Zkušenost s barvami od Loreal

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

orangekatty99
8 příspěvků 17.03.14 23:20
Chci byt tmavovlaska!!

Ahoj,
chtela bych se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti, s barvami od lorealu, jmenuje se to casting creme gloss, ja si vybrala tmave fialovou, i kdyz vim, ze bych na ni mela mit podstatne tmavsi vlasy (ted mam svoje prirozene tmave blond), jenze ja bych fialovou fakt chtela a vsechny ostatni barvy co jsem zkousela na me nechytaly. takze pokud mate nekdo zkusenosti jak moc to chyta (slysela jsrm ze u do cerne!!) a jak dlouho drzi (kazdy tvrdi neco jineho, nekde pisou ze tri tydny, jinde osm)…predem diky za odpoved, je mi patnact a mam hodne huste a kvalitni dlouhe vlasy, takze bych nerada byla za uplnyho kaspara a ani nechci totalne zniceny vlasy coz se snad s prelivem konat nebude.cau

Reakce:

Go-lightly
3428 příspěvků 17.03.14 23:27

@orangekatty99 Asi by bylo nejlepší dojít si do kadeřnictví. Ať je to poprvé udělané solidně a odborně, ať fakt nevypadáš jak kašpar.

Zebra33
2038 příspěvků 18.03.14 09:55

@orangekatty99 - pokud mate huste dlouhe vlasy, budete ty barvy z drogerie potrebovat minimalne dve, ne-li tri, aby se vam ty vlasy dobre probarvily a nemela jste to flekate. Jak vam barva pri domacim barveni chytne se da odhadnout velmi tezko (respektive neda :) ). Mozna bych vam doporucila nejit hned pri prvnim domacim barveni do az tak tmave barvy, protoze ta tmava z vlasu nejde setrne dostat pryc ani prebarvit na svetlejsi. Za sebe muzu rict, ze ruzne odstiny fialove a cervene jsou docela svinstvo, protoze ackoliv se postupne vymyvaji (ne do svetle, ale do takove hnusne vyblite), ty cervene/fialove pigmenty vam v tech vlasech zustanou, dokud vam vlasy neodrostou. Jo a pocitejte s tim, ze pokud si nabarvite vlasy na vyrazne tmavsi barvu, budete bez ohledu na vydrz barvy muset dobarvovat odrosty tak co 4 tydny, protoze jinak uz budou na vasech vlastnich svetlych vlasech moc videt a bude to vypadat blbe…

Lamicka  18.03.14 10:17

@orangekatty99 Taky jsem pro kadernici. V mladi jsem si dala na stredne hnede vlasy neco jako mahagon a vysla brutalni cerna.

chioo
252 příspěvků 18.03.14 12:45

Barvu casting creme gloss používá moje mamka a nemůže si ji vynachválit. Dokonce si oblíbila nějaký fialový odstín, jen to myslím není „tmavě fialová“ ale „čevenofialová“ nebo tak něco…no, vlasy má už silně prošedivělé a barva jí chytá a drží v pohodě, jen myslím, že když jsem jí jednou pořídila omylem tu „tmavě fialovou“, bylo to opravdu dost tmavé. Ale otázka je, jaký je záměr:)A pokud má jít o zásadní barevnou změnu, také bych se přikláněla k variantě, nechat to na odborníkovi.
Ale pokud jste vyznavačka adrenalinových sportů, zrovna tahle barva by mohla být OK. Je bez amoniaku, takže neničí vlasy, je v ní opravdu luxusní balzám, vlasy po ní jsou příjemné a neponičené, naopak mi přijde, že působí trochu jako maska. Pokud máte dlouhé husté vlasy, určitě budou potřeba minimálně dvě balení. Ale výdrž bude asi individuální, to chce prostě zkusit, ale většina barev do čevené a fialové se dřív nebo později více či méně vymyje…

kayav  18.03.14 17:21

Já ten casting používám už několik let. Nemyslete si, že se barva vymyje. Nevymyje. A mně chytá taková, jaká je na obrázku. Ale já si barvím na tmavě hnědo/černo, takže tam je to celkem jedno.
Být váma, jdu nejdřív do nějaké středně hnědé a za několik týdnů bych na to dala tu fialovou.
Jinak fialové to stejně mít nebudete, je to jen odlesk na slunci. Pokud chcete fialovou vymývací, kupte si barvu Directions (třeba na aukru nebo v kadeřnictví Kli­er)

Modnihell  08.12.15 20:40

Taky jsem nad tím uvažovala, nakonec jsem to zvdala a šla raději ke kadeřnici.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit