Český Vogue

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GalianosjednimL  04.02.13 09:43
Český Vogue

Co myslíte, bude mít ČR někdy svoji verzi Vogue? A jak by měl český vůbec vypadat? Mělo by to vůbec smysl? Kdo by asi byl česká Anna W.? Sice se podobné téma řeší na soc. sítích, ale tématicky mi to připadá vhodnější sem.Po shlédnutí dokumentu September Issue jsem si vzpomněl na hlášku z filmu Ďábel nosí Pradu: „Všichni se tam tváří, jako by vyvíjeli lék na rakovinu“. :)

zdroj obrázku: invogue

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Seekorka
3 příspěvky 04.02.13 13:32

Myslím, že pokud k tomu někdy dojde, bude obecně problém v něm udržet to, co lze u zahraničních mutací považovat za standard. Ostatně tohle je kritizováno u mnoha zámořských periodik, které se dostaly do Evropy.

Luara
138 příspěvků 04.02.13 13:44

Přiznám se, že bych si dál raději kupovala nějakou zahraniční verzi. Stačí se podívat na českou ELLE :(

Aroosak
621 příspěvků 04.02.13 13:52

Tak ona je to, podle mého názoru, otázka peněz. Zaplatit vynikající lidi, nejen šéfredaktorku, něco stojí, což by se odrazilo v konečné ceně časopisu a otázka je, jestli je tady na to trh dostatečně velký. Vogue se dá koupit v Praze, ale v menších městech, kde je menší kupní síla, ho na stánku mít nebudou. Jakákoliv snaha snížit cenu bude na úkor kvality a dostaneme se k tomu kritizovanému, že česká verze anglického časopisu prostě není tak dobrá jako originál.

Viktorie H.
664 příspěvků 04.02.13 13:53

Já jsem teda asi úplný neznalec. On nevychází v češtině? :D

Luara
138 příspěvků 04.02.13 14:06

Vogue se dá sehnat i v menších městech, ale chce to stánek v nějaké nákupní galerii, nebo na větším nádraží.

Viktorie H. : Ne ne. Český není. Asi bych si ho ze zvědavosti teoreticky jednou koupila, ale… Bohužel žádný český časopis, pokud nejde o převzaté, nemá ani zdaleka tak zajímavé fotky.
Nevím jak vy ostatní, ale já chci na obrázcích vidět něco, co by mě samotnou nenapadlo si obléknout, ne něco, co mám možná v levnější obdobě ve skříni, nebo má každá druhá česká blogerka.
Obávám se, že české časopisy to mají těžké. Kolik žen by dalo za časopis 300? A kde vzít rozmanité oblečení na focení, aby to nebylo něco běžného, kde vzít dobré vizážisty a stylisty? Ženy, co nebudou zmíněné tři stovky obracet, než je dají, asi nebudou chtít vidět po stopadesáté Aňu Geislerovou jako módní ikonu, nevkusnou Barboru Nesvadbovou jako šéfredaktorku a v módní story oblečení z HMka a pár kousků zapůjčených v Pařížské.

Betty J.
2031 příspěvků 04.02.13 14:41

V zájmu zachování úrovně tohoto periodika doufám, že v české verzi nikdy vycházet nebude.

GalianosjednimL  04.02.13 14:50

@Luara Asi máte pravdu.Sice by se tu nějaká Anna a Grace našli, horší už to bude s „malým českým rybníčkem“ a jeho potenciálem. Nestrašte s Nesvadbovou! :):)

DonChichot  04.02.13 14:55
@GalianosjednimL píše:
@Luara Asi máte pravdu.Sice by se tu nějaká Anna a Grace našli, …

Taky si myslíte, že jsou to vlastně chlapi?

GalianosjednimL  04.02.13 14:58

@DonChichot No Anna v rozhodování a Grace v pohybech určitě.

Ichy
67 příspěvků 04.02.13 19:37

Ono se stačí podívat, co udělala s Elle Běhounková… to ať raději v češtině nevychází.

Martina xyz
125 příspěvků 04.02.13 19:54

Já si párkrát koupila cizí ELLE na cestách a musím říct, že hlavní rozdíl oproti českému vidím ten, že americký ( a další) obsahují více reklam na luxusní produkty, o inspiraci se moc mluvit nedá, editoriály mají teda většinou povedenější, ale ty hodnotím z hlediska uměleckého provedení než inspirativních stránek. Ale souhlasím s tím, že by česká ELLE mohla nabídnout trochu víc než Geislerovou a ty nejvíc okoukané tváře české módní scéný, koncept časopisu pokulhává a mnohdy se mi zdá, že ani žádný koncept nemá, jestli to je příšernou B. v čele, (ano, znám tu paní osobně takže s klidým srdcem říkám, že je vážně tak příšerná jako její (ne)vkus a styl a), ale spíš by to chtělo celkovou reorganizaci redakce.

black mamba
16 příspěvků 04.02.13 20:20
bakalovci

Povida se o tom, ze o licenci na vogue usiluje madam bakala…

GalianosjednimL  04.02.13 21:48

@black mamba Tak teď nevim jestli tu Báru nemám přehodnotit :):):) Zas je pravda, že jeden ze stereotypů by mohl být „Když bude mít ČR Vogue, tak redakce bude v Pařížské“.

Luara
138 příspěvků 04.02.13 22:19
@black mamba píše:
Povida se o tom, ze o licenci na vogue usiluje madam bakala…

V tom případě si nekoupím ani jediné vydání ze zvědavosti. Tuhle pasačku nehodlám podporovat. Z principu.

Ještě dodávám, že tu paní nemám ráda od dob, co vyhrála miss. Časem jen potvrzuje můj odhad. Přesně ten typ ženy, co není krásná, ale jen hezká a ambice a nenažranost z ní přímo čiší. V podstatě vypadá (nejen vzhledem, ale i projevem, aktivitami) mužněji než obyčejný muž a rozhodně ne v dobrém slova smyslu.

Příspěvek upraven 04.02.13 v 22:25

Mylady2
12409 příspěvků 04.02.13 22:23

Co udělala Michala? Je to dravá podnikatelka:-D

Mylady2
12409 příspěvků 04.02.13 22:25

@Luara tak to si fakt dávejte bacha:-D aby jste ji nepodporovala. Chleba taky nekupujete kvůli Andrejovi?;-!

Luara
138 příspěvků 04.02.13 22:27
@Mylady2 píše:
@Luara tak to si fakt dávejte bacha:-D aby jste ji nepodporovala. Chleba taky nekupujete kvůli Andrejovi?;-!

Samozřejmě se nedá vždy vyhnout něčemu, co nechceme podporovat, ale proč to dělat opravdu zbytečně? Časopis není chleba.

real.blond
6688 příspěvků 04.02.13 22:32

Asi ze zvykuju kupuju Elle, M. Claire, Instyle.. a kazdy mesic si nadavam, ze priste uz ho nekoupim.. kezby se objevil konecne modni casopis k necemu, kdyz listuji zahranicni obdobou napr Elle, je to vazne rozdil.. a je mi vazne fuk, kdo vlastni licenci:-)

Luara
138 příspěvků 04.02.13 22:37

@real.blond Také to extra nestuduju, ale je-li mi někdo z nějakého důvodu více nepříjemný a vím o tom…

M. Claire mi mimochodem přijde poslední dobou lepší než Elle. I když teď jsem si ji dva měsíce ani neprolistovala.

Luara
138 příspěvků 04.02.13 22:43

@Mylady2 To se těžko popisuje. Když poznáte tento typ žen osobně, pochopíte. Nebo máte-li podobný naturel, naopak k nim přilnete. Osobně znám jednu takovou slovenskou obdobu bakaly a pak znám svou vlastní tetu. Jedna věc je dravá podnikatelka a druhá je nenažraná bezpáteřní nalinkovaná… nejen podnikatelka, ale i žena.
Podotýkám, že nemám nijakou averzi k ženám podnikatelkám. Naopak. Jen některé to umí elegantněji.

real.blond
6688 příspěvků 04.02.13 22:45

@Luara mne prijde taky lepsi, uz radu mesicu.. ale posledni dobou na ni mam smulu.. asi nejsme jedine, komu se zda lepsi, protoze z pultu mizi driv a Elle zustava:) jasne, nic proti tomu, ze Vam nesedi madam Bakala:) ja mam ale modni casopisy rada a nejaky „opravdovy“ bych ocenila, rada si v nich listuji:)

Luara
138 příspěvků 04.02.13 22:48

@real.blond To máte pravdu. Já MC kupuju u nás na jedné benzínce, protože jinde ji nemohu sehnat. Buďto ji stánkaři neberou, nebo jí berou méně, nebo ji ženy fakt víc kupují. Nebo vše dohromady :)

Mylady2
12409 příspěvků 04.02.13 22:52

@Luara tak v případě, že ji znáte osobně a měla jste s ní tu čest v byznysu…chápu. Já ji neznám, nevím jaká je nebo není…

@real.blond já teď nečtu nic… Vždy si nakoupím mnoho časopisu a pak je vyhazuju:-( nechce se mi teď číst. Max se podívám na obrázky.

real.blond
6688 příspěvků 04.02.13 22:53

@Luara rekla bych, ze vsechno dohromady.. lidi obecne min kupuji tistene casopisy.. mam jednu oblibenou trafiku, kde berou nektere casopisy jen po jednom dvou kusech.. a to zejmena „seriozni“ tisk.. ovsem bulvar, ten se bude kupovat vzdy..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Šaty z H&M pomáhají čistit pláže od odpadků

Už delší dobu se snaží H&M posilovat svůj společenský kredit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Nadpřirozené schopnosti módních blogerek

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Všimli jste si, že se i ty nejlepší blogerky podepisují na fotkách... Celý článek

Reklama