Český eshop kožených kabelek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP danielka
8 příspěvků 01.02.12 19:50

Jaké znáte dobré eshopy kožených kabelek? Mám dobrou zkušenost s www.borsa.cz , ale jinak se bez referencí neodvažuji, abych nebyla zklamaná…

Reakce:

oskarina
266 příspěvků 02.02.12 07:41

www.marlon.cz
Mám od nich už dvě věci (kabelku a pánskou tašku).

Maslik
1 příspěvek 09.02.12 01:17

http://www.ikabelka.cz Já sem si naposled kupovala kabelku tady a naprostá spokojenost, do dvou dnů jsem ji měla doma

chinin
2788 příspěvků 04.12.12 11:18

@Maslik
Technická: Mně váš link opakovaně proklikl na marlon.cz.

lipo
303 příspěvků 08.01.13 15:09

www.pima.cz
www.sara-jbc.cz
www.krasne-kabelky.cz
www.rj-kubat.cz
Vesměs se jedná o obyčejné noname kabelky, s nákupem zatím nemám zkušenost ani u jednoho, páč se mi nedaří nic vybrat (inu chtít A4, malou kapsičku zvenčí a ještě k tomu dlouhé ucho je moc).
Povzdech alert:
Mimochodem, české eshopy mě pěkně štvou. Některé vykazují jakousi snahu o přehlednost (hledání podle barev NEBO podle formátu NEBO podle druhu kabelky), ovšem většinou to vypadá spíš jako aby se neřeklo. No a většinou se setkávám s dost nedbalým popisem zboží (fotka jen jedna, zepředu a zvenku, někde nejsou dokonce popsané rozměry, někde jsou jen dva, délka popruhu se vyskytuje ojediněle). Moc to nechápu, jim je asi jedno, že si tu kabelku prostě nekoupím, když není info. PO téměř tříměsíčním marném hledání jsem nakonec oslovila eshop sama s dotazem na chybějící údaje, zatím se neozvali.

zhave
34 příspěvků 08.01.13 15:21

www.gregorio.cz

oskarina
266 příspěvků 09.01.13 12:07

Jinak pánská taška od Marlonu , již rok každodenně nošená - před použitím jsem ji vlastníkovi nastříkala collonilem na ochranu kůže - taška získala krásnou patinu a vypadá suprově!
Vypadá to, jako bych od nich měla za propagaci provizi, ale není to tak, jen jsem asi půl roku zoufale sháněla černou kabelku z kvalitní kůže, podle mých představ - a v Dlážděné ulici mi prodavač ukázal asi dvacet tašek, rozuměl řemeslu a nakonec mi nabídl, že mi firma vyrobí černou kabelku podle jiné, hnědé, která mi jediná vyhovovala tvarem. A opravdu, měla jsem jí do deseti dnů!
Tomu říkám profesionální přístup. Tak proto tam nakupuji kabelky a tašky, i pro jiné.

lipo
303 příspěvků 09.01.13 18:23

http://www.delmas.cz

Karin
3401 příspěvků 10.01.13 10:38

Borsa.cz vypadá slibně, nabízejí moje oblíbené značky, ale mají zoufale chudou nabídku. Z těch zahraničních se mi líbí třeba Forzieri , který si neúčtuje poštovné, podobně jako asos.com, kde bych si taky vybrala. Jinak se mi líbí tašky třeba na gregorio.cz… Ale aktuálně mám poněkud zmatek v těch kožních pojmech, někde píšou genuine leather, někde real leather, jinde zase patent leather, někde jenom leather… A já jsem se v tom zatím nějak nedokázala zorientovat, nevím, která leather je ta nejkvalitnější a nejfestovnější. A na českých webech je to značení taky většinou mizérie, já bych uvítala, kdyby tam bylo podrobněji popsáno, z jakého druhu kůže je ta která kabelka ušitá.

Mylady2
12409 příspěvků 10.01.13 10:54

@Karin mám kabelku genuine leather od MK a je to rozhodné nižší kvalita kůže. A ani nevoní když si ji zakoupíte…
Patent leather je lesklá :-)

real.blond
6688 příspěvků 10.01.13 12:50

@Karin mate s Forzieri zkusenost? Maji celkem dost sirokou nabidku!

Mylady2
12409 příspěvků 10.01.13 12:51

@real.blond já mám co chceš vědět… Objednávala jsem cca 4×

real.blond
6688 příspěvků 10.01.13 12:55

@Mylady2 je to seriozni, odpovidaji fotky realu?

Příspěvek upraven 23.06.15 v 22:18

Mylady2
12409 příspěvků 10.01.13 13:01

@real.blond ty panno…posílají z itálie, takže nic navíc… Ja sem ty věci vždy potřebovala rychle takže jsem si zaplatila fast delivery by DHL… a vždy dorazilo do 48h po odeslání.
Ale nezdá se mi, že by měli bůh ví jakou nabídku tedy. Je to občas trochu outlet:-)

real.blond
6688 příspěvků 10.01.13 13:13

@Mylady2 tak to ja nevim.. jen tak jsem koukala na kabelky a boty a v jejich nabizenych znackach se neorientuju, tak netusim jak stare kolekce nabizi nebo ne..

libi se mi napr toto http://www.eu.forzieri.com/…uct_view.asp?…

Mylady2
12409 příspěvků 10.01.13 13:15

@real.blond ty jsou moc hezké jdi do nich!!! Cena super:-)

real.blond
6688 příspěvků 10.01.13 13:19

@Mylady2 no snad trefim velikost, od Marca jsem jeste zadne boty na noze nemela.. a vybrala jsem jeste dvoje baleriny:-D uz jsi neco vracela kdyz ti to nebylo?

Mylady2
12409 příspěvků 10.01.13 13:24

Nie…ale myslím že by to nebyl problém…třeba burberry vracení úplně bez problémů páč ti zbozi dodají s vratkou pro ups.

real.blond
6688 příspěvků 10.01.13 16:07

@Mylady2 hm, tak jsou vyprodane v mem cisle:-(

lipo
303 příspěvků 11.01.13 23:25

http://www.vimer.cz
http://www.univaro.cz/

Karin
3401 příspěvků 12.01.13 00:34

@real.blond : osobní zkušenost nemám, zatím se tam chodím jen koukat :D

Katerinka225874
1 příspěvek 12.05.14 12:24
Kožené peněženky

Parádní kožené peněženky najdete na www.tomaslinger.cz. Koupila jsem tam damskou i panskou. Ceny drazsi a dodaci terminy dlouhe ale ta prace je opravdu pekna.

petruskanovanova
3 příspěvky 08.07.15 13:23

Eshop je dobrá věc, můžete porovnat ceny a koupit zboží výhodně, ale myslím, že je velká výhoda, když má eshop výdejnu ve vašem městě nebo v blízkosti. Zboží si tak můžete prohlédnout a případně nechat na pobočce. Je neskutečná otrava vracet zboží zpět.

Marki.no
4 příspěvky 29.08.16 12:29
Kabelky a peněženky

Ahoj, zajímavý eshop je hollahandmade.cz ( http://hollahandmade.cz/…asnykabelky/ ). Kvalitní kožené kabelky a peněženky, na které si můžete navíc nechat udělat vlastní logo nebo text - výrobky jsou tedy vhodné jako originální dárek.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit