Český lev

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verys-ek
226 příspěvků 04.03.13 23:12
Český lev

Hezký večer všem,
právě jsem narazila na fotografie našich hereček z předávání cen Českého lva. Tak to je teda síla! Co vy říkáte na to, jak se dámy vymódily?

Reakce:

Verys-ek
226 příspěvků 04.03.13 23:13

Jinak z toho, co jsem zatím viděla u mě jednoznačně vede Michaela Maurerová. Nádhera včetně účesu :)

a odkaz zde…
http://www.prozeny.cz/…ly-celebrity

Sibyla
2639 příspěvků 04.03.13 23:27

Ano, ta je prostě dokonalá. Úplně mi zvedla náladu: ono to jde, když se chce!

CandyKendall
1164 příspěvků 04.03.13 23:31

Míše Maurerové to opravdu moc sluší. Líbí se mi i Voříšková, která je v tom článku hned pod ní. A potom mě celkem baví Vytisková, sice jsem někde četla, jak to jsou hrozné šaty jako ze záclony, ale mně se líbí. Jen ty vlasy se mi nelíbí, podle mě se k ní víc hodily ty černé.

Verys-ek
226 příspěvků 04.03.13 23:47

Ohledně Kláry musím s vlasy souhlasit, tyhle mi na ní taky moc nesedí. Co se týká šatů, pořád váhám, zda se mi líbí nebo ne…

eliza93
84 příspěvků 05.03.13 00:04

Míša Mauerová a Martha Issová jsou v téhle galerii asi největší hvězdy. Čistokrevné peklo předvedla Veronika Žilková, v galerii sice není, ale kdo jste koukal na přenos, víte, že se nedala přehlédnout. :D Na druhou stranu nechápu, proč v článku autorka tak sepsula Jiřinu Bohdalovou, přece jenom je to už dáma v letech, konzervativní a nemyslím si, že by se kalhotovým kostýmem dopustila nějakého módního faux pas, a už vůbec nechápu, od kdy jsou perly vrchol nevkusu - „Perlový náhrdelník a kytička na klopě je završením absolutního nevkusu.“ Obzvlášť, když u paní Morávkové ho víceméně pochválila. Že by osobní sympatie?

Příspěvek upraven 05.03.13 v 10:00

Bartesva
92 příspěvků 05.03.13 02:30

Klára Vytisková měla bezva šaty, ale chtělo by to přirozenější účes a jemnější líčení, což se u ní asi očekávat nedá. Z těch jednodušších elegantních šatů se mi líbily Andrea Kerestešová, Anna Geislerová, Michaela Maurerová, Jitka Schneiderová. Elegantní byly i Jitka Asterová a Soňa Norisová, něžná víla byla Tereza Voříšková.

lindiste
347 příspěvků 05.03.13 06:24

U mě jednoznačně vede Iva Pazderková, http://revue.idnes.cz/…policie.aspx?…
Nemusí se to zamlouvat každému, ale já mám ráda, když celek není jen krásný a úchvatný, ale má ještě něco navíc, aniž by to působilo trapně či rozpačitě. Tohle je pro mě právě ta „vyšší módní“. Na rozdíl třeba od Vytiskové, ze které cítím křeč. Ale myslím, že v našich končinách stojí za pozornost i „jen“ to, co vypadá krásně.

Sibyla
2639 příspěvků 05.03.13 09:17

Žilková rulez! A ta péřovka k tomu! Pak po kom to ta holka má.

Guinea Pig
1190 příspěvků 05.03.13 09:20

@Sibyla Péřovka to posunula ještě o řád výš :-D ta je dokonalá…
Jinak osobně jsem byla unešená taky z M. Maurerové a myslím, že hezké šaty měla i Martha Issová, jestli se nepletu..

Sibyla
2639 příspěvků 05.03.13 11:21

@Borůvka19 Ano, ale mohla tu černou něčím oživit. Ale rozhodně jí to slušelo a bylo to přiměřené akci. Mauerová mě taky uchvátila, tak si představuji eleganci.

celebrian
521 příspěvků 05.03.13 12:21

Míša Mauerová je i pro mě vítězkou, i když musím říct, že šaty Ivy Pazderkové mě taky zaujaly. Paní Žilkovou snad ani netřeba komentovat, vypadá jako kdyby tam zamířila z cela jiné dimenze.

majasa
5 příspěvků 05.03.13 12:31

Já teda nikde nemůžu najít Kláru Trojanovou…podle mě je to největší mazec..

KlaudieS
1640 příspěvků 05.03.13 12:32

http://www.super.cz/…zilkove.html

Žilková je otřesná, to je bez debaty, to nemá doma zrcadlo??? Pazderková…ach jo, tak krásné šaty i kabelka, mohla být nejlepší z celého večera, ale ten make-up je strašidelný…a Nela Boudová, tomu se dá snad jen smát. Výtiskovou za peklo nepovažuju, byť ani jí se make-up vůbec nepodařil. A ten Marko Lopatič…sranda no :D

Guinea Pig
1190 příspěvků 05.03.13 14:01
@Sibyla píše:
@Borůvka19 Ano, ale mohla tu černou něčím oživit. Ale rozhodně jí to slušelo a bylo to přiměřené akci. Mauerová mě taky uchvátila, tak si představuji eleganci.

Já myslím, že Martha Issová měla krémové šaty, nebo takové nějaké bílé. Ale černé šaty měla její sestřenice Klára Issová.

Guinea Pig
1190 příspěvků 05.03.13 14:04

Tak ta Martha nakonec nc moc jak koukám, má ten horní díl nějaký rozžužlaný…ale v té „konkurenci“ myslím dobrý. Jinak tradičně se mi moc líbí Aňa.

Alatriz
57 příspěvků 05.03.13 14:48

Víte co, Žilková byla šílená (především její lyžařský kabát, to nenosí snad ani holky do tanečních!), ale ASPOŇ MĚLA VEČERNÍ ŠATY, i když dost extravagantní. Co naprosto nechápu, byli pánové v umolousaných tričkách, bez kravat, natož motýlků, s podivnými onucemi kolem krku a kdoví čím ještě. Pak mě umrtvila ta herečka (bohužel teď nevím jméno), co přebírala cenu za hlavní herecký výkon - nudné kancelářské šaty, tlusté punčocháče, neupravené vlasy, make-up…zachraňovaly to jen zajímavé boty. Michaela Maurerová a Aňa Geislerová super, jen mi vysvětlete, co to má Halina Pawlowská za nákupní tašku? Možná je to od Sonii Rykiel, ale pořád je to nákupní taška! :-)

stric
762 příspěvků 05.03.13 19:16

Mně se nejvíc líbí ty šaty, co má na sobě ten kluk. Takové bych chtěla :-)

indyka
625 příspěvků 05.03.13 19:35

Také nechápu to, jak autorka článku zdrbala Jiřinu Bohdalovou. Léta člověk neoklame, postava už není tak pevná a myslím, že by v šatech některých ze svých mladších kolegyn vypadala jako stará panna, co se v sedmdesáti konečně vdává a chce si užít princeznovské šaty. A to jinak Bohdalovou nemám moc ráda, ale tu si myslím, že ta kritika není na místě.

ilnyia
53 příspěvků 14.03.13 21:39

Nejzajímavější outfit měl podle mého Marko Lopatič. Když jsem narazila na článek, který se věnoval jeho róbě na lvech, nejprve jsem čekala něco hrozného, ale nakonec mě ta sukně a make-up tak nějak baví.

Nikki123
101 příspěvků 15.03.13 23:09

Mě se nevjíce líbily Klára Vytisková, Iva Pazderková a Míša Maurerová. Všechny tři měly krásně sladěné doplňky s barvou vlasů a šat. Možná Iva měla spíše zvolit růžový odstín rtěnky, ale i tak vypadá úchvatně.

indyka
625 příspěvků 16.03.13 23:16

A copak říkáte na oblečení na Andělech? Ta dáma, co právě vyhlásila Pavla Bobka v síni slávy, to podle mě poněkud přestřelila…

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit