Černé kulaté lodičky v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jumbee  06.09.12 21:02
Černé kulaté lodičky v Praze

Všechny zdravím!
Sháním černé lodičky s kulatou špičkou, na co nejmenším podpatku (ideálně 4-5cm). Nejlépe úplně jednoduché lesklé, mohou mít na sobě stříbrné detaily. Cena ideálně do dvou tisíc. Víte o něčem? Nejsem zvyklá chodit do obchodů s dražšími botami, proto se raději předem ptám (mám zdravotní problémy, které mi nedovolují momentálně dlouhé obcházení obchodů). Internetové obchody ne, musím vyzkoušet, mám hodně zvláštní nohy.
Předem díky komukoli za odpověď.

Najdete v encyklopedii: Černá barva

Reakce:

MP_Emi
107 příspěvků 11.09.12 22:33

@jumbee Nevím, jakou velikost bot sháníte ani z jaké části Prahy jste, tak Vám napíšu značky a několik obchodů, třeba Vám něco z toho pomůže. Kulaté špičky mívají často zdravotní a pohodlné boty, např. od značek Scholl, Ecco, Clarks, ara, Gabor, Rieker, Josef Seibel, Santé, Tamaris. Některé tyto značky jsou dražší, ale pokud narazíte na výprodej nebo to zkusíte v outletu, měla byste se do 2 tisíc vejít.
Doporučuji se podívat do těchto obchodů:

• Ecco, Salamander a další obchody s obuví ve Fashion Areně (outlet ve Štěrboholích)
  • Studio zdravého obouvání, Plzeňská 54, Praha 5 (u zastávky tramvaje Bertramka)
  • velký obchod na rohu Vladislavské a Lazarské (jméno si bohužel nepamatuji)

Podívejte se i do velkých lékáren, když půjdete kolem, v Praze mají zdravotní boty také často v nabídce.

Pokud byste chtěla něco upřesnit, napište mi sem nebo mi pošlete soukromou zprávu.

Hodně štěstí při nákupu!

jumbee  11.09.12 22:35

@MP_Emi Díky! Sháním 40 :).

MP_Emi
107 příspěvků 11.09.12 23:07

@jumbee V tom Studiu zdravého obouvání byste mohla uspět. Nakoukla jsem do jejich internetového obchodu http://katalog.studiozdravehoobouvani.cz/ a několikery boty bych tam asi našla, i když někdy s nižším podpatkem.

Pokud byste to zkoušela u Václavského náměstí v té prodejně na rohu Lazarské, co jí nemohu přijít na jméno, podívejte se rovnou i do prodejny ara ve Vodičkově, je to od sebe jen kousíček.

Hlavně až někam vyrazíte, zjistěte, jaké tvary a značky Vám sedí dobře na noze, i kdyby ty boty měli jen v jiné barvě, než chcete. Když budete vědět, jaký model v jaké velikosti sháníte, můžete prodejny obvolat. Navíc v některých prodejnách (třeba ara) Vám dokážou říci, jestli jsou vybrané boty k dispozici v nějaké jiné jejich pobočce.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 11.09.12 23:07

Cierne lodicky s gulatou spickou som videla v predajni Ara na Dejvickej a v Tescu na Narodni. A inac vrelo odporucam Fashion Arenu, vacsinou topanok mam odtial :-)

Karin
3401 příspěvků 04.10.12 10:14

Já mám jedny takové od značky Tamaris, já je sice kupovala přes net, ale vím, že je vedou i některé kamenné obchody, třeba Reno, možná i Deichmann… A další takové lodičky mám z Marks & Spencer, tam mívají taky hezké botky, třeba i na širší nohu… A ještě mám jedny, ale šedé, z Globusu. Je to značka Jana, dělají taky i boty na širší chodidlo, a jsou fakt pěkné a nadčasové (jednoduchý design, kulatá špička, mašlička) a pohodlné. Globus (v Praze na Černém Mostě) mě vůbec překvapil tím, že se tam dají koupit i dobré boty, které na sobě nemají hromadu zbytečných kravin :-)

Moir
1806 příspěvků 04.10.12 10:37

@Karin jen pro doplnění Jana je „nižší“ řada značky Ara, stále dosti kvalitní, cenově však dostupnější

Karin
3401 příspěvků 04.10.12 11:39

@Moir : ano, já myslím, že ty moje boty snad ani nejsou kožené, jen koženkové… A stály určitě do tisícovky. Nicméně i tak jsou podle mě kvalitní, vypadají fakt pěkně (vůbec na nich není poznat, že byly levné) a jsou velmi pohodlné, protože mají za prvé prostor širší chodidlo a za druhé jsou nejspíš dobře tvarované z ortopedického hlediska, takže i když mají podpatek (asi 4-5 cm), můžu si je klidně vzít na celodenní výlet (pamatuju se, že jsem v nich na jaře prochodila terezínskou Malou pevnost - kam jsem přece jen nechtěla jít oblečená jako turistka - což je chození minimálně na půl dne) a taky si je běžně beru na chození po Praze, kde obvykle taky strávím nejmíň toho půl dne, a úplně v pohodě. Takže kvalitní podle mě určitě jsou (a ty ostatní, o kterých jsem psala, taky :-))

ccci
42 příspěvků 04.10.12 11:56

Viděla jsem takové, zn. Gabor, v jednom z krámků mezi Florencem a Náměstím Republiky (ale stály asi 2600), určitě jsem narazila na podobné Tamarisky (asi v obuvi v pasáži na Dejvické a určitě ještě někde, moc se mi ale nelíbily, tak cenu nevím), a taky jsem měla jedny na nohou v CCC na Zličíně, nebyly ale úplně černé, spíš tmavošedé. Stály myslím 1100. Všechny kožené. Nicméně já koukám po velikosti 36, takže nemůžu říct, jestli by měli i tu 40. Držím palce při shánění:-)

jumbee  04.10.12 12:35

Už jsem něco sehnala, ale i tak díky, rady se mi budou určitě ještě někdy hodit :).

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit