Cestovní / sportovní retro taška Radims

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petr39
3 příspěvky 02.06.17 12:08
Cestovní / sportovní retro taška Radims

Dobrý den,

už dlouho hledám tašku, kterou bych mohl využít jak do posilovny, tak i na kratší cesty. Nedávno na mě vyskočila reklama na Facebooku na tuto Radims tašku. Vypadá to na poměrně novou značku. Přesně tenhle styl a materiál jsem hledal. Na fotkách vypada fakt krásně a kapsa na boty je skvělý nápad. Na Facebooku jsem našel samé pozitivní recenze, ale chtěl bych se zeptat jestli někdo nevlastní osobně? Přemýšlím, že do ni půjdu:)

Petr

Reklama

Reklama

Reakce:

Mischa88
224 příspěvků 02.06.17 12:11

Ano ano, kapsa na boty ve sportovni tasce, je neco, co jsem jeste nikdy nevidela. RE-VO-LUC-NI reseni. WOW!

petr39
3 příspěvky 02.06.17 13:00

Právě, že taška vypadá stylově a ne jako obyčejná sportovní taška. U tašky, kterou bych si mohl vzít sebou na cesty a zároveň třeba někde za sportem a pořád se to hod í do konkrétní situace, jsem ještě kapsu na boty neviděl.

Oldyn
5531 příspěvků 02.06.17 13:11

@petr39
Tak tos viděl hodně málo. Můj muž měl sportovní tašku s kapsou na kopačky, turfy, už za cara klacka.

BarcaAri
442 příspěvků 03.06.17 22:18

Teeeda objeveni tasky na internetu musel byt vskutku vyjimecny zazitek kdyz vas to prinutilo se zaregistrovat a napsat o tom.

Karin
3481 příspěvků 1 inzerát 03.06.17 23:36
Přemýšlím, že do ni půjdu:)

Běžte do ni a pak napište, jaký to tam je.

petr39
3 příspěvky 06.06.17 09:33

To jsem si pěkně naběhl koukám… :D. Alespoň jsem pobavil no :). Nicméně tašku mám už doma a je super! :D Jsem mladý, nezkušený a moc jsem toho neviděl, tak se nezlobte dámy :D

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama