Čeho z dětství se nikdy nevzdáme?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eila
166 příspěvků 11.11.12 16:49
Čeho z dětství se nikdy nevzdáme?

Čeho z dětství se nikdy nevzdáme?

Hodně nostalgie diskutujících v tématu Pekelné Vánoce mě inspirovalo k založení tohodle vlákna. Co se Vám spojuje s dětstvím a milujete to pořád i v dospělosti (i když proto nemají všichni ani špetku pochopení)?

Já mám v téhle kategorii šaty šité mojí maminkou, protože jsem přesvědčená, že ona to prostě umí nejlíp, staré Hvězdné války, Indiana Jonese, hry Tomb raider a skládání puzzle a tři oříšky pro Popelku každé Vánoce:)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Ichy
67 příspěvků 11.11.12 16:53

Toma a Jerryho :)

seznam.mih  11.11.12 16:59

Panďuláky z Kinder vajíček :D ale jinak mistryně ve skladování věcí z dětství jsou spíš mamka ze ségrou a taky některé hračky dostali moje mladší příbuzní i včetně oblečení :)

real.blond
6688 příspěvků 11.11.12 16:59

Nikdy se nevzdam obriho plysoveho hrocha, ktereho mam od 3. tridy a nyni mi casto supluje polstar nebo pritele v posteli, abych se mela ke komu pritulit. Byl se mnou i v nemocnici, jako psychicka podpora:) a pohledy a nazory ostatnich, mi byly jedno:)

Jo a taky se nevzdam pohadky s Certy nejsou zerty! Naprosto ji zboznuju

Fretkodlak  11.11.12 17:36

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:31

Lola  11.11.12 17:58

Z dětství mám schovaných hodně knih, které četly je i moje děti, a věřím, že je budou číst i moji vnuci (Káče do Kváčete šťouchá a maminku neposlouchá…) a několik hraček.
Dvě borovice blízko našeho domu stále považujeme za bydliště Křemílka a Vochomůrky (jak je kdysi označil můj dědeček) a pečlivě zmlazuji a řízkováním udržuji bílý muškát mé babičky.

gulietta  11.11.12 18:00

Spomienok.

Audrey.Piper
412 příspěvků 11.11.12 18:04

Je mi sice patnáct, takže svým způsobem jsem ještě dítě, přesto skladuju nějaké věci, které jsou už jaksi mimo mojí věkovou kategorii :D. Tak na příklad mám hodně staré knížky (jsou po sestřenicích a bratrancích, některé i ve slovenštině), jednak právě proto, že k nim mám citový vztah a také proto, že mají krásné hřbety a v knihovničce vypadají hezky. Další věc kterou syslím, jsou hodinky z předškolního věku. Sice je nenosím, ale mám je pečlivě schované. Závěrem se musím přiznat, že máme v rodině tradici a schováváme si dětské vypadlé zuby. :D

noemi
1547 příspěvků 11.11.12 18:22

Nevzdám se komiksu.

ofeliet
429 příspěvků 11.11.12 19:06

Mojí nejlepší kamarádky :-). Mám ji od 3. třídy, už skoro 30 let…

Pirek
6768 příspěvků 11.11.12 19:10

Stouhaných jablek s piškotem.

DanielaS
4599 příspěvků 11.11.12 22:16

Brouzdani ve spadanem listi.

Jetthro
1129 příspěvků 12.11.12 00:58

Plysoveho tygra ktereho mam od 6 let :) a celkove spani s plysakem :D pritel ma nastesti pochopeni a kdyz nekam jedu tak plysak jede se mnou, klidne na chatu s kamaradama, stejne mi ho pak pulka osazenstva zavidi :)) polaroidu po prababicce a starych rodinnych alb a fotek, moc rada se jimi probiram, obzvlast temi hodne starymi na kterych jsou treba babicky za mlada nebo jako deti a tak..nejstarsi fotka predka kterou doma mame je snad z roku 1908 :)

Acrobaleno
948 příspěvků 12.11.12 09:17

Šaša (dostala som ho na tretie narodeniny a už má 22 rokov). V podstate ja si žijem svoj život tak, že ma nikdy neopustili detské radosti..niekto to volá infantilnosť, ale tak keď to miluješ, nie je čo riešiť. :D

Curlygirl
1901 příspěvků 12.11.12 11:01

Termix, někteří plyšáci (jsou ale schovaní u rodičů, ne viditelně jako výzdoba pokoje), Dášenka od Čapka.

bertulka  12.11.12 11:35

Tak přemýšlím, čeho se nikdy nevzdám a vlastně mě nic nenapadá. Přestože jsem dětství měla šťastné a spokojené, v dospělém těle a duchu se cítím lépe. Snad dlouho jsem se dívala hlavně na Vánoce na pohádky, ale to už taky nemusím. Takže dětskou kapitolu mám pro sebe šťastně uzavřenou, teď jen, kdyby se ten čas dal nějak zpomalit. Dalších 20-30 let v tomto svém věku a zdravotním stavu by se mně fakt hodilo. Jinak se obávám, že všechny své plány už nestihnu :-).

bertulka  12.11.12 11:43

Tak přemýšlím, čeho se nikdy nevzdám a vlastně mě nic nenapadá. Přestože jsem dětství měla šťastné a spokojené, v dospělém těle a duchu se cítím lépe. Snad dlouho jsem se dívala hlavně na Vánoce na pohádky, ale to už taky nemusím. Takže dětskou kapitolu mám pro sebe šťastně uzavřenou, teď jen, kdyby se ten čas dal nějak zpomalit. Dalších 20-30 let v tomto svém věku a zdravotním stavu by se mně fakt hodilo. Jinak se obávám, že všechny své plány už nestihnu :-).

Robena
1257 příspěvků 17.11.12 08:44

Kofily a hodinek znacky Prim.

Sibyla
2639 příspěvků 17.11.12 08:59

Já asi z dětství nic nemám - příliš se toho stalo a semlelo. Ale u rodičů jsou naše dětské knížky, a když tam jsem, beru si nějakou před spaním do postele a vrací se mi někdejší pocity. Jirka postrach rodiny nebo Foglar ve zkoušce času obstáli - překvapilo mě, jak schématicky na mě působí Karel May.

any2
246 příspěvků 17.11.12 09:15

Obrovské množství časopisů(?) Čtyřlístek nedám nikdy :)

Rosalyn
925 příspěvků 17.11.12 18:21

Dneska jsem ze skříně vylovila plyšového medvídka, kterého jsem jako malá dostala k Vánocům. Akorát má tržnou ránu na krku, tak ho musím zašít a taky trochu umýt.

fel
136 příspěvků 17.11.12 22:18

Starých Čtyřlístků a gramofonových desek s Hurvínkem.

Gräfin
2634 příspěvků 18.11.12 10:50

Panenky, kterou mi přivezl děda ze služební cesty, i po těch letech vypadá pořád dobře, má krásné lesklé vlasy. Ne jak ty co jsem dostala později a po pár měsících se vlasy změnily v chemlonové chuchvalce.

Amonute
360 příspěvků 18.11.12 11:40

Gumeným lízatkom dojesť čo ostalo v hrnci z pudingov, poliev a podobne. :D

Cotton
44 příspěvků 18.11.12 12:10

Bráním své sešity a žákajdy ze základní školy, které mi manžel chce periodicky vyhazovat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit