Chlapecká zimní bunda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

govana
3 příspěvky 10.09.12 09:59
chlapecká zimní bunda

Máte tip, kde koupit pěknou zimní bundu do školy klukovi, osmákovi? Myslím internetovou prodejnu.
Na Mimibazaru nebo Aukro se mi už zase tak moc nakupovat nechce.

Reakce:

teetee
499 příspěvků 10.09.12 16:45

Těžko říct. Zkuste upřesnit, co má splňovat a aspoň v náznacích, jaké oblečení osmák nosí. Jestli je to „jakákoli“ bunda, tak „kdekoli“.

majam
271 příspěvků 10.09.12 17:09

Většinou jsem uspěla u syna, taky -náctiletý v dětském Kenvelu, možná by se našlo i dospělém Kenvelu. Jestli je to tedy má být bunda jen do školy, tj. ne na žádné vysokohorské túry.
A ještě mi napadlo, záleží i na dítěti, u nás má každé jiný vkus, to co projde u jednoho, druhý na sebe nevezme. Mladší je trochu „modelín“ :_)takže neexistuje, že bych koupila něco bez něj.

StephanieRich
10 příspěvků 05.11.12 22:35

V Lindexu mají do velikosti 170, ale po internetu to asi nejde.

zwedavka
676 příspěvků 06.11.12 11:40

Podle velikosti, pokud už nosí aspoň pánské S, tak ok.(pánské XS moc nevyrábějí)
Ovšem kluci od 158 do 172 musí nosit dámské S, neboť v dětském tato velikost moc není (nebo několik málo ks, co jsou hned pryč)
Děkuji tímto všem prodavačkám, co se to snaží ututlat nebo aspoň moc nerozmazávají, že to je dámský kus oděvu.
Bundu má jeden syn z Intersportu a druhý z Sportissima, docela pěkné (ovšem zase dámské) má Decathlon.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit