Červené šaty a náhrdelník

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

honeybunny.
1 příspěvek 09.01.15 11:13
červené šaty

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit ohledně maturitních šatů. Vím, že takových diskuzí už zde bylo nespočetně, ale v žádné jsem nenašla odpověď na moji otázku.
Koupila jsem si obyčejné, nijak nezdobené šaty z Asosu a nevím, co s doplňky.
Psaníčko i boty mám (zatím) černé, přemýšlela jsem i o tělových lodičkách, ale to by znamenalo i nové psaníčko atd.
Jelikož jsou šaty bez ramínek, potřebovala bych poradit, čím „zaplnit“ dekolt, abych je doplnila i jinou barvou, než černou.

Reakce:

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 09.01.15 11:43
red and mint

Nevím proč, ale vzpomněla jsem si na Cameron Diaz. Před pár lety mě na ní zaujaly fuchsiové šaty s tyrkysovými doplňky. Vypadalo to úžasně, svěže, přestože by se kombinace těchto odlišných barev mnozí obávali. Pokud jste odvážná, zkuste červenou zkombinovat s mátovou. Mohlo by to fungovat podobně „wow“. Na googlu jsem našla nespočet odkazů na spojení „poppy and mint“. Určitě bych si pořídila statement necklace a možná právě v této barvě. Možná i v sadě s náušnicemi.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit