni zac! Kdyz mam zkusenost, tak musim poradit :) Co se tyce odkazovaneho webu, souhlasim s @moninika, ze to vypada na fake.. S CG se to ma tak, ze se opravdu velice tezce shani zlevnene. To pak je na vybranou max. par kusu a jeste povetsinou obrich velikosti XXL. Tim, ze se pohybuju v kanadskem prostredi, nemuzu poradit cesky eshop/obchod, ktery by byl duveryhodny. Urcite bych se ale zkusila dotazat treba na facebookove strance Canada Goose. Ochotne tam lidem radi a objevuji se tam i dotazy, kde se da dany kabat v jejich zemi koupit. Preju hodne stesti!

miisenka
13 příspěvků 27.11.13 06:44

@jajkaz
Dakujem..pojdem si ju kupit do obchodu..:-)

Park
427 příspěvků 27.11.13 08:35
@miisenka píše:
@jajkaz
Takze bundy sa vyrabaju v Kanade? myslim nalepka Made in Canada?
Mam totizto veci od Burberry(priamo z obchodu) a treba na penazenke je Made in China..

to je daň za to, že kupujete levný šmejd s drahým logem :)

miisenka
13 příspěvků 27.11.13 13:38
@Park píše:
to je daň za to, že kupujete levný šmejd s drahým logem :)

no ja teda nevim, ale kupovala som ju v Burberry butiku, mam k nej i certifikat, uplne rovnaky ako ku kabelke..tak nevim proc levny smejd..

cafevanille
15 příspěvků 28.11.13 01:47

Sama od nich bundu nemam, ale tady v severni Americe je to hodne oblibena znacka. Maji fakt hezke veci, ale podle me ma takova bunda smysl jen pokud se clovek pohybuje nekde, kde v zime teplota spadne k -20 a mene. Do Cech bych si ji asi neporizovala, nebo mozna nejakou odlehcenou variantu.

Park
427 příspěvků 28.11.13 07:13
@miisenka píše:
no ja teda nevim, ale kupovala som ju v Burberry butiku, mam k nej i certifikat, uplne rovnaky ako ku kabelke..tak nevim proc levny smejd..

levný smejd je proto, ze platíte jen za tu značku neco, co usily deti v provincii chung - čou během osmnactihodinove pracovní smeny a na stejne lince vznikaji penezenky adidas, hilfiger nebo gant. Jinými slovy vase penezenka nemá krome obrandovani s barbery nic spolecnyho, byt jde o originalni vyrobek. Příště si kupte nejakou kozenou ručně sitou na Slovensku, jistě je tam takových výrobců hodne stejne jako v ČR. A vyjde to jistě levněji ;)

miisenka
13 příspěvků 28.11.13 07:55

@Park
Tak to jo..to sme sa nepochopili..:)
Myslela som ze narazas na to, ze som to niekde ako fake kupila..no s tymi detmi mas uplnu oravdu a clovek s tym nic nespravi..jasne, nekupovat a nepodporovat to, to je jedine riesenie..je pravda, ze kby som si to vsimla v obchode, tak by som si ju nekupila..co mam penazenku od Prady, tak tam je made in italy..tak nevim..

DanielaS
4603 příspěvků 29.11.13 15:10

V Italii to siji uplne ty same cinske deti na osmnaztihodinovych smenach, takze se nemusite trapit.

miisenka
13 příspěvků 29.11.13 15:33

@DanielaS
Tak to si nemyslim, ze by to bolo takto cierne, ako to prezentujete..to by museli i tu v CR to sit deti a vsetko vybarat, nielen znackove veci..a v klude som a ani ma to netrapi kto a kde co usije..keby som takto mala premyslat, tak nemam co na seba, co do pusy, cim sa umyt atd..

Park
427 příspěvků 21.12.13 09:27

Tak včera jsem viděl bundu canadagoose na vlastní voči a není to nic moc, nevim za kolik se to prodává, ale působí to dojmem lowendu…

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit