Černé gaťky a bílé šaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zoufalanevesta
51 příspěvků 27.04.12 10:36
Černé gaťky a bílé šaty

http://www.super.cz/…tangach.html
Tak tomuhla říkám módní faux pas hodné dospívající slečny na základce. Vykukující podprsenka nebo kousek kalhotek je proti tomuhle drobná chybička. Když jsem někdy ve dvanácti začala nosit první podprsenku, bylo mi řečeno, že pod tmavé oblečení tmavé prádlo, pod světlé… Já vím, řeč je o kalhotkách, ale princip je pořád stejný.
Možná jsem jen něco nepochopila a tohle je záměr, je to nějaký trend nebo to má nějaký vyšší smysl? Žiju v bludu a jsem v zajetí stereotypu?

Reakce:

Blair
359 příspěvků 27.04.12 14:06

Pro mě je něco takového taky nemyslitelné a nepochopitelné. Jediná možná omluva je, že všechno ostatní prádlo měla špinavé, což pochybuju.:)

janiiiv
781 příspěvků 27.04.12 18:32

Ach bože, a já měla straaaašnej problém, že mi jsou pod bílými šaty vidět bílé kalhotky…
A že má velikost 32? Kdyby se dala sehnat, tak ji mám taky, dost možná i 30. Šaty F&F vel. 34 jsou mi velké, halenka/tričko z KappAhl 32/34 by taky snesla ještě míň :p Vážně by mě zajímalo, co nosí ty topmodelky (dobře, no, konfekce to asi fakt nebude…) a případně i tahle paní (když to zrovna nejsou průsvitné bílé šatičky).

Oliva
33 příspěvků 27.04.12 18:58

Já jsem si jistá, že to je úmysl. Z důvodu upoutání pozornosti (což očividně vyšlo).

hanabanana76
160 příspěvků 28.04.12 14:21

Je to nehezke, pod bile obleceni zasadne telove pradlo!
Kdy zeny konecne pochopi, ze spodni pradlo na ocich vsem neni SEXIIIIII…

Chany
871 příspěvků 03.05.12 18:47

Cit.: „Aneta Savarová netušila, že jsou šatičky průhledné“ - hahaha, kdo jí skočí na špek?? Anebo to chce pro ni dioptrické brýle o síle á lá popelník a lekci vkusu?

Sibyla
2639 příspěvků 03.05.12 19:12

To už je opravdu urputná snaha upoutat pozornost. Jinak: pod bílou radši tělové než bílé prádlo, bílá razí.

Kolemjdoucí  03.05.12 19:34

Obrázek s hezkým popisem: „Aneta Savarová netušila, že jsou šatičky průhledné.“ :-) Ale ano, tušila.

Jak je psáno výše - snaha ukázat okolí to, o čem si dotyčná myslí, že je její předností, a upoutat pozornost, jak nejvíc to jde. Potíž je v tom, že negativní pozornost není totéž, co pozitivní, možná je to ale paní jedno.

Ema_SN
148 příspěvků 03.05.12 19:42

Aneta Savarová netušila, ona to vedela! :-)

gatky  04.05.12 00:21

Kdyby to byla zpráva o Hanychové nebo Ochotské, tak je mi to putna, ale u zprávařky veřejnoprávní televize… myslím, že na akci „křtíme v baru v minišatech s modelkama koktejly“ by se neměla prezentovat vůbec. Nedovedu si představit, že by tam naběhla třeba Drtinová :) A divím se, že takovéhle aktivity nemají zakázané…

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit