Černé skinny džíny, co se nevytahají

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bačavelmistarý
112 příspěvků 10.02.13 14:01
Černé skinny džíny, co se nevytahají

Ahoj pekelníci, potřebovala bych poradit, kde koupit nějaké kvalitní skinny rifle, ze kterých by se po pár týdnech nošení nestal pytel? Koupila jsem si posledně moje první v tomto střihu a cítím se v nich skvěle, ale dost se na ně chytá prach, navíc mi povolily přes zadek a kolem stehen, musím je stahovat páskem a už nevypadají pěkně. Barvu bych chtěla černou, bez nějakých barevných nášivek, černé švy, prostě něco jednoduchého. Na ceně zas až tak nesejde, hlavně, aby se to zas nevytahalo! Máte nějakou zkušenost?

Najdete v encyklopedii: Černá barva

Reakce:

edge  10.02.13 14:25

Já mám jedny skvělý od Tom Tailor. Je jim už přes 10 let, původně to byl bootcut střih, ze kterýho jsem si vyrobila skinny, přešila si zadní kapsy o kousek níž a vypadají pořád dobře. Vytahaný nejsou vůbec a tmavě modrá barva taky nikde nešisuje. Bohužel nevím, jak na tom je tato značka teď. Dobrou zkušenost mám i s leviskama. Tak přeju hodně zdaru při hledání.

megisek 1
156 příspěvků 10.02.13 19:38

Jednoznačně hlasuji pro značku Levis, jejich kvalita a střihy nemají chybu.

Natkha
15 příspěvků 10.02.13 23:37

Pepe jeans mají kvalitní.
Mám od nich 3, dvoje černé a 2 roky drží.

LorelaiH.
2998 příspěvků 11.02.13 08:04

@Natkha my (resp. manžel) s Pepe jeans moc dobrou zkušenost nemáme. Džíny se ani ne po roce nošení (samozřejmě manžel střídal s jinými kalhotami) začaly prošoupávat mezi nohama, nakonec skončily jako „pracovní“ na zahradu. Za ty prachy už bych je tam nikdy nekoupila!:(

chuliganka  12.02.13 20:27

Ja nevim, mam doma dziny Levis za nekolik tisic a jejich nejvetsi nevyhodou je to, ze vyprane vypadaji skvele, ale uz po jedinem noseni se dost vytahaji, takze vypadaji najednou uplne jinak (o dost volnejsi).a take se mi prosoupaly mezi nohama (upozornuji, ze nemam nadvahu)…

Andy.X
43 příspěvků 12.02.13 21:06

Topshop :)

blacken
2320 příspěvků 12.02.13 21:24

No, já mám paradoxně nejlepší zkušenost se skinny džínama z tržnice. Mám srovnání s H. I.S a s obchodama typu HM, takže přiznávám, žádná sláva. Ale nejlepší džíny si nakonec vždy koupím na tržnici. Resp. mezi nohama se mi prošoupou dřív nebo později všechny kalhoty a tak za ně dávám co nejmíň (skinny jsem si původně chtěla jen vyzkoušet) a nejdýl pěkný mi vydržely dvoje tržnicový.

Kuzalka  17.02.13 18:32

Nejraději mám Diesel, řekla bych že nemají konkurenci, ale souhlasím také s Tom Tailor, kór ta jejich nová barevná kolekce se moc povedla www.yes-eshop.cz

razorblade  17.02.13 19:52

Ja mam dobrou zkusenost s nextem

BP0991
213 příspěvků 25.08.14 22:39

Ono totiž v levisu by se měly kupovat ty džíny o číslo menší než jste zvyklá.. to v obchodě zákaznicím říkáme, že o číslo menší, protože se hodně uvolní.. protože tam je elastan.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit