Chci váš názor. :)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jayni
47 příspěvků 06.09.13 16:06
Chci váš názor. :)

Ahoj, určitě znáte ten pocit, když se Vám něco mermomocně líbí a ostatní nad tím ohrnují nos. Tak přesně je to u mě a těhle těch šatů. Nikdy jsem v nich do ulic nešla, určitě by si lidé klepali na čelo, co že to mám vlastně na sobě. Nosím je jen doma. Zamilovala jsem si je na první pohled, jsou krásné ale hodně praštěné, jak z jiné doby. Ale chci slyšet vás názor. Tak schválně co myslíte, troufli byste si v nich do ulic a nebo radši doma. Moc díky za vaše komentáře. Upřímnost nadevše :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

Kaama
116 příspěvků 06.09.13 16:14

Jestli se v nich cítíte dobře, tak nevidím důvod, proč ne. Neohlížejte se na to, kdo si do myslí a když jste se do nich zamilovala…

Zebra33
2038 příspěvků 06.09.13 16:18

Uprimne, pokud vam cele modni peklo napise, ze by v nich ven slo, tak v nich fakt ven zacnete chodit? Kdyz vam ted pripada, ze nad nimi ostatni ohrnuji nos, tak po schvaleni MP uz vam to tak pripadat nebude? Myslim, ze pokud mate pocit, ze by si lidi klepali na celo, tak k tomu asi mate nejaky duvod a ten po schvaleni od MP asi jen tak nezmizi, vy budete stale nejista a nebudete se v tech satech na verejnosti citit dobre (a bude to na vas videt). Jinak za me jsou ty saty v pohode. Vzor trochu divocejsi, neni to muj salek caje, ale jinak takovy normalni saty proste. Klidne je noste ven, pokud se v nich budete dobre citit.

celebrian
521 příspěvků 06.09.13 16:20

Souhlasím s @Kaama, proč by jste v nich nemohla jít. Mě se třeba ty šaty nezdají praštěné.

Jayni
47 příspěvků 06.09.13 16:28
@Zebra33 píše:
Máte pravdu, v jednom kuse listuji modními časopisy a blogy. A moc se mi líbí 50 a 60 léta, a tyhle šaty mi je připomínají. Asi je to tím, že moc lidí, co by nosili šaty podobného stylu se v ulicích nenajde a znáte co není běžné tak se za tím lidé otočí. Jednou jsem v nich šla ke kamáradce, která bydlí naproti mě a ta mi je pochválila, možná čtu moc modní policie, máte pravdu všichni. :)

Giulietta  06.09.13 16:30

@Jayni Vy sa obávate, že vás načape modna policia? Tak tie šaty strčte na dno najhlbšieho šuplete.

Brunhilde  06.09.13 16:30

Záleží na postavě, od toho bych se odpíchla. Pokud se podobáte té ženě na demonstrační fotografii, pak upřímně nechápu, kde je problém? Připomíná-li ale vaše postava tuleně, nenosila bych je radši.

nolita  06.09.13 16:32

@Jayni Mně se ty šaty nelíbí, ale praštěného nebo extravagantního na nich teda nic nevidím.

Jayni
47 příspěvků 06.09.13 16:35

Ne to se neobávám, že mě načape modní policie, mám postavu jako ta žena na obrázku, ale chodím na státní, ale hodně prestižní gympl tady v česku, kde chodí děcka velkých zbohatlíků, takže značku Guess tam najde skoro pořád a je pravda, že tam plno holek chodí všelijak od vidící podprsenky a po kratasy s vysokými podpadky, a tak přemýšlím jestli je to vhodné i na gymnázium.

Ymber
97 příspěvků 06.09.13 16:39

Oblékněte si ty šaty, stoupněte si doma před velké zrcadlo a zkuste si představit, že vidíte úplně jinou osobu než sebe. Zkuste zhodnotit: Sedí jí ty šaty? Hodí se k jejímu typu postavy? Nikde se jí nic nevhodně nenapíná nebo nevylézá? Když naznáte, že je to v pohodě, máte vyřešené módní peklo. Vtělte se zpátky sama do sebe a řekněte si nahlas: Tohle jsem já, ty šaty jsou úžasné, jsem do nich zamilovaná, je mi v nich dobře, a co si o tom kdo myslí, je mi… (víte kde). Jakmile pocítíte, že si to říkáte s upřímným přesvědčením, nazujte botky a hurá ven! :)

Gräfin
2634 příspěvků 06.09.13 16:44

@Jayni vím že budu za urýpanou krávu, která vám beztak něco závidí, ale od studenta prestižního gymnázia bych čekala odlišný písemný projev. Prosím opravte si podpadky na podpatky a podprsenky jsou pravděpodobně viditelné, vidící podprsenku jsem ještě neviděla a že už jsem jich nakoupila několik desítek. Ale možná máte jenom něco extra…

Betty J.
2031 příspěvků 06.09.13 16:44

@Jayni: na šatech nevidím nic zvláštního, ale když se v nich bojíte do školy, noste je mimo ni. Nicméně určité indicie ve Vašem posledním příspěvku mě nutí k dotazu: chodíte na to gymnázium jako studentka?

Gräfin
2634 příspěvků 06.09.13 16:46

@Betty J. určité indicie, to jste napsala moc hezky, já ty narážky neumím

Zebra33
2038 příspěvků 06.09.13 16:47

Zacina me zajimat ten vas statni prestizni gympl, kam chodi deti zbohatliku :). Ja taky chodila na statni prestizni gympl, skladaly se prijimaci zkousky a vyse konta rodicu k prijeti rozhodne nepomohla. Spolustudentky chodily oblecene v leccem - od Guess kabelek po ruzne goth, hippie a jine „exoty“. Naopak bych rekla, ze slo o pomerne tolerantni prostredi, kde jste si mohla vzit na sebe temer cokoliv, na co jste mela tzv. koule a nikdo se na vas blbe nedival.

Betty J.
2031 příspěvků 06.09.13 16:53

@Gräfin: děkuji, život a zaměstnání poněkud zkrotily můj od přírody ostrý jazyk a proříznutá ústa.

Jayni
47 příspěvků 06.09.13 16:54

Z češtiny mám za jedna a myslím, že si můžu odpustit psát do příspěvku správnou českou gramatiku, nevyplnuji nic úředně, tak je to v celku jedno. Ano, na blbou otázku vtipná odpověd´. Chodím na ten gympl jako studentka a většina lidí od vás čeká, že tu školu umíte dobře reprezentovat a všichni víme že šaty dělají člověka. (chyby tady jsou záměrné) nicméně by mě zajímalo jestli paní nebo slečny, co napsali dva příspěvky přede mnou mají zkušeností s prostitucí čímž nepochybně mysleli, že mi položili tak impertinentní otázku. :)

Alenka.p
51 příspěvků 06.09.13 16:57

Praštěné mi nepřijdou, ale jak z jiné doby ano - zdají se mi trochu nemoderní. Ale pokud se vám líbí, nevidím důvod proč je nenosit :)

Giulietta  06.09.13 16:57
@Jayni píše:
Z češtiny mám za jedna a myslím, že si můžu odpustit psát do příspěvku správnou českou gramatiku…
Ďakujem, už dávno som sa tak schuti nezasmiala.

stricc  06.09.13 16:58

@Jayni paní nebo slečny jen a pouze napsalY. Hele, šaty jsou docela hezké, ale ono na šatech ku podivu zas až tak moc nezáleží. Ta nepříliš plná hlava může při chůzi dělat neplechu, různě se kymácet a tak, a výsledek nebude zrovna ladný.

Jayni
47 příspěvků 06.09.13 17:00

Vidicí podprsenku, pro některé čouhající z takových těch velkých výstřihů, co mají šaty na zádech až po zadek. To myslím. A já myslela, že drzé lidí nemá nikdo rád, ale tady to evidentně boduje. :)

stricc  06.09.13 17:00

@Jayni Máš pravdu, nemá. Já se pořád tvářím, že jsem tu větu o prostitutkách jako neviděla. Ale ještě chvíli a vyšumím.

Jayni
47 příspěvků 06.09.13 17:02

To nejsem já, na tý fotce upozornuji nicméně vtipný pokus, se slovem napsalY, asi jste měla nějaký tik, odpuštěno, ne že ze mě někdo tady bude mít nějaký mindrák, jak to tak vypadá.

Betty J.
2031 příspěvků 06.09.13 17:03

@Jayni: mně se Vaše otázka impertinentní nezdá a ráda Vám odpovím: nejstarší řemeslo jsem dosud neprovozovala, nicméně lehkých děv jsem už potkala habaděj.

Mé doporučení ohledně inkriminovaných šatů se nemění.

P. S. Děkuji za objasnění skutečnosti, která mi již delší dobu vrtala hlavou. Díky Vám už vím, proč mí studenti vždy nasekají v seminárních pracích tolik chyb: nevyplňují to úředně.

Giulietta  06.09.13 17:04

@Jayni Pílite si konár na ktorom sedíte? :-D

Zebra33
2038 příspěvků 06.09.13 17:05

@Jayni - prominte, ale pokud napisete, ze chodite na prestizni gymnazium, kde mate navic jednicku z cestiny, a pak sekate gramaticke chyby jednu za druhou, vcetne shody podmetu s prisudkem (to je fakt skolacka chyba), tak si koledujete o to, ze si na vas nekdo z diskutujicich smlsne :)

Příspěvek upraven 06.09.13 v 17:12

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit