Červenání - jaký make-up?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ellen Rash
6 příspěvků 06.05.14 10:32
Červenání - jaký make-up?

Ahoj,

potřebuju poradit. Mám poměrně dost citlivou pleť se sklonem k červenání - prakticky rudnu soustavně; ve stresu, z radosti, ze smutku, z rozčilení… Jinak mám normální pleť, bez vysušení, bez akné…

Prosím, poraďte mi, jaký make-up zvolit? Myslím konkrétní produkty, s nimiž máte zkušenost. Já jsem vyzkoušela Alverde make-upy - všechny zklamaly. Rimmel, Miss Sporty - nekvalitní.

Osvědčil se mi akorát krém BB od Mixy, ten je fajn, ale make-up to není, že… :-(

Díky za tipy!

Reakce:

Rosse
146 příspěvků 06.05.14 10:39

Doporučuju tento: http://www.dermacol.cz/…ake-up-cover
Perfektně kryje, není třeba silná vrstva, vydrží dloho a v neposlední řadě i velmi příjmená cena. Používám denně a vydrží přes půl roku.

Kay_Adams
1612 příspěvků 06.05.14 11:10

Ten Dermacol robieva drsnú masku a na leto je imho dosť hutný. Lokálne fajn, ale na celú tvár, neviem :/ (ale niekomu vyhovovať môže, nepopieram).

Na rosaceu pomáha jej najmä predchádzať (rozalix apod., podkladové krémy so zeleným podtónom etc). Makeup mám „normálny“, Lancome Teint Idole a mne funguje.

v2e2rka
477 příspěvků 06.05.14 11:13

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že makeup červenání neskryje, to by musela být fakt už rovnou fasáda. A navíc musím makeup stejně podmáznout krémem. Jako podklad používám krém od Eucerinu na citlivou pleťse sklonem k začervenání-je zelený, takže rudou neutralizuje a ještě pomáhá zklidňovat podrážděnou pleť. Ve všední den používám jen krém samotný, jsem přirozeně bledá, případně přepudruju.

Ymber
97 příspěvků 06.05.14 11:41

Německá značka Artdeco dělá kvalitní a přitom cenově rozumné věci. Mají výběr textur i odstínů, osobně mám zkušenost s krycí tyčinkou a krémem Camouflage (to druhé je make-up, ale já používám jako korektor, na celý obličej by mi přišel hutný), i klasické tekuté make-upy jsou prý dobré a mají výdrž, ale to vím jen z doslechu a z recenzí na Makeupalley.com… Zčervenání obecně neutralizuje zelená barva (fakt to funguje, tu krycí tyčinku mám v nazelenalém odstínu, používám na červené flíčky), tak jestli červenáte hodně, můžete zkusit použít na větší plochu. Ale opatrně, protože když zrovna červená nebudete, tak to z vás udělá bledulku zelenou a budete vypadat, že je vám špatně.

Edit: Camouflage Cream, odstín Neutralizing Green (info na stránkách výrobce)

Příspěvek upraven 06.05.14 v 11:55

dadlína
20 příspěvků 06.05.14 11:44

Četla jsem o tom na blogu U lahodné barvy - slečna doporučovala zelenou bázi pod makeup od Stage.

Rosse
146 příspěvků 06.05.14 13:17

@Kay_Adams samozřejmě se s ním musí opatrně, slaboučkou vrstvu, kryje fakt silně a ještě mohu také doporučit zelenou bázi Eucerin, dělají denní i noční. Používám ho i v létě.

Kay_Adams
1612 příspěvků 06.05.14 13:23

@Rosse
Mne sa zdá, že mi práve zhoršil póry na lícach (tvářích). Proste ich mám viditeľnejšie, väčšie… prestala som to patlať, už naozaj len korekčne na veľmi zlé miesta, lokálne.
Ale to je asi fakt individuálne.

Inak, ako som už niekde písala, mám od A-Derma Sensiphase AR („AR“ je skratka pre Anti Rouge), nazelenalý krém, a je to rozhodne lepšie, než nejaký obyčajný.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit