Chlapi, kteří nesnášejí na ženách košile?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

langi4758
5 příspěvků 07.01.15 11:02
Chlapi, kteří nesnášejí na ženách košile?

Poslední dobou dost experimentuji, páč procházím změnou ze spíš sportovního stylu na elegantní. Celkem se mi líbí košile, takové ty klasické, nejlíp se zapínáním ke krku. Přítel je ovšem nesnáší, ale přiznal se mi k tomu dost pozdě, teď už jich mám v šatníku víc a nechci je jen tak vyhodit. Takže je nosím i když remcá. Stejně nechápu, co je na košilích na ženách tak špatné. Existují i jiní zarytí odpůrci košil?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

betty198
95 příspěvků 08.01.15 13:04

Jojo, taky mám jednoho doma. Obecně má tedy problém s většinou věcí s knoflíčky :) Naštěstí to vím hned od začátku a nijak zvlášť mě to netrápí a po čase s ním začínám i trochu souhlasit - připadá mi to nefemininní i nepohodlné :)

nonemy
367 příspěvků 08.01.15 13:10

Mně nedá manžel ani pusu, když mám oblečenou košili, protože má fóbii na knoflíky. Kdysi jsem si myslela, že je jediný a přišlo mi to vtipné, ale už jsem se setkala s více lidmi s touto fóbií. Každopádně košile dál občas nosím, ale tak nějak mě nakazil, že mám raději košile, kde jsou knoflíky skryté a kabáty na zip, nebo také s knoflíky skrytými.

betty198
95 příspěvků 08.01.15 13:14
@nonemy píše:
Mně nedá manžel ani pusu, když mám oblečenou košili, protože má fóbii na knoflíky. Kdysi jsem si myslela, že je jediný a přišlo mi to vtipné, ale už jsem se setkala s více lidmi s touto fóbií. Každopádně košile dál občas nosím, ale tak nějak mě nakazil, že mám raději košile, kde jsou knoflíky skryté a kabáty na zip, nebo také s knoflíky skrytými.

Wow, díky za tenhle příspěvek! Než jsem to zjistila u toho svého, vždycky mi přišlo, že se chová divně, když jsem na sobě měla tričko s knoflíčky (většinou jen dva, tři ozdobné e výstřihu). Takže není jediný! Taky tomu říká fobie na knoflíčky :) Ale třeba u kabátů mu tolik nevadí…

nonemy
367 příspěvků 08.01.15 13:28

@betty198 Můj na sobě snese knoflík jen na kalhotech, díky bohu nenosí na gumu :D Nechtěl si vzít košili ani na naši svatbu, no nakonec to přetrpěl :) A fóbie to opravdu je, dokonce zná její pravděpodobnou příčinu z dětství. S tímto se asi nedá nic dělat a není to nic hrozného, tak proč bychom jim to zhoršovaly, že? ;)

MaggieCassidy
127 příspěvků 08.01.15 14:48

Zajímavé. Já osobně si myslím, že vždy záleží na celkovém stylingu a typu člověka, rozhodně se nedá takto generalizovat. Košile na ženách může mnohdy vypadat velice žensky. Já na ně v létě nedám dopustit. Ale samozřejmě proti fobii z knoflíku se asi nic dělat nedá :-) Tady přikládám jen tak pro ilustraci pár outfitů z internetu: 

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/…97b62eb4.jpg

http://www.prettydesigns.com/…wn-shirt.jpg

http://cdn9.lbstatic.nu/…ookbook1.jpg?…

http://cps-static.rovicorp.com/…02459850.jpg?…

Btw, já jsem se zase setkala s názorem, že kostkovaná košile na ženách je asexuální :-)

betty198
95 příspěvků 08.01.15 21:05
@MaggieCassidy píše:
Zajímavé. Já osobně si myslím, že vždy záleží na celkovém stylingu a typu člověka, rozhodně se nedá takto generalizovat. Košile na ženách může mnohdy vypadat velice žensky. Já na ně v létě nedám dopustit. Ale samozřejmě proti fobii z knoflíku se asi nic dělat nedá :-) Tady přikládám jen tak pro ilustraci pár outfitů z internetu:Btw, já jsem se zase setkala s názorem, že kostkovaná košile na ženách je asexuální :-)

Jako beru, píšu že mně to připadá nefemininní. Prostě názor. Neříkám ošklivé, ale já se v košilích třeba dobře necítím.

Edit: dovolila jsem si umazat odkazy, protože ta citace je pak strááášně dlouhá, tak ať tu ty obrázky nejsou dvakrát.

tv  08.01.15 22:40
@nonemy píše:
@betty198 Můj na sobě snese knoflík jen na kalhotech, díky bohu nenosí na gumu :D Nechtěl si vzít košili ani na naši svatbu, no nakonec to přetrpěl :) A fóbie to opravdu je, dokonce zná její pravděpodobnou příčinu z dětství. S tímto se asi nedá nic dělat a není to nic hrozného, tak proč bychom jim to zhoršovaly, že? ;)

Já jsem strašná zvědavka…můžete prozradit, co se mu stalo? :)

Grossularia
3204 příspěvků 08.01.15 22:45

@nonemy Taky mám kompounofobii :)

nonemy
367 příspěvků 09.01.15 07:35

@tv Má vzpomínku, že ve školce chodil nějaký chlapeček „celý“ den s velkým knoflíkem v puse. Jemu se z toho dělalo špatně, připadalo mu to z nějakého důvodu nechutné. A od té doby je údajně nesnáší.

nonemy
367 příspěvků 09.01.15 07:38

@Grossularia Tak to poprvé slyším, jak se tato fobie jmenuje, je fakt, že mě nikdy nenapadlo po tom pátrat. No hned to dnes manželovi řeknu, aby věděl, že není divný a není v tom sám ;) Děkuji.
Tak jsem si zrovna na základě názvu tuto fobii vygooglila a mimo jiné došla na tento příspěvek: „Ty vole nechápu kdo se může bát KNOFLÍKŮ. Já je nosím normálné a nebojím se a neštitim se“ To může napsat jen blbka!

dagino
483 příspěvků 09.01.15 07:55

Ja nemám rád dámske spodné prádlo, a najmä čipkované. Neviem či som ako dieťa niekde videl posr..é gaťky, alebo podprsenku od materského mlieka, ale žena v spodnom prádle pôsobí na mňa asexuálne a erotické čipkované prádlo je najhoršie. Zvodne presvitajúca podprsenka je pre mňa odpudzujúca. Je to asi pre niekoho čudné, ale každý sme nejaký.

Šošanah
1222 příspěvků 09.01.15 08:06

@dagino Tak to musíte trpět, ty reklamy jsou všude. To není ironie, vadí to i mně, všude vystavená holá břicha… přinejmenším. Žádné tajemství, žádná intimita, nic.

stricc  09.01.15 14:00

Já mám dvě košile na patentky. Třeba by to bylo řešení :-)

langi4758
5 příspěvků 09.01.15 19:48

Myslím, že přítel nemá problém s knoflíky jako takovými, ale pro jistotu se ho ještě zeptám. Spíš celkově nesnáší košile, přijdu mu v nich asexuální a maskulinní. Já se v nich naopak cítím docela stylově a žensky, tak to je asi opravdu věc názoru. Dokážu pochopit, že se mu v nich nelíbím, ale co nechápu je, proč mi to řekl až po půl roce?! Možná mě nechtěl nijak ranit a to je v pohodě, ale… ocenila bych spíš kdyby byl úpřimný hned. Už mám ve skříni asi tak dvanáct košil a nechci je jen tak vyhodit. Tak teď nevím, ale obávám se, že si asi bude muset zvyknout.

dagino
483 příspěvků 09.01.15 20:16
@langi4758 píše:
Tak teď nevím, ale obávám se, že si asi bude muset zvyknout.

zaráža ma vaše sebavedomie a sebeckosť keď sú pre vás košele dôležitejšie ako priateľ.

langi4758
5 příspěvků 09.01.15 20:40

To určitě nejsou, já to z jedné strany chápu. Ale z druhé strany by byla škoda je teď nechat ležet… A možná je to taky o tom, že na to doteď nebyl zvyklý a jen potřebuje trochu víc času.

RenaLange  09.01.15 20:47

@langi4758 přesně, to se usadí :-). Oni jsou muži leckdy zvláštní, jeden měsíc mi řekne že se mu ty šaty nelíbí ( aniž bych se ho ptala na názor) a za čtvrt roku jsou to " ty pěkné šaty co ti tak sluší".

real.blond
6688 příspěvků 09.01.15 21:19

Kosile nosim rada a casto:-) zvlast ty z hedvabi, lezerniho strihu, zastrcene do uzke sukne, doplnene jehlovymi podpatky.. jeste si nikdo nestezoval :D

TheJane
12 příspěvků 09.01.15 21:51

Napadlo mě že můj přítel si na moje košile nikdy nestěžoval, tak jsem se schválně poptala, jestli mu vadí košile na ženách. Řekl že právě naopak, že podle něj jsou košile na ženách nejlepší :). A to by u mě možná i měl právo si stěžovat, nedělá mi problém vylézt ven v košili doplněné motýlkem (podpatky included) :D

Karja
4766 příspěvků 09.01.15 21:56

@dagino To je ironie, že jo? Nejsem si uplně jistá:-D

langi4758
5 příspěvků 09.01.15 22:33

@RenaLange Také si myslím, že mu to časem snad tolik vadit nebude. Pokud za tím ovšem opravdu není nějaký druh fobie… Každopádně, prozatím je neplánuji odložit na dno skříně, docela jsem si je oblíbila :-)

HanulkaUH
100 příspěvků 10.01.15 11:11

To slyším poprvé…

Já nosím košile ráda, zvlášť, když je dnes možné sehnat pružnou košili, takže majitelka větších prsou a úzkého pasu v nich nevypadá ztraceně a neforemně. Dá se zapnout až ke krku, porozepnout nebo dát pod ni tílko a rozepnout ještě víc, což nevypadá vulgárně, spíš lehce vyzývavě, takže si nemyslím, že by byly košile na ženách asexuální. Ale tak každý má jiné chutě. Znám i takové, co nesnáší např. jehlové podpatky.

Můj muž tvrdí, že není nic víc sexy, než já v jeho košili a kalhotkách. Ovšem k chození jen na doma nebo na spaní, samozřejmě :-D

whaleryba
63 příspěvků 10.01.15 15:14
@nonemy píše:

touto fóbiou trpel aj Steve Jobs. Asi preto iPody vyzerajú tak, ako vyzerajú (a aj jeho uniforma).

A k pôvodnej téme: košele milujem, tiež sa zatiaľ nikto nesťažoval, tuto čakajú na ožehlenie:

nolita  10.01.15 16:47

@dagino ono bylo někde napsané, že si teda nechá košile a vyhodí přítele?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit