Český e-shop

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chiruzam
104 příspěvků 09.03.13 14:59
Český e-shop

Existuje nejaký dobrý český e-shop? Myslím taký, v ktorom by popisky boli v češtine a nakupovalo sa za české koruny. Nejak nemám odvahu nakupovať z Británie kvôli prípadnému vracaniu objednaného tovaru.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

marmota-b
529 příspěvků 09.03.13 15:20

Nejsem teda vhodná osoba, protože přes internet nenakupuju, ale: e-shop na co konkrétně? Asi byste to měla blíže specifikovat.

ernst
8 příspěvků 09.03.13 15:26

Na takto položenú otázku sa dá povedať iba: áno existuje. :)
najdolezitejsie je povedat ze co chcete kupovat ;)

Chiruzam
104 příspěvků 09.03.13 16:08

Aha, tak som nejak predpokladala, že je to jasné, keďže sme na módnom pekle :), myslím e-shop na oblečenie.

Jiná Realita
13791 příspěvků 09.03.13 16:12

Velice silně specifikováno…

a chcete pyžama, bačkory, teplákovku, velkou večerní, malé černé, kostým, zástěru? nebo je vám to úplně jedno a prostě jen chcete cokoli koupit?

někteří uživatelé předpokládají, že každý, s kým přijdou do styku, má křišťálovou kouli.

Chiruzam
104 příspěvků 09.03.13 16:43

@Jiná Realita Mám na mysli rôzne druhy oblečenia: sukne, šaty, nohavice, saká atď., asi žiaden obchod neponúka len jeden druh oblečenia. Budem v budúcnosti nútená nakupovať prevažne takto.

marmota-b
529 příspěvků 09.03.13 16:48

Ono se tu mluví i o botách, parfémech, kabelkách… takže tak jednoznačné to není.

miparime
30 příspěvků 13.03.13 13:08
@Chiruzam píše:
Aha, tak som nejak predpokladala, že je to jasné, keďže sme na módnom pekle :), myslím e-shop na oblečenie.
ženský eshop nevím, já nakupuju spíš v kamenných obchodech, ale manželovi kupuju tady www.assante.cz, chodí do práce v obleku, takže spotřeba je veliká :(

ooola
129 příspěvků 13.03.13 13:16

No jelikož jste nijak nespecifikovala, tak nabídnu tohle http://www.atomrat.cz/

nevím, jestli zrovna na módním pekle nad tím budete jásat, ale český eshop to je:-)

Cchi
2 příspěvky 13.03.13 14:00

No, chcela som napisat, ze fler - kedze uz sme v tom modnom pekle :-)

VandaRybna
3240 příspěvků 22.08.14 11:18

Tak za tuhletu diskusi by si všechny březnové přispěvatelky zasloužily pár do zubů. Hledám tady nějakou diskusi o českém eshopu a narazím na tenhle zbytnělý premestruační syndrom.

kayav  22.08.14 20:13

@Cchi touché :-)

Akitaken
4960 příspěvků 23.08.14 07:35
@VandaRybna píše:
Tak za tuhletu diskusi by si všechny březnové přispěvatelky zasloužily pár do zubů. Hledám tady nějakou diskusi o českém eshopu a narazím na tenhle zbytnělý premestruační syndrom.

Ubohá menstruace.. všechno je její vina..!!!

VandaRybna
3240 příspěvků 25.08.14 07:24

@Akitaken No tak nemůžu tady napsat na plná ústa, že odpovědi na dotaz byly poněkud slepičí, protože i ne příliš bystrému jedinci jistě došlo, o co tazatelce šlo. Nebo snad můžu…?

ImperiaS
2 příspěvky 25.08.14 13:38

Zkuste se podívat tady, jestli vás něco zaujme: http://www.madmax-fashion.cz/
Je to zajímavá móda, u mnoha kousků spíše pro odvážnější typy. Mají i kamennou pobočku v Olympii Olomouc, kdybyste tam měla cestu.

Akitaken
4960 příspěvků 31.08.14 10:21
@VandaRybna píše:
@Akitaken No tak nemůžu tady napsat na plná ústa, že odpovědi na dotaz byly poněkud slepičí, protože i ne příliš bystrému jedinci jistě došlo, o co tazatelce šlo. Nebo snad můžu…?

Víte, kdyby ten příspěvek vyplodil chlap, tak mě to nepřekvapí. Menstruace je mužský „argument“ na všechno, na co jim jiné argumenty nestačí.
Ale že toto vyplodí žena..
Můžete samozřejmě psát, co chcete, jen musíte počítat s tím, že se Vám to taky může nějakým způsobem vrátit..

PS: Většina uživatelů zde je bystrá natolik, aby věci chápala i bez externí nápovědy..

Brunhilde  31.08.14 10:31

@Akitaken
Nebudete mi věřit, ale já v období PMS nejvíc nakupuji. Asi abych si kompenzovala tu frustraci. Pomáhá to.
Zdá se mi, že se proti menstruaci v konverzaci dlouhodobě negativně vymezujete, jako byste to nečetla ráda? Uvolněte se, některé osoby prostě na tom hodně staví, však se s tím nemusíte trápit.

edit: z českých ešopů nakupuji pouze v Pietro Filipi (často) a na Mall.cz, jinak užívám anglické ešopy.

Alterations
533 příspěvků 31.08.14 10:39

Jestli některá máte dobré zkušenosti s nějakým takovým obchodem, tak to sem napište. Další řeči si odpusťte.

Akitaken
4960 příspěvků 31.08.14 17:16
@Brunhilde píše:

Zdá se mi, že se proti menstruaci v konverzaci dlouhodobě negativně vymezujete, jako byste to nečetla ráda? Uvolněte se, některé osoby prostě na tom hodně staví, však se s tím nemusíte trápit.

??? O dlouhodobém vymezování se nic nevím, ale ano, nečtu to ráda. Protože menstruace je přirozený proces ženského těla a ne všeobecný argument na chování žen, které nám není po chuti.

VandaRybna
3240 příspěvků 01.09.14 06:56

@Akitaken Absolutně nechápu, co se mi snažíte podsouvat. Tak dobrá, když jste tak útlocitná, konverzace ze začátku diskuse byla přestřelená, exaltovaná a nesmyslně útočná vůči tazatelce. Stačí? Pochopeno? Téma menstruace a její zneužívání jako argumentu vyčerpáno? Příště budu pod moje příspěvky psát překlady pro technokraty.

karroll
5 příspěvků 18.11.14 20:34

Chiruzam: Ahoj, e-shopu českých je určitě hodně, já ti můžu pomoct jedině kdyby jsi hledala spodní prádlo nebo tak něco. Mám vyzkoušený gatta-puncochy.cz tak zkus třeba mrknout na tuhle webovku a klidně se pak ozvy jestli jsi byla spokojená nebo na nějaké dotazy

Kay_Adams
1612 příspěvků 18.11.14 20:45

@karroll
A vy si zkuste přečíst Pravidla českého pravopisu a možná také nějakou publikaci o tom, jak se dělá PR.

Tvl tohle už fakt není možný.

kddyby jsi
ozvy

To vidím aj ako Slovenka!

SarikaN  19.11.14 10:17

Zkuste třeba Otto, Halens, nebo na zdejších stránkách již kritizovaný Bonprix.

Ale moc toho nečekejte.

Dita.belo
3 příspěvky 04.01.15 20:01
puncochy

Ahoj, s kterými punčochami máš odtud přímo zkušenost? (tu kladnou samozřejmě) :) sháním nějaké kvalitní, klidně i se vzorem, tak sonduju :)

xlominka1
1 příspěvek 08.02.15 15:10
Hodnocení eshopu

Narazila jsem na obchod se sportovním oblečením s dobrými cenami. Máte s ním některá zkušenosti?
 www.sportexo.cz

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit