Chic důchodci

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ann-Marie  01.06.12 13:15
Chic důchodci

Tak tohle mi dneska udělalo radost!!! Zábavní, originální, kreativní a aktivní důchodci. A co je nejlepší nejedná se o žádné excentrické západáky, všichni pocházejí z… Warszawy! Škoda, že u nás nejsou takoví senioři k vidění. Nebo se pletu?

http://www.youtube.com/watch?…

Reakce:

MUDr.Lant
389 příspěvků 01.06.12 13:57

Vypadají fakt dobře, pán na první fotce je můj vítěz, hned za ním je paní v bílých šatech, akorát to peří (nebo co to je) bych nechala doma.
Poslední pán má motýlka a kšiltovku, vypadá rozverně, což o to, ale nějak mi to k sobě nejde. Kšiltovka to děsně sráží, i když to byl asi záměr.
A jestli takoví důchodci jsou i v ČR? Vídám dvě české důchodkyně, které bývají opravdu hezky a šmrncovně oblečené a co se týče důchodců (mužů), tam je to horší - bohužel neznám žádného.

uu  01.06.12 14:05

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:59

Ann-Marie  01.06.12 14:38

Kouknětě na to video, to je daleko lepší než ty fotky!

daniela11  01.06.12 14:53

Je to fakt hezké,škoda,že to je jen nahrané.Takhle se určitě sami neoblékli.

teresaK
55 příspěvků 01.06.12 15:04

Parádní video! Osobně jsem moc ráda pozorovala důchodce a starší lidi v Americe. Konkrétně třeba na Floridě či v LA. Nebylo to ani tak o módě, ale spíš životní styl. Tolik aktivit při kterých jsem starší lidi potkávala (sport, kino, kavárny, výlety atd). Tady většinu babiček vídám cestou nákup - lékárna - park - domů. Samozřejmě to zjednodušuju ;) Mám to štěstí, že mí prarodiče jsou opravdu hodně aktivní. Moc ráda taky vzpomínám na prababičku, která si i po devadesátce ráda vyšla do města ve vlastnoručně ušité halence! Byla to parádnice a uměla „se nosit“. Upřímně doufám, že to po ní jednou zdědím.

Pokud by náhodou někdo neznal: http://advancedstyle.blogspot.cz/

teresaK
55 příspěvků 01.06.12 15:09

@daniela11 Jak to víš? Vypadají, že se v tom cítí velmi dobře a přirozeně. Aspoň na mě to tak působí. Je ale pravděpodobné, že jim pro video pomáhal nějaký stylista. To ale neznamená, že se podobně neoblečou i běžně. Kéž by takových běhalo víc i v Čechách, že? :)

Ann-Marie  01.06.12 15:34

daniela11: autorka dělá takový polský sartorialist, vyšla už ji i kniha Fashion People Poland. Píše, že tyto úžasné důchodce potkala když lovila zajímavosti na polských ulicích, že se nejadná o žádnou stylizaci a že ji tak nadchli, že se rozhodla udělat i projekt věnovaný jen módním straším lidem.
Na fotkách i videu vypadají uvolněně a přirozeně, takže si myslím, že v podobných modelech chodí běžně. Voživené starší dámy z Adiných článků, by se asi do podobných modelů obléct nenechaly a když jo, tak by asi tu veselost zahrát nedokázaly.

katango
1356 příspěvků 01.06.12 16:04

Ten klobouk dámy na první fotce je boží.

Milli
2523 příspěvků 01.06.12 16:31

Ten pruhovaný klobouk do hněda je špičkový!
Nevíte, kde by se dal sehnat barevný (ne růžový nebo fialový) slamák s takhle širokou krempou?
Parádně vypadá taky ten uvázaný modrý šátek na druhé fotce.

m.amar
124 příspěvků 01.06.12 19:45

Bože! Tak to je sen!

Ziné
82 příspěvků 01.06.12 22:22

Vždycky se se zalíbením koukám na „babky parádnice“, které si oblečou pěkné šaty, vezmou si korále, kabelku, pěkné botky, nasadí apartní klobouček… a zajdou si někam na vínečko… Nedávno jsem jednu takovou pozorovala a říkala si, že bych chtěla být ve stáří jako ona…

daniela11  02.06.12 09:00

Tak o to se mi líbí víc.Takové důchodce potkávám spíš v itálii a Německu než u nás.A do Polska nejezdím.

runningfox  02.06.12 15:06

Všimněte si prosím jedné věci: všichni ti lidé mají normální postavy, jsou vlastně hubení. Navíc mají i pěkné držení těla, žádný hrby a zhrouceniny. Vypadá to že jsou i zdraví, nedovedu si totiž představit dámu v letech s inkontinentní pomůckou, jak obléká poloprůhledné šaty, stejně tak pána v upnutých kalhotách. Chcete-li ve stáří takto vypadat, musíte na tom zapracovat už v mládí. V prvé řadě zhubnout a sportovat. Jinak sice můžete mít narvanou skříň trendy důchdcovskými hadry, ale na sebe je nikdy nevezmete. Asi tak.

seznam.mih  02.06.12 16:22

Tak nemyslím si, že úplně každej můž ebejt ve stáří na tom takhle dobře. Moje babička měla rakovinu děložního čípku a chodila díky tomu na retgeny. Často prý. A díky tomu se ji oslabily střeva, takže potom měla takovej ten pytlik. K tomu měla astma. Už bohužel mezi námi není. Nicméně taky si to určitě zavinila sama, když kouřila a chlastala. Byla však hubeňoučká a malinká.

firefly
527 příspěvků 02.06.12 22:57

U nás je to vzácnější, nicméně v Praze přecijen často potkám dámy krásně sladěné. Nejvíce podobné asi lady z druhé fotografie.
Jinak, nedávejme prosím vinu jen nevkusu a nezájmu o módu u našich důchodců. Je potřeba zohlednit také výši našich důchodů a ceny, jak oblečení, tak ostatních věcí, které musejí ufinancovat.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit