Celulitida a sukně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sudodwhisky
14 příspěvků 17.06.12 21:03
celulitida a sukně

Chtěla bych vědět jaký máte názor na to, když vidíte hezkou holku v sukni, z níž vykukují nohy s celulitidou. Berte prosím ohled na to, že celulitida není vždy spojena s nadváhou či obezitou. Řeknete si, že by si sukni či kraťasy mohla raději odpustit, nebo chápete její problém a všimáte si jiných detailů oděvu?

Reakce:

eveK
333 příspěvků 17.06.12 21:08

Tak když vykukuje dole, to je ještě dobré. Mě v určitém oblečení prosvítá skrz :-) Takovým oděvům se vyhýbám. Když ji má někdo hodně, tak mě to spíš
„potěší“, že je na tom někdo hůř než já. Ale nemyslím si, že by dámy s celulitidou měly chodit kanálama. To bych tam musela taky.

blacken
2320 příspěvků 17.06.12 21:32

Když má štíhlý nohy a jen mírnou celulitidu, tak to neřeším, spíš mě uklidní, že to maj všichni… ale když má plandavý kolena a celulitidu, že je to vidět na dálku a k tomu sukni těsně pod zadek, tak se mi to nelíbí… Ale je fakt, že to máme skoro všechny…tlustý, hubený, lemry, sportovkyně…a nic moc s tím udělat nejde, takže bych to nehrotila. Chlapi stejně většinou neví, co to vlastně je, moc to nevnímaj - je to jev, kterej nejspíš sledujou jen ženský - a to buď aby se uklidnily, že na tom nejsou nejhůř a nebo potěšily, že jsou na tom líp…

seznam.mih  17.06.12 22:30

Já nějak celulitidu nesleduju. Sama jí mám hodně, ale protože k tomu mám ještě fleky po ekzému a viditelná místa, kde mi rostou chlupy, i když je vyškubám, není to hlavní, co mi hýzdí nohy. proto si v zimě užívám krátkých sukní s punčochama a v létě zase plátěné kalhoty, nebo dlouhé lehké sukně, či šaty.
Jo a zrovna dneska jsem se dala do šití kraťas ke kolenům, či nad - ještě uvidím, kde se mi to bude líbit. Džínových kraťas. A budou takové, abych v nich nemusela mít nádherné nožky, které stejně jen tak mít nebudu s mýma širokýma lýtkama.

Jen tak  17.06.12 23:05

Co je celulitida? To je ten marketingový tah, jak vyvolat v ženách komplex a udělat z něčeho, co je běžné, „nedostatek“, a protože dokonalou kůži nemá žádná žena a vzniká pak veliká cílová skupina, tak na tom bezvadně vydělávat? Neuznávám to jako problém ani jako nedostatek, což je současně i odpověď na otázku nahoře.

gulietta  17.06.12 23:11

„Jen tak“,hlavne keď ju mala aj Marylin Monroe. :-)

eyre  17.06.12 23:30

Ja si tiez myslim, ze je to u zien viac-menej prirodzena vec, takze mi to nijak zasadne nevadi.
Ale nemyslim si, ze sa s tym neda nic robit - sama som prikladom. Mozno je to mojim vekom (22) a urcite je to aj tym, ze som ju nemala v nejakom velmi pokrocilom stadiu, ale odkedy som si zacala strazit pitny rezim, obmedzila mastne a tucne jedla a zacala cvicit cviky na zadok, moja celulitida dost vyrazne ustupila, cestne pionierske. Pochybujem, ze sa jej zbavim uplne, ale uz aj tento vysledok ma dost potesil.

blacken
2320 příspěvků 18.06.12 00:42

Tak což o to, když piju jak mám, jím zeleninu ke každému jídlu, hodně spím a mažu se nějakým krémem (používám Garnier, ale jen proto, že mi hezky voní a líbí se mi konzistence, na zázračné přípravky nevěřím), tak není prakticky vidět, jen při zmáčknutí oné partie. Ale zbavit se jí nadobro podle mě nejde. Je fakt, že nijak necvičím a mastný a slaný jídlo si taky občas dám. Ale zase znám i holky, co dodržovaly životosprávu, chodily několikrát týdně na tréninky atletiky, gymnastiky a bůhví čeho a byly na tom i hůř, takže tím to asi nebude. A stejně není kde by ji kdo viděl, tak krátké sukně nenosím a pod punčochama vidět není. Jednou jsem udělala vtip před přítelem na svoji celulitidu a on se divil, že žádnou nemám- tehdy jsem zjistila, že vůbec netuší, jak to vypadá - z reklam vědí, kde by to mělo být, ale poznají to až ve stádiu Rubens.
Takže netřeba se stresovat:-D

Jen tak  18.06.12 04:50

Gulietta: teď nevím, jestli jste to myslela vtipem, nebo vážně:-) Pokud vážně, tak já tam na tom obrázku u Marilyn nic nevidím… nikde nic…

Sibyla
2639 příspěvků 18.06.12 06:43

Vypadá to, že proti celulitidě není léku: nejbohatěí a nejkrásnější ji mají taky:
 http://www.tyden.cz/…litidu_5730/

seznam.mih  18.06.12 08:36

Na celulitidu je právě nejhorší takový ty „skákavý“ sporty. A překvapuje mě, že se tu zatím neozval názor typu, že „správná dáma nosí takové oblečení, aby nepohoršovala ostatní svojí celulitidou. Že je to neestetická věc a já nevím co ještě“.

Sibyla
2639 příspěvků 18.06.12 08:40

Jak vidno, nic se s tím nenadělá, a do plavek se svlékáme všichni.

Pavučinec plyšový  18.06.12 17:20
@jen tak píše:
Co je celulitida? To je ten marketingový tah, jak vyvolat v ženách komplex a udělat z něčeho, co je běžné, „nedostatek“, a protože dokonalou kůži nemá žádná žena a vzniká pak veliká cílová skupina, tak na tom bezvadně vydělávat? Neuznávám to jako problém ani jako nedostatek, což je současně i odpověď na otázku nahoře.

Máte pravdu. Než se v médiích začalo o celulitidě psát jako o strašném problému, byly to jenom „rozkošné dolíčky.“

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit