Chanel 2012

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

modra_kocka
903 příspěvků 15.05.11 14:28

Co říkáte na novou kolekci Chanel? Tady

http://moda.cz/…ho_roku.html

a tady

http://ona.idnes.cz//foto.aspx?…
Za mě 3 hvězdičky z 10 - Jednu za to, že to je Chanel, jednu za Lagerfelda, a poslední za těch pár povedených kousků, které jsem tam viděla. Od Chanel jsem čekala mnohem víc :(

Reakce:

Alena Cechova  15.05.11 19:04

Přiznávám, že cokoli by mi Chanel předhodil, líbilo by se mi to. Jsem taková jednoduchá. Akorát ty visací náušnice, kalhoty s lampasy a ty oblečky z peří mě moc nenadchly.

http://www.youtube.com/watch?…

kiwi  16.05.11 17:15

No teda, nic moc. Většinou prapodivná délka sukní - a za ty prstový kozačky (panebože!!!) by se měl Karl smažit v opravdovým pekle.

Pirek
6768 příspěvků 16.05.11 20:01

Náhodou, docela dobré. Zejména barvy kostýmků, květované šaty a taky ty „mozaikové“ oblečky, ty jsou přesně pro mne (jen kdybych na ně měla prostředky!:) Ovšem ty prstové kozačky, to je tak divné, až skoro strašné!

Karoleenah
2322 příspěvků 16.05.11 20:10

Zrovna včera jsem se na stránkách Humanicu pohoršovala nad prstovýma converskama (pro představu, normální kotníčkové kecky, které zhruba v půlce nártu mutují do žabky) a ony jsou takové mutace i v kolekci Chanelu! To jsou mi věci… :)

MP Loca
120 příspěvků 17.05.11 00:23

Mně se moc líbí tyhle botky:
http://ona.idnes.cz//foto.aspx?…

(černé, nejlíp jdou vidět na 7. fotce)
Kdyby neměly takovou papírovou podrážku, tak jsou dokonalý.

Alena Cechova  17.05.11 05:29

Právě ty prstové kozačky se mi líbí nejvíc. Přijdou mi i docela praktické, v létě se v nich nepotí nohy.

Sibyla
2639 příspěvků 17.05.11 06:25

No - nevím. Pžipadá mi, že se ty prstové kozačky ke klasické kostýmkové linii nehodí, ta potřebuje co nejsubtilnější kotníky. Šly by k hippie plandavým sukním nebo naopak k mini či pandžábí tunice - i když, popravdě řečeno, nevím, k čemu mají sloužit. Ale budiž, něco originálního a nepraktického haute couture potřebuje! Líbí se mi černobílé plavky, celkově je kolekce dost nositelná ale nijak originální. Kostýmky přímo volaly po doplňcích a upravenější hlavě, modelky působily nedooblečeně.

Alena Cechova  17.05.11 08:43

K těm prstovým kozačkám: přijde mi to jako velmi chytrý tah. On totiž Chanel není skutečně značka, kterou by nosily mladé dívky. Je pravda, že poslední kolekce se snaží vlichotit i mladším zákaznicím, ale největší část zákaznic se rekrutuje ze skupiny nad 30 let (možná i 40 let). A nohy těchto žen už nejsou, co bývaly za mlada. Křečové žíly, popraskané žilky, otoky. Kolkrát to nejde zastavit, proože je to věc zděděná. To už vůbec nemluvím o různých deformitách kloubů a prstů na nohou. Prostě spousta žen v tomto věku si z estetických důvodů nemůže jen tak vyrazit v sukni s holýma nohama mezi lidi. Mohou si holky vzít punčocháče, ale pak je jim horko. V kozačkách se zase potí nohy. V těchhle kozačkách se nohy nepotí.

modra_kocka
903 příspěvků 17.05.11 16:58

Alena Čechová: hm, nenapadlo mne dívat se na to takhle. Myslím si, že se v nich musí taky potit, zvlášť v těch vysokých - ono co si budem povídat, nejvíce prokrvená část těla jsou nohy, a taky plocha odhalené kůže na nohou je velká, takže tělo „ventiluje“ právě tam. Možná se nebudeě potit na lýtkách, ale stejně se IMHO bude tělo přehřívat. Ale je to jen názor, možná se pletu.
Mě se prstové kozačky vůbec nelíbí, navíc je na fotkách vidět, jak z nich holkám sjíždí prsty na nohách na strany. Možná je to tím, že mají menší číslo, než by potřebovaly, možná je to špatným tvarem a sklonem podrážky, ale je to tam.
Jinak mě se tahle kolekce ani trochu nelíbí. Barvy jsou fajn, ale celkově… Já nevím. Něco je zbytečně nudné - viz žena v pruhovaných bílých kalhotách a černém triku s dlouhým rukávem (4. fotka), kostýmky mi příjdou taky jednolité a bez nápadu. Něco je zase zbytečně přeplácané - 2. fotka (pyžamo a kloubouk?) nebo hned 1. - k čemu ty narameníky a tulipánová svrchní sukně pod kolena?. Sukně mají divnou délku, střihy nelichotí postavám - zbytečně rozšiřují ramena, divně člení postavu (je to odbře vidět na krajkových šatech s kožešinou). Pro mě je to obrovské zklamání. Lagerfeld vzal ženám veškerou ženskost, kterou jim Coco tak pracně po desetiletí vracela, a udělal z nich něco mezi roboty a muži.
Ale jsou i povedené věci - černobílá řada je bezvadná a pak taky model na 5. fotce (volná bílá halenka, krátká bílá sukně, perly).

kiwi  17.05.11 17:12

Alena Čechová: A nestačilo by v tomto případě (křečáky, otoky) zvolit třeba delší sukni nebo kalhoty? Musí nositelka trvat na sukni ke kolenům, přičemž se v kozačkách, obepínajících lýtko, paří stejně co prase?

modra_kocka
903 příspěvků 17.05.11 17:14
Karoleenah ha detto : Zrovna včera jsem se na stránkách Humanicu pohoršovala nad prstovýma converskama (pro představu, normální kotníčkové kecky, které zhruba v půlce nártu mutují do žabky) a ony jsou takové mutace i v kolekci Chanelu! To jsou mi věci… :)
Cože? Ony existují i prstové conversky? Tak to už je moc LOOOOL

MP Jana
215 příspěvků 17.05.11 18:31

Daná kolekce je „Resort“, což jsou takové mezikolekce na zimní dovolenou v teplých krajích, takže to tak lze brát- plážové oblečení doplněné něčím trochu slušnějším na večeře. Proto je to všechno poměrně jednoduché a v ležérním tónu.

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit