Černé krajkové šaty – obuv a doplňky k nim

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kytara
5 příspěvků 23.01.14 22:26
Černé krajkové šaty – obuv a doplňky k nim

Dobrý večer, dnes jsem si přinesla plesové šaty od švadleny, sebrala odvahu, vyfotila se a prosím o vaše názory ohledně obuvi a doplňků. Vyzkoušela jsem černé lodičky a světlé psaníčko, ale nejsem si jistá, jestli černé boty nepůsobí příliš tvrdě. Nemám moc možností výběru společenské obuvi (ze zdravotních důvodů), proto mám jen druhou možnost a tou jsou světlé otevřené střevíčky na podpatku. Správně by ale k dlouhým šatům měly být uzavřené lodičky, tak nevím.
Vzhledem k tomu, že výstřih je olemován ozdobnou krajkou s drobnými kamínky, vynechala bych náhrdelník, ale chtěla bych hezké náušnice. Poradíte, jaký typ by byl vhodný ke krátkým hnědým vlasům? Děkuji za vaše názory.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

Reakce:

Alterations
533 příspěvků 29.01.14 17:00

Já bych být vámi doplňky vůbec neřešila, ale připnula bych si na rameno nějakou pravou krásně vybarvenou květinu. Orchidej, nebo nakonec i brambořík. To by vám i každému, kdo se na vás podívá nejlépe zvedlo náladu.

Prokes
11 příspěvků 23.11.15 12:27

Ahoj, kup si nějaké stříbrné doplňky a boty, to by podle mě mohlo k černým krajkovým šatům být pěkné!:)

Příspěvek upraven 05.01.16 v 16:01

Jordaan
5589 příspěvků 23.11.15 12:52

@Kytara

ale kde je ta fotka? Takhle naslepo Vam tezko poradime.

stricc  23.11.15 13:14

@Jordaan to je dotaz rok starý, fotka u něj byla.

Jordaan
5589 příspěvků 23.11.15 13:16

@stricc

oh :-D. zmatl me ten posledni prispevek a uz jsem to dal nezkoumala. mea culpa

stricc  23.11.15 13:18

@Jordaan kdo to má stíhat. Já si tu fotku náhodou pamatuju, protože to byla poslední rána mé toleranci vůči bílým šatům potaženým černou krajkou.

Jordaan
5589 příspěvků 23.11.15 13:21

@stricc

v tom pripade je dobre, ze uz tu neni ;-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit