Chloe - outfit hrdinky v seriálu Profil zločince

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rubyk
1 příspěvek 30.06.12 15:38
Chloe - outfit hrdinky v seriálu Profil zločince

Zdravím všechny pekelnice. Jak se Vám líbí kostýmy hlavní hrdinky Chloe v seriálu Profil zločince? Mě moc, jsou ženské, rafinované a takhle nějak si představuji francouzskou módu viz fotka. Však je to taky francouzský seriál :-) Líbí se mi s jakou lehkostí kombinuje především barvy. Jediné co mi kazí radost, že v televizi ho dávají pomalu až o půlnoci ve všední den :-(

Reakce:

Siriano
5 příspěvků 30.06.12 16:21

Seriál neznám, každopádně se mi styl hlavní hrdinky líbí. Je to takové svěží a ty barvy jí skvěle sednou k vlasům. Navíc je to naprosto nositelná móda i v našich podmínkách, ten fialový kabát by se mi dost hodil. :)

Jinak doufám, že slečna zůstává u té psychologie a nesnaží se v tomto oblečení zločince i chytat. :)

ivanina
35 příspěvků 02.07.12 12:34

Taky se mi líbí její oblečení, ale trochu mi vadí, jak nosí tu velkou kabelu na předloktí, vypadá, jak když se stylizuje nebo nevím, jak to popsat, není to přirozené. A pak se mi nelíbí, jak hraje, ale to je asi na jiný blog, je tak divně střelená, špičky dává k sobě, když stojí a tak.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit