Canada goose-zkusenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miisenka
13 příspěvků 24.11.13 21:30
Canada goose-zkusenosti

Holky,
Mate niektora s touto znsckou zkusenosti?
Premyslam nad kupou bundy.
 Dikyy.

Reklama

Reklama

Reakce:

jajkaz
163 příspěvků 25.11.13 02:58

Ahoj, na tuto zimu jsem si ji poridila. Jde o damskou Trillium parku. Je naprosto bozi! Krasne hreje, je vetruodolna (pred par dny jsem ji ozkousela v -40 stupnich s vetrem a citila jsem jen tlak na zada), ma ultra prijemnou podsivku a velmi prijemny vrchni voduvzdorny material. Rozhodne se jedna o jedny z nejkvalitnejsich zimnich kabatu - patentovana smes peri, dozivotni zaruka, vyrobeno v Kanade a Expedition parkas vyuzivaji hojne v oblastech Arktidy a Atarktidy.

Zalezi ale, kde ji chcete kupovat. Ja za svou zaplatila v prepoctu 14 tisic, ale v Cechach je ta sama k prodeji i za 22 tisic.. To mi prijde jako zlodejna. Pri koupi si ale dejte pozor na fake zbozi s prekvapive nizkou cenou! Overeni prodejci jsou uvedeni na webu CG.

Příspěvek upraven 11.10.16 v 06:59

miisenka
13 příspěvků 25.11.13 06:31

@jajkaz
Super..diky..jojo, presne tu chcem..:-)
Stale premyslam, ci to neni zbytocne do nasich podmienok sle bunda sa mi paci a pri predstave chodenia von s kocikom v tych mrazoch v obycajnej zimnej bunde, ked vonku stravim tak 1,5h mi je zima..:-)
Btw-pekna oblast na byvanie..

miisenka
13 příspěvků 25.11.13 06:33

@jajkaz
Takze bundy sa vyrabaju v Kanade? myslim nalepka Made in Canada?
Mam totizto veci od Burberry(priamo z obchodu) a treba na penazenke je Made in China..

jajkaz
163 příspěvků 25.11.13 14:15

@miisenka Ja nevim.. Do ceskeho podnebi bych ji asi nekupovala, dle meho bude uz hodne tepla. Zkusila bych treba Kensington parku - ta ma teplotni stupen 3 do -20 stupnu a mela by rozhodne stacit. Kensington u nas ve meste taky hodne vidam.

Jinak ano, vyrabi se v Kanade se stitkem „Made in Canada“ hned u poutka pod kapuci. Na tom si davaji zalezet :)

miisenka
13 příspěvků 26.11.13 15:13

@jajkaz
Dakujem za info..zvazujem, ci si ju mam objednat tu a usetrit, alebo si ju kupit v obchode..:-(
 http://www.bundasczech.com/…c-49_50.html

moninika
1964 příspěvků 26.11.13 20:12
@miisenka píše:
@jajkaz
Dakujem za info..zvazujem, ci si ju mam objednat tu a usetrit, alebo si ju kupit v obchode..:-(
http://www.bundasczech.com/…c-49_50.html

Tady to dost smrdí padelkem… Nedávno jsem procházela Holesovickou tržnici a taky tam visely na vesaku…

miisenka
13 příspěvků 26.11.13 20:16

@moninika
Joo ja si to tiez myslim..holt sa Jezisek placne cez kapsu..:-)

moninika
1964 příspěvků 26.11.13 20:22

Radši připlatit a mít opravdu jistotu originálu :-) Nevím, jestli je v ČR maji někde v obchode, ale kdyz jsem nedávno hledala, byl docela problém najít i eshop, ktery doručuje do ČR…

miisenka
13 příspěvků 26.11.13 20:29

@moninika
Victorinox v Prahe a Hudy myslim..

miisenka
13 příspěvků 26.11.13 20:29

@moninika
Odkial ju mas Ty?

moninika
1964 příspěvků 26.11.13 20:38

@miisenka Zatím ji ještě nemám. Tam, kde žiju je dost teplo, takže bych ji neunosila. Ale porad se kocham, takže myslím, ze přeci jenom neodolam a objednam :-)

miisenka
13 příspěvků 26.11.13 21:22

@moninika
A odkial objednas?:-)))

jajkaz
163 příspěvků 27.11.13 03:51

@miisenka Neni zac! Kdyz mam zkusenost, tak musim poradit :) Co se tyce odkazovaneho webu, souhlasim s @moninika, ze to vypada na fake.. S CG se to ma tak, ze se opravdu velice tezce shani zlevnene. To pak je na vybranou max. par kusu a jeste povetsinou obrich velikosti XXL. Tim, ze se pohybuju v kanadskem prostredi, nemuzu poradit cesky eshop/obchod, ktery by byl duveryhodny. Urcite bych se ale zkusila dotazat treba na facebookove strance Canada Goose. Ochotne tam lidem radi a objevuji se tam i dotazy, kde se da dany kabat v jejich zemi koupit. Preju hodne stesti!

miisenka
13 příspěvků 27.11.13 06:44

@jajkaz
Dakujem..pojdem si ju kupit do obchodu..:-)

Park
427 příspěvků 27.11.13 08:35
@miisenka píše:
@jajkaz
Takze bundy sa vyrabaju v Kanade? myslim nalepka Made in Canada?
Mam totizto veci od Burberry(priamo z obchodu) a treba na penazenke je Made in China..

to je daň za to, že kupujete levný šmejd s drahým logem :)

miisenka
13 příspěvků 27.11.13 13:38
@Park píše:
to je daň za to, že kupujete levný šmejd s drahým logem :)

no ja teda nevim, ale kupovala som ju v Burberry butiku, mam k nej i certifikat, uplne rovnaky ako ku kabelke..tak nevim proc levny smejd..

cafevanille
15 příspěvků 28.11.13 01:47

Sama od nich bundu nemam, ale tady v severni Americe je to hodne oblibena znacka. Maji fakt hezke veci, ale podle me ma takova bunda smysl jen pokud se clovek pohybuje nekde, kde v zime teplota spadne k -20 a mene. Do Cech bych si ji asi neporizovala, nebo mozna nejakou odlehcenou variantu.

Park
427 příspěvků 28.11.13 07:13
@miisenka píše:
no ja teda nevim, ale kupovala som ju v Burberry butiku, mam k nej i certifikat, uplne rovnaky ako ku kabelke..tak nevim proc levny smejd..

levný smejd je proto, ze platíte jen za tu značku neco, co usily deti v provincii chung - čou během osmnactihodinove pracovní smeny a na stejne lince vznikaji penezenky adidas, hilfiger nebo gant. Jinými slovy vase penezenka nemá krome obrandovani s barbery nic spolecnyho, byt jde o originalni vyrobek. Příště si kupte nejakou kozenou ručně sitou na Slovensku, jistě je tam takových výrobců hodne stejne jako v ČR. A vyjde to jistě levněji ;)

miisenka
13 příspěvků 28.11.13 07:55

@Park
Tak to jo..to sme sa nepochopili..:)
Myslela som ze narazas na to, ze som to niekde ako fake kupila..no s tymi detmi mas uplnu oravdu a clovek s tym nic nespravi..jasne, nekupovat a nepodporovat to, to je jedine riesenie..je pravda, ze kby som si to vsimla v obchode, tak by som si ju nekupila..co mam penazenku od Prady, tak tam je made in italy..tak nevim..

Uživatel je onlineDanielaS
4670 příspěvků 29.11.13 15:10

V Italii to siji uplne ty same cinske deti na osmnaztihodinovych smenach, takze se nemusite trapit.

miisenka
13 příspěvků 29.11.13 15:33

@DanielaS
Tak to si nemyslim, ze by to bolo takto cierne, ako to prezentujete..to by museli i tu v CR to sit deti a vsetko vybarat, nielen znackove veci..a v klude som a ani ma to netrapi kto a kde co usije..keby som takto mala premyslat, tak nemam co na seba, co do pusy, cim sa umyt atd..

Park
427 příspěvků 21.12.13 09:27

Tak včera jsem viděl bundu canadagoose na vlastní voči a není to nic moc, nevim za kolik se to prodává, ale působí to dojmem lowendu…

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama