Chci změnu!:)..poradíte prosím?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MichelleR
2 příspěvky 29.04.14 15:20
chci změnu!:)..poradíte prosím?

Ahoj:)..Chtěla bych prosím poradit…Potřebuju změnu, aspoň malou, ale přece jenom, tak mě napadlo, že změním účes. Vetšině lidem se moje vlasy líbí, mě taky ale chce to něco novýho. Mám rovné hnědé dlouhé vlasy až skoro po zadek, ze předu sestříhané. Pokusím se přidat fotku;)..Máte nějakej nápad na vylepšení? Změna barvy, podbarvení, melír, cokoliv, prosím, zacháníte mi život!:D

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

zwedavka
696 příspěvků 29.04.14 15:32

Zatím si kup třeba tričko nebo něco do vlasů a až budeš sama vědět, co bys ráda s účesem, tak do toho jdi

ajujuška
422 příspěvků 29.04.14 18:22

Zmenu by som vyskúšala na pleti. Skús si vyčistiť pleť, ak vyčešeš vlasy do vysokého copu, budeš iná a hrdo vystavíš svoju krásnu tvár. Do tmavých vlasov melír určite nie, nestrihala by som to, bol by to hriech. Dnes si všetky kočky nechávajú za strašné prachy predlžovať a zahusťovať vlasy a Ty to máš zadarmo, tak to využi!

0zero7
4458 příspěvků 29.04.14 18:30

@MichelleR ja bych urcite nebarvila, trochu ostrihala. Spis asi na jednu delku k lopatkam, at se to odlehci.
Mozna ofinu do patky na stranu.
Na plet jste se neptala, to je mi jasne, ale cisteni by ji prospelo zda se. Hlavne vecer je to dulezitejsi.
Mozna navsteva u dematologa :)
Jste moc hezka a mate krasny oblicej. Culik by vam slusel :)

jjj777  29.04.14 20:22

To s tou pleťou mi príde ako podpásovka. Z fotky sa zdá, že je problematická, ale slečna o tom pravdepodobne vie a rovnako pravdepodobne to rieši. Teoreticky je možné, že sa o svoju pleť nestará, ale je aj dosť možné, že sa už od dvanástich ťahá po dermatológoch a nevyžiadané rady tohto typu ju nepotešia. Keď mi niekto v rokoch môjho trápenia s akné radil, že si to stačí riadne čistiť a niečo s tým robiť, tak som mala chuť ho nakopať. Pretože som robila snáď všetko na svete a nič nezaberalo.

A nech som aj k veci: tiež radím tak, že neporadím :) Tie vlasy sa zdajú byť také pekné, že je škoda s nimi čokoľvek robiť. Skúste doplnky, účesy a podobne. Možno časom sama prídete na to, akú radikálnejšiu zmenu s vlasmi chcete, ale neponáhľajte sa.

Josefka
351 příspěvků 29.04.14 20:35

Všechno možné ale s vlasy zatím rozhodně nic nepodnikejte! Máte je krásné a „odlehčení“ je mýtus vymyšlený kadeřnicemi, aby měli co dělat. Cath promine:-))Jste půvabná! A jaká jinak? Proč změna? Nuda? Kam až jste ochotná zajít? Preferujete černou? Máte důvod? Nahlédla bych do šatníku, jaké je barevné spektrum a zda vám sluší. Třeba bych ozkoušela naprosto jiné barevné kombinace, které vás dřív nenapadly kupovat. Inspirací je tu fůra (viděla jste zdější nebe? Ách!). Úplně vás vidím s těmi vyčesanými vlasy jako budoucí inspiraci ve zdejší galerii ;-)

aailyyn
807 příspěvků 29.04.14 21:01

Jste tupí… (Pardon, ale slečna asi ráno při pohledu do zrcadla nejásá, že hurá, udělal se mi pupínek. Tohle kdyby mi někdo řekl, když mi bylo náct, jednu mu natáhnu.) Máte nádherné vlasy, žádné velké experimenty bych na nich osobně nedělala. Ale jestli teda chcete bezbolestné oživení účesu bez rizika, že se nepovede barvení a vy pak budete chodit na xkrát ke kadeřníkovi, aby to nějak vrátil do původního stavu, popřípadě trpně mnoho měsíců čekat, než to doroste, tak si dejte ostříhat ofinu. :-)

real.blond
6688 příspěvků 29.04.14 21:11

No jo, nevyzadane rady.. nejen mistni specialita :D

@MichelleR slecno, mate krasne vlasy! urcite by byla skoda je zasadne zkracovat.. jinak vas budu chodit strasit! protoze takove vlasy, ach, to je muj sen!

Beldarana
142 příspěvků 29.04.14 21:19

Co zkusit třeba něco podobného http://karnevalove-kostymy.heureka.cz/…2ks-fialovy/ , http://barvy-vlasy.heureka.cz/…vlasy-modra/ nebo zaplést do sopu šátek, občas to chce opravdu maličkost :) jste krásná holka, hlavně se nenechávejte ostříhat nebo sestříhávat vlasy

Evelin5
35 příspěvků 29.04.14 21:19

Máte opravdu hezké vlasy. Ve Vašem věku bych se asi snažila udržovat je v kondici a změnu bych řešila úpravou (culík, různé copy) a doplňky (gumičky, šátky, sponky).
Co se týká poznámky o pleti, mohu Vás ujistit, že se zdaleka netýká pouze mladší věkové kategorie (vlastní zkušenost). Chce to trpělivost a hlavně snažit se nevnímat hloupé poznámky okolí.

MichelleR
2 příspěvky 29.04.14 21:25
Moje pleť

Tak zaskočily mě vaše reakce na mou pleť, protože na to jsem se neptala, to vím:D…Čistím si ji pravidelně, už týden na to používám gel isotrexin, ale výsledky nejdou vidět hned. Neměla jsem problematickou pleť, ale bohužel jsem si musela vzít asi před měsícem 2× postinor(hormonální prášek proti otěhotnění)a tím se mi pleť strašně zhoršila…Takže to prosím vás není proto, že se o ni nestarám!!!:D…tady na téhle fotce akorát nemám make up, protože mi to přišlo zbytečný, hlavní měly být ty vlasy…:D…ale děkuju za postřehy!;)

Meow
189 příspěvků 29.04.14 21:54

Jako sorry, ale jste slípky! :O
Kdo má problém s pletí, chápe.
Tyhle rádoby dobře míněné rady od cizích, jsou úplně mimo. Vážně si tady někdo myslí, že člověk, který trpí na akné, o tom neví? Že si nevšiml? Že se o plěť nestará a nesnaží se ji léčit?
Pořád se tady dokola řeší tloušťka/vychrtlost a blbé řeči lidí… tohle je to samé, v bledě modrém…

@MichelleR Máte krásné vlasy, nestříhete si je. Zkuste třeba přeliv. Byla by jich škoda ;)

Karja
4772 příspěvků 29.04.14 22:00

@MichelleR Pokud budete zkoušet přeliv, pořádně pročtěte recenze na netu, ať zjistíte, který je opravdu vymývatelný. Třeba Pallete se opravdu zažere a jen tak nepustí. Ale já bych to nebarvila, jen dole zastřihla konečky do roviny.

zwedavka
696 příspěvků 29.04.14 22:10

Na nějakou tu změnu jsou dlouhé vlasy skvělé - culíky, copy, uzly, šátky, čelenky, gumičky, připínací prameny…dá se experimentovat do aleluja i bez chemie či nůžek.

0zero7
4458 příspěvků 30.04.14 03:06

@MichelleR no me je jasny, ze svou plet vidite. Nechtela jsem se vas nijak dotknout. Castecne v Tom oboru pracuji, tak jsem se proste zminila. Pokud to resite, Tim lip. Hormony muzou plet hodne rozhodit.
Tak preju hodne stesti.
Co se vlasu tyce ja bych to zkratila aspon pod prsa. Sama jsem mela dlouho (do cca 25) vlasy po zadek a vim moc dobre ze s tim nejde nic moc vymyslet. Culik. Drdol. Hmmm.
Kdyby jste zkusila nejakou ofinu nebo patku, tak to doroste docela rychle, pokud se to nelibi.
Problem nevidim. Ja bych do zmeny sla urcite.

0zero7
4458 příspěvků 30.04.14 03:07

@Meow no zato nazyvat mistni osazenstvo slipkama je tak prinosne, ze? ;)

any2
246 příspěvků 30.04.14 07:44

Sluší vám to, jestli jsou k té délce vlasy i zdravé, tak bych podle něčích rad nesříhala, až budete sama vědět co chcete, jděte do toho, takhle by vás to mohlo hodně mrzet. S takovou délkou můžete být každý den jiná, půjde vám učesat prakticky cokoliv, jen to chce trochu zručnosti.

aailyyn
807 příspěvků 30.04.14 09:18

@0zero7

Já teda neznám nikoho, kdo by měl špatnou pleť a bylo mu to fuk, takže fakt nevím, čeho jste chtěla svou zmínkou docílit. Navíc neznám nikoho, kdo by prodělal po takové dobře míněné radě náhlé osvícení a pleť se mu spravila. I když připustím, že se můžeme odchýlit od těžiště debaty a od toho, na co táže zakladatel tématu, tak pořád můžu převléct celkem snadno šaty, které mi byly zkritizovány a nakonec i ta přebytečná kila se dají sundat. Imho je teda zhubnout dokonce nepoměrně jednodušší, než se zbavit akné. Takže tak… Upozorňovat někoho na pupínky je netaktní a nic nepotěší slyšet víc, než když okolí pronese větu ve smyslu: „Jé, tobě se udělal beďar!“ VÍM, slepá ani blbá nejsem.

Sleepy
194 příspěvků 30.04.14 13:08

Koukám, že budu asi jediná, ale já bych byla pro zkrácení. Vlasy máte sice pěkné, ale myslím, že změna střihu by Vám prospěla a koneckonců vlasy dorostou, tak proč to nezkusit. :) Při pohledu na fotku, mě hned napadlo něco takového. V podstatě delší trochu asymetrické mikádo.
Samozřejmě chápu, že si vlasy asi pěstujete dlouho, tak je vám možná líto se jich zbavovat. Mluvím ale z vlastní zkušenosti a pro mě je to vžycky super pocit, podniknout nějakou radikální změnu účesu.
Tak ať to dopadne jakkoliv, držím palce a dejte sem pak fotku :)

billie
371 příspěvků 30.04.14 15:03

@any2 Podobne dlhe aj huste vlasy som mala a nic poriadne z toho neslo spravit. Od urcitej dlzky ostavaju na vyber (z rychlych ucesov) uz iba rozpustene vlasy, cop, zapletany cop a pokial drzi, tak drdol. Ten mi ale zvykol tak do hodiny spadnut.

Mne sa tiez pacilo radikalne skratenie, nieco ako ten druhy obrazok, co postovala @Sleepy.

Lenka M.  30.04.14 15:44

@MichelleR Takéto zmenové krizy poznám, pár som ich zažila-za úplného mlada som riešila strihom či inou farbou /patka by vám naozaj mohla svedčať!), teraz keď ma to chytí tak sa nechám „načesať“ aj na bežný deň..Navlniť, vyrovnať, zauzlovať-od kaderníčky je to /v ideálnom prípade :)/ iné než sa o niečo sama pokúšať a moje chúťky to uspokojí. Samozrejme teda nie každý deň, ale raz za čas..

Giulietta  30.04.14 18:19

Či už je ta pleť predmetom otázky, alebo nie, tak si myslím, že v prípade v akom tá pleť je, je úprava vlasov šum a fuk. Vlasy si nikto nevšimne aj keby išla slečna dohola.

Akitaken
4960 příspěvků 30.04.14 18:49

Já bych doporučila vyměnit Postinor za kondomy. Ne kvůli pleti, ale kvůli tomu, že Postinor je pěkné svinstvo a nemá smysl si zbytečně ubližovat.

Tak jsem si zamoralizovala a můžu zase jinam…

Babebiz
140 příspěvků 30.04.14 18:53

@Akitaken Člověk může někdy potřebovat Postinor, i když používá kondomy…

Jinak bych taky zkusila patku a klidně i zkrácení pod lopatky, než zjistíš, co přesně chceš. Rozhodně ne barvení, barvu máš krásnou.

(Já jsem šla několikrát z vlasů pod lopatky až nakrátko, vlasy mi rostou rychle a mám je husté. Takže jestli se ti chce, můžeš udělat změnu radikální, jsi mladá, obličej krásný… vlasy dorostou a na léto ideál:-)

Gräfin
2634 příspěvků 30.04.14 18:59

@Akitaken vám asi ještě nikdy neprasknul co

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit