Červená ramínka

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babakoko
202 příspěvků 17.03.13 12:12
červená ramínka

Zdravím,
nějak mně začíná vadit rozdávání červených ramínek jako na továrním páse. V diskuzi pod obrázkem jich člověk dostane 15 za odpověď na konrétní dotaz např. proč se modelky neusmívají, jestli někdo neví zda jsou letos v módě proužky nebo kde sme viděli podobný kabát.
Zdá se to jenom mně? Kdy dáváte červená vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 17.03.13 12:15

Když s něčím výrazně nesouhlasím, tak ho tam dám. Já bych z toho nedělala takovou vědu. Země se opačně točit nezačne ;-)

Audrey.Piper
412 příspěvků 17.03.13 12:15

Já dávám červené když někdo zbytečně zahlcuje fórum diskuzemi, kde se nic nevyřeší :D
Abych nebyla jedovatá, tak tady je můj hlavní důvod: když nesouhlasím (nelíbí se mi) s celým obsahem příspěvku
Pokud nesouhlasím jen částečně, nechávám bez ramínka.

Gräfin
2634 příspěvků 17.03.13 12:16
@babakoko píše:
Kdy dáváte červená vy?

za neschopnost použít funkci vyhledávání. Ramínka se řešila v několika diskuzích stále dokola. Nemyslím, že jsou tak důležitá, aby si zasloužila vlastní dikuzi.

alka11
168 příspěvků 17.03.13 12:20

Červené ramienko dávam keď sa mi outfit nepáči alebo nesúhlasím s názorom. Nezdá sa vám to, niekto dá červené i na otázku „kde ste boli na dovolenke“ bez vysvetlenia.

rajka.kajka
57 příspěvků 17.03.13 12:27

Já dávám červená když chci všechny potrollit. To si otevřu diskuzi a jedu od shora dolu a všem dávám červená, ani nečtu příspěvky… :D (takže ode mě máte každej jedno i tady :D )

To je otázka tohleto :D Prostě když se mi to nelíbí přeci!

KlaudieS
1640 příspěvků 17.03.13 12:35

@rajka.kajka Vy si z toho děláte srandu, ale vypadá to, že se tak vážně někdo baví :D.

real.blond
6688 příspěvků 17.03.13 12:53

@babakoko dala jsem Vam zelene, abyste mela hezci den:-) a netrapila se tolik virtualni realitou..

rajka.kajka
57 příspěvků 17.03.13 12:57

@KlaudieS už to tak bude…

Messalinna
94 příspěvků 17.03.13 13:59

Já si z ramínek nic nedělám… bavím se tím :D

JedovatéHádě
350 příspěvků 17.03.13 13:59

@rajka.kajka :D za to máte u mě bludišťáka :D

Ginevra
646 příspěvků 17.03.13 14:06
@babakoko píše:
Zdravím,
nějak mně začíná vadit rozdávání červených ramínek jako na továrním páse. V diskuzi pod obrázkem jich člověk dostane 15 za odpověď na konrétní dotaz např. proč se modelky neusmívají, jestli někdo neví zda jsou letos v módě proužky nebo kde sme viděli podobný kabát.
Zdá se to jenom mně? Kdy dáváte červená vy?
@Gräfin píše:
za neschopnost použít funkci vyhledávání. Ramínka se řešila v několika diskuzích stále dokola. Nemyslím, že jsou tak důležitá, aby si zasloužila vlastní dikuzi.

http://www.modnipeklo.cz/…uskuje-1114/

Příspěvek upraven 17.03.13 v 14:12

Jackie Daniels
156 příspěvků 17.03.13 14:09

Otevřeně přiznávám, že některým uživatelům dávám to červené prostě snadněji než jiným.
Ale když se na to podíváte, tak většina rozumných diskutérů má minimálně dvojnásobek zelených k červeným, takže pokud to máte také tak, nenechejte se vůbec vyvést z míry.

any2
246 příspěvků 17.03.13 14:59

Dávám je, když nesouhlasím/něco se mi nelíbí. A dávám je pokaždé, když se někdo zbytečně ptá, proč je dostal :D ať má radost :D

ooola
129 příspěvků 17.03.13 15:17

Já nedávám téměř vůbec, jenom občas, když vidím povzdech typu „za co mám sakra ta červená ramínka“ tak ještě jedno přidám. Nějak mě bůhví proč rozčiluje, když si někdo zatěžuje život takovou kravinou, jako že dostal červené ramínko. Akorát teď jsem udělala vyjímku a za úvodní otázku ho nedala:-)

Martini90
159 příspěvků 17.03.13 15:48

Děláte, jako kdyby poměr zelených a červených ramínek a absolutní počet červených ramínek na MP byl středobod světa a údaj, který určuje kvalitu člověka. Protože neurčuje.

ni2ka  17.03.13 16:37
-

No, já jsem nejvíc červených dostala za svoje politické názory -nezbožňuji Karla
a nenadávám na Klause, čímž jsem se zařadila mezi tu horší polovinu národa..

smrtonoška  17.03.13 16:51

Ale tak mně přijde celkem logické, že když někdo prezentuje nějaký docela nekonfliktní osobní názor a pak bác! schytá nálož červených bez toho, aby kdokoliv z těch třeba 50 hodnotících napsal, co je na tom názoru špatně nebo s ním otevřeně nesouhlasil, tak se zeptá… nechápu, že na slušnou otázku (neříkám takové ty stesky a výmluvy) někdo reaguje hned jak býk na červenou. Je fakt, že se tím diskuse docela zahltí, tak by se to nemělo přehánět.
Ono taky mívám někdy tendenci si přisadit - není nic jednoduššího než střelit červené bez čtení příspěvku, když vidím, že ostatní reagují taky zamítavě. Nebo když je to příspěvek moc dlouhý a má převahu červených, tak ani nečtu. Nebo je prostě moc vychytralý, psychologizující atd. Důvodů je hodně.

Nixe Lulu
326 příspěvků 17.03.13 18:11

Ramínka nedávají vždycky smysl - viděla jsem tu např. téma výhradně o tom, kolik je komu let, nešlo tam tedy o nic víc než podělit se o tento údaj. Přesto tam snad skoro každá odpověď měla ramínka (co se může komu líbit nebo nelíbit na něčím věku? Tam nemá smysl dávat zelená ani červená.)
Taky se mi nelíbí dávat červená za pouhý nesouhlas, hlavně ohledně málo závažných témat, kde vlastně o nic nejde.
Já si je šetřím spíš na výjimečné případy - něco, co mi připadá hodně hloupé anebo vulgární, zbytečně konfliktní, nebo když jde u mě o hodně silný nesouhlas.

smrtonoška  17.03.13 18:48
@Martini90 píše:
Děláte, jako kdyby poměr zelených a červených ramínek a absolutní počet červených ramínek na MP byl středobod světa a údaj, který určuje kvalitu člověka. Protože neurčuje.

Neurčuje, ale čistě v rámci tohohle webu má jistou vypovídací hodnotu o tom, jaké názory jsou tu populární a jaké naopak nikoliv. Jen nechápu, proč každému, kdo zmíní ramínka, se hned připisuje hrocení. Kdybych to hrotila, tak sem nic nepíšu. Řekněme, že mě to občas zajímá.

Atlacoya
2146 příspěvků 17.03.13 18:58

Používám červené ramínko jako výraz „nesouhlasím,“ protože kdybych měla na každý příspěvek napsat odpověď tak za prvé nedělám nic jiného a zadruhé by byly diskuze opravdu velmi nepřehledné. Taky dávám mínus když někdo používá vulgarismy a nesmyslně se hádá.

Atlacoya
2146 příspěvků 17.03.13 18:59

@smrtonoška Ano, jsou ukazatelem, které názory jsou populární - proto někdy koukám po příspěvcích, kde je poměr zelených a červených vyrovnaný, protože právě tam třeba najdu náhled z jiné strany.

system_error
815 příspěvků 17.03.13 19:39

@Nixe Lulu tak já naopak u méně závažných témat dávám červené jako znamení nesouhlasu, ale jinak nereaguju, protože mě to nestojí za reakci. Obvykle je to u tématu, kdy se stejně už dalších x lidí ozvalo s reakcí, takže mě přijde zbytečné dávat tam tu samou v bleděmodrým, případně už se stejně diskuze vyvinula jiným směrem a přijde zbytečné, to znova rozmazávat. Ale aspoň ho tam dám.
Naopak u zásadnějšího nesouhlasu se ozvu i s reakcí, případně když mám pocit, že se zatím nikdo nevyjádřil v podobném duchu.
Ptaní po červených moc nechápu, troll se neozve a pokud je to reakce na názor, tak ty v diskuzi obvykle jsou, jen jich nebude 20, ale třeba 2 nebo 3. Naštěstí.

MaM7
177 příspěvků 17.03.13 19:58

Já jsem dostala jednou červený když jsem napsala že jsem studentka a nemůžu si dovolit dražší podprsenku:D

smrtonoška  17.03.13 20:04
@MaM7 píše:
Já jsem dostala jednou červený když jsem napsala že jsem studentka a nemůžu si dovolit dražší podprsenku:D

A já za to, že nosím velikost 75B :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit