"Chci být krásná"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 13.04.13 20:47
"Chci být krásná"

Sledujete TV Pohoda? Občas tam večer běží půlhodinový pořad s tímto názvem. Dnes poprvé jsem měla tu možnost kousek shlédnout. Moderátorky vyvedly dvě středoškolačky do nějakého obchodu, kde si slečny vybíraly věci a poté je předváděly jako na mole.Dost hrozné byly komentáře, které provázely tu přehlídku. Připomnělo mi to pořad Zkus mít vkus, který tady také neměl příliš pozitivní ohlasy. Viděl jste to někdo? Co si o tom myslíte?

Reakce:

Staniela
75 příspěvků 13.04.13 22:45

Tento pořad jsem viděla náhodou v sobotu o velikonocích a byli v obchodě jisté značky(teď si nemohu vzpomenout, Diesel apd.fakt nevím).Tři dívčiny, totální, nekreativní tuctovky v trikách a džínech vyoblíkané. Tak takhle krásná já teda rozhodně být nechci! Katastrofa!

sixx
83 příspěvků 14.04.13 09:34

http://www.youtube.com/watch?… návod pro ty co chtějí být krásné :-D

Staniela
75 příspěvků 14.04.13 13:13

@sixx joo,tak to je NÁVOD! Naštěstí už mám sbaleno…

Atlacoya
2146 příspěvků 14.04.13 13:21

@Staniela Snad zbalýno.

sixx
83 příspěvků 14.04.13 13:24

@Staniela mně se nejvíc líbí to „dám si světlé, protože to taťka nemá rád, znáte to, chlapi“ a do toho ten zasvěcenej výraz. Každopádně vyzkouším, nic se mi nestane, maximálně na to zbalým kluka :-D

Kerli
27 příspěvků 14.04.13 20:31

http://www.youtube.com/watch?…
A tohle jste viděly? Mám naštěstí pocit, že je to snad jenom parodie, ale člověk niky neví :D

Cinkitoo  14.04.13 20:56

@Kerli Vy jste se vydržela koukat? To se nedá!

Kerli
27 příspěvků 14.04.13 21:02

@Cinkitoo Vydržela, a doteď lituji těch obětovaných dvanácti minut svého života…

Gräfin
2634 příspěvků 14.04.13 21:14

@Kerli na to se dá říct jenom no ty vole

sixx
83 příspěvků 14.04.13 22:13

@Kerli I don't want to live on this planet anymore…

Guinea Pig
1190 příspěvků 15.04.13 12:57
@Kerli píše:
http://www.youtube.com/watch?…
A tohle jste viděly? Mám naštěstí pocit, že je to snad jenom parodie, ale člověk niky neví :D

Já jsem hrozně ráda, že když mi bylo osm nebo kolik, tak u nás ještě neexistoval internet, protože kdybych se tenkrát dostala k nějakýmu kokainu, možná by to dopadlo stejně :-D Ta holka evidentně fičí na kvalitním matroši…:-)

Sekhmet
1918 příspěvků 15.04.13 13:19

Nehrotila bych to. Té, co chce „zbalyt“ kluka je tak deset a její výkon je k jejímu věku odpovídající. To, že desetileté holčičky dávájí na net videa o zkrášlování, sice asi není úplně v pořádku, ale zas musím ocenit, že se nezmustrovala jako prostitutka. Taky je na ní vidět, že to ještě neumí, takže tak asi nechodí denně.
Ta druhá je jednoznačně parodie. Místy i vtipná. Na to, že té holce je tak dvanáct, dost dobrý smysl pro ironii, řekla bych.

Guinea Pig
1190 příspěvků 15.04.13 13:26

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:41

Sekhmet
1918 příspěvků 15.04.13 13:28

@Borůvka19 Proto říkám: Na její věk dost dobrý. Rozhodně jsem se u toho nenatřásala smíchy a ani jsem to nedokoukala, protože je to moc dlouhé a na to, abych tomu věnovala svůj čas, to zas tak dobré není. Takže natřásání prsou jsem byla ušetřena. A v případě té holčičky spíš pedofilové, hebefil potřebuje alespoň nějaké náznaky ženství…

Jackie Daniels
156 příspěvků 15.04.13 14:40

Já jsem viděla tu na tý půdě u babičky a nevím proč mi to tak přišlo, ale zdá se mi, že to na youtube ani nemusela dát přímo ona. Prostě se nudila, udělala si takovouhle srandu, někdo to našel v kameře a ona se za to bude nadosmrti stydět… :)
EDIT: Už jen protože se to jmenuje Jsem krásnější než VY! a když se člověk koukne na profil uživatele, co to nahrál, nevypadá to na takovou malou holku.

Sekhmet
1918 příspěvků 15.04.13 14:54

@Jackie Daniels To co jste viděla je reload. Původně to tam dala ta holka a pak to pod vlivem kritiky a urážek stáhla. No a tenhle dobrák to vyvěsil znovu.

Jackie Daniels
156 příspěvků 15.04.13 14:56

@Sekhmet Aha aha, děkuji za vysvětlení!

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit