Čelenky - nosit či nenosit

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzinka26
5 příspěvků 20.12.12 00:23
Čelenky - nosit či nenosit

Líbí se mi čelenky s nějakou ozdobou, ale nemám na to moc odvahu. Jednak si nejsem jistá, jestli se např. čelenka s mašlí hodí pro 26-ti letou vdanou „kozu“ a pak mi přijde, že čelenky nějak vymizely ze světa a přežívají jen v obchodech. Nikdo je prostě nenosí (kromě sladkých šestiletých holčiček). Jaký na to máte názor? Jsou výraznější čelenky na denní nošení in nebo out a jaké a jak je vlastně nosit, když člověk nechce vypadat jako zastydlá puberťačka?
Předem díky za rady a tipy:-)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 20.12.12 01:14

Něco takového?

janiiiv
781 příspěvků 20.12.12 01:19

.

Příspěvek upraven 01.10.13 v 02:42

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 20.12.12 01:24

Přesně toto jsem chtěl obrázkem vyjádřit.

BEZDOMOVEC
1648 příspěvků 20.12.12 01:47

Líbí se mi kulich bez bambule, ale nemám na to moc odvahu. Jednak si nejsem jistý, jestli se např. kulich se vzorem hodí pro 48 letého ženatého „bejka“ a pak mi přijde, že kulichy nějak vymizely ze světa a přežívají jen v obchodech. Nikdo je prostě nenosí (kromě kyselých šestiletých chlapečků). Jaký na to máte názor? Jsou výraznější kulichy na denní nošení in nebo out a jaké a jak je vlastně nosit, když člověk nechce vypadat jako zastydlá puberťák?

ASI TAKHLE BYCH TO VIDĚL.

Diankenstein
1891 příspěvků 20.12.12 08:35

Já mám lepší

Curlygirl
1901 příspěvků 20.12.12 09:36

Já je nosím. Jednak se mi líbí (nosím ale spíš jednoduché tenké) a oceňuji funkčnost - nepadá mi háro do obličeje při práci. I na společenské události je někdy nosím, protože nosím často rozpuštěné vlasy, pro ty případy mám slavnostnější modely.
Vdaná brzy taky budu a hodlám v jejich nošení pokračovat, zřejmě si pořídím i nějakou na svatbu.

Acrobaleno
948 příspěvků 20.12.12 09:51

Ja ich nosím na doma. A navyše nie je čelenka ako čelenka. Takže aj pre 26-ročné vydaté „kozy“ sa nájde tá správna.

Dorenika
464 příspěvků 20.12.12 10:47

Ja ich mam doma asi tak 20 a ziadne nenapadne take ma neba, vacsinou s maslami alebo pierkami, nosim aj zimne..ak nechcete nic esta napadneho ozete si kupit maslu do vlasov ja som tuto kupila v hmku za libru

PavlinkaK
96 příspěvků 20.12.12 10:56

Miluju čelenky, přesto (nebo právě proto?), že má vlasy hodně na krátko. Nosím je jako ozdobu, doplnění outfitu a nejvíc nej jsou s jeleny :-)

Ceresa
465 příspěvků 20.12.12 11:43

Pisete jako byste byla o ctvrt stoleti starsi. Ja je nosim, kdyz na ne mam naladu a infantilne si neprijdu.

majuss
94 příspěvků 20.12.12 12:12

Nosiť!!!

Blair
359 příspěvků 20.12.12 12:18

Taky čelenky miluju a nosím (i když teď v zimě ne tak často). Pokud nemá nějakou obří mašli přes celou hlavu, nevidím problém nosit ji i ve vyšším věku.

Karoleenah
2322 příspěvků 20.12.12 12:19

Já nosím spíš ty pružné, případně nějaká kvítka, z těch klasických už mám jen jednu jemnou perličkovou a jednu štrasovou a i ty nosím spíš míň. Ale rozhodně si nemyslím, že v šestadvaceti už na čelenky nemáte věk. To jen já si kdysi koupila čelenku s obří černou saténovou mašlí a měla jsem z ní hroznou radost, ale pak jsem si ji jednou vzala na jakýsi večírek kde se i fotilo a když jsem pak ty fotky viděla, úplně jsem se zhrozila, vypadala jsem jak debilek a nechápu, že mi to nikdo neřekl! :D Tak si od té doby trochu držím odstup. Ale pokud si vy na rozdíl ode mě vyberete nějaké normální modely, fakt nevidím důvod, proč nenosit…

Harmonika
244 příspěvků 20.12.12 20:34

Čelenky miluju a nosím je. Skoro pořád. Mám jich snad 30, různé barvy i s ozdobou (a k nim nosím bižu náušnice pecičky také v různých barvách). Čelenku si vkládám do vlasů (delší mikádo), tzn. nemám jimi přichycenou ofinu a vlasy po stranách, jak se to třeba nosilo za mého mládí (a jak obrázkem vyjádřila Diankenstein. K jejich nošení mě inspirovala Blair z GG. :-) Je mi 32. K šatům je čelenka skvělý doplněk, ale nosím ji i ke kalhotám, i tu s mašlí, jen ta mašle nesmí být obří. Vnímám to tak, že čelenka obzvláštní rozpuštěné vlasy (obzvlášť je-li do nich jen vložena).

indyka
625 příspěvků 20.12.12 22:09

Jak já bych chtěla řešit tento problém… čelenky se mi moc líbí, ale mám hodně vysoké čelo, tudíž kdybych u nich měla ofinu dozadu (jak to nosí hodně slečen a sluší jim to), tak bych vypadala, že chci někoho nabrat na rohy.

Jediné, co občas nosím, je jednoduchá látková látková čelenka, co schová i kousek čela a většinu uší, to nevypadám ani jako trkající koza, ani jako ušoplesk a to je fajn.

Takže pokud se vám líbí, směle do toho.

aailyyn
807 příspěvků 20.12.12 22:26

@indyka

Tak si tu ofinu do čelenky prostě nedávejte, to nemusí být funkční záležitost, jakože vám to ulízne vlasy, aby nikam nepadaly, pouze estetická. Vysoké čelo je prý znakem inteligence… ;-) Říká ta, která se v pubertě ofiny zbavila, protože mi ji maminka stříhala celé dětství, já to nenáviděla a vzít na milost mě ji přiměla až moje úžasná kadeřnice (anžto bez ofiny být prostě nemůžu). :-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 20.12.12 22:29

Oo jeee, já bych je nosila hned, i v 28…akorát bych musela mít buď víc vlasů, nebo menší hlavu. jsou mi všechny malé a neskutečně tlačí :-( ty gumičkové mi zas nemají na čem držet a kloužou.

líbí se mi moc, i s velkými mašlemi, peřím, kytkami…nejvíc v rozpuštěných (ale upravených!) vlasech.

Tebah
4255 příspěvků 21.12.12 11:15

Já je nosím na cvičení, občas i normálně - ráda bych je nosila častěji, ale nosím výrazné brýle a v kombinaci s čelenkou mi to přijde už moc. A je mi taky 26, i když nejsem ani vdaná, ani koza.

zuzinka26
5 příspěvků 21.12.12 11:23

Ok, díky za opravdu super rady, opravdu to moc pomohlo, příště se zase zeptám. Jste opravdu nedostižný.

Matka Vlčice  21.12.12 11:26

@zuzinka26 Já čelenky miluju, ale mám odvahu je nosit jen doma, co mi padlo 30. Za to tam je nosím pořád. Máte pravdu. Já bych byla pro, aby byly vzaty na milost, je to tak praktické…a vlastně i hezké.

Curlygirl
1901 příspěvků 21.12.12 11:33

@Jiná Realita chce to hledat, ale dají se sehnat i takové, které jsou z měkkého drátu, který jde vytvarovat dle hlavy, pak to ani netlačí, ani nepadá.

Tebah
4255 příspěvků 21.12.12 11:35

@zuzinka26 Co přesně se Vám nezdá? Téměř všechny diskutující Vás podpořily, ať je nosíte, pokud chcete.

gabous
196 příspěvků 26.12.12 22:27

Tebah: Dokud jsem si nepřečetla Váš příspěvek, tak mě ani nenapadlo, že by autorka svou poznámku mohla myslet ironicky :).

Jinak k tématu… Je mi 21 a čelenky nosím. I ty velké s obřími květy a mašlemi. Někomu to přijde nevkusné a infantilní, někdo mě chválí a někdo si chce čelenku alespoň na moment půjčit. Tak či tak vzbuzuji pozornost a to se mi líbí :).

majuss
94 příspěvků 26.12.12 23:25

Mňa inak k noseniu čeleniek inšpirovala Blair z Gossip Girl (asi ako mnoho iných dievčat), lebo presne ako hovorí @gabous, sú milé a vzbudzujú pozornosť a to sa mi páči :) odporúčam začať radšej menšími a „jemnejšími“ a postupne nosiť aj väčšie ozdoby, aby vás pohľady hneď neodradili (ak na ne nie ste zvyknutá) :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit